Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ Seriale będzie pokazywał powtórki zaraz po głównej antenie, tak samo jak to było np. z "Zabójczą bronią". Krótko mówiąc, emisja w inny dzień tygodnia.

To istnienie tego kanału mija się trochę z celem, skoro tam są same powtórki, bez premier i szerokiej oferty. Zwyczajna zapchajdziura, i to jeszcze sprzedawana dodatkowo (w kablówkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To istnienie tego kanału mija się trochę z celem, skoro tam są same powtórki, bez premier i szerokiej oferty. Zwyczajna zapchajdziura, i to jeszcze sprzedawana dodatkowo (w kablówkach).

Gwoli ścisłości: Canal+ Seriale również ma w każdym tygodniu kilka odcinków premierowych, w zależności od miesiąca są 2 lub 3 tytuły, czasem po dwa odcinki tygodniowo każdego z nich. Obecnie pokazywany jest Lucyfer II i Sekta, wkrótce m.in. drugi sezon Sekty czy finałowe odcinki Grimm. Dopiero co zakończyła się emisja nowych sezonów Brooklyn 9-9, Quantico czy szwedzkiego serialu Jordskott.

Edytowane przez PremiumPlus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie lepiej sprawdź kto jest w zarządzie nc+, bo teraz to się ośmieszasz :lol: W nc+ są już osoby z Francji, jedna z byłej CYFRY+, jedna z zewnątrz. Tylko Przybysz jest pozostałością z n. O ile nic się nie zmieniło.

 

Widzę, że CANAL+ kopię On The Red Carpet - zwycięzcy mają od ABC w średnim SD, nawet rozdzielczość nie jest w pełnym 16:9, bo widać drobne paski wokół :D I ten lektor... Jakbym jakiś dokument oglądał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery filmowe CANAL+ 06-12.03.2017:

 

poniedziałek, 6 marca 2017:

21:00 Ukojenie - thriller, USA 2015 CANAL+

 

piątek, 10 marca 2017:

23:00 Komórka - horror, USA 2016 Canal+Film

 

sobota, 11 marca 2017:

22:00 Deadpool - film akcji, USA 2016 CANAL+

 

niedziela, 12 marca 2017:

21:30 Skarbiec - thriller, USA 2016 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem jakieś wewnętrzne przekonanie, że to bohater Marvela, a Marvel jest na HBO :D Ostatnio tyle filmów powychodziło, że pogubić się można z tymi ich wszystkimi filmami. Do tego seriale, które są dla wielu telewizji i sieci (Netflix, ABC, FOX, Hulu), a kolejne jeszcze w drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec pokazuje, że Canal+ baaaaaaaaaaaaardzo mocno ograniczyło premiery filmowe w tygodniu.

Od wtorku do czwartku praktycznie ich brak. I nie chodzi tutaj o Ligę Mistrzów, bo do tej pory nie było problemu, by premierę puścić w Canal+ Film. Premiery filmowe były praktycznie codziennie.

 

Nie mam nic przeciwko mniejszej ilości premier filmowych w Canal+ pod warunkiem rozsądnej/uczciwej ceny za coraz skromniejszy pakiet :D

 

@Czerstwy: Nie pisz mi o tym, że Canal+ kosztuje 25 zł. Po pierwsze nie sztuką jest sprzedać marny produkt za pół darmo, bo to już samo pokazuje, że ludzie nie chcą płacić więcej, ale chyba nie na tym polega biznes premium tv.

 

A po drugie nie każdy ma nc+. Wole kablówkę i nie zamierzam instalować anteny dla Canal+. To nie mi, ale Canal+ ma zależeć, by zachęcić mnie do wykupienia abonamentu. Stać mnie, by płacić nawet 50 zł za Canal+, pod warunkiem, że faktycznie dla mnie będzie tyle wart. A na razie widzimy ograniczanie sportu (utrata lig) oraz filmu (mniej premier) :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...