Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę, że podoba Ci się Canal+, ale szkoda, że nie dostrzegasz pogorszenia się tego pakietu w ostatnich miesiącach. W sporcie już dawno, a ostatnio - niestety - w ofercie filmowej. CHociaż jesli tak bardzo chwalisz się, że masz Canal+ za połowę ceny, to sam przyznajesz, że kanał nie jest wart dla Ciebie większej ceny :)

 

Jeszcze raz powtarzam. Nie mam nic przeciwko staczaniu arki Canal+ na dno. Ale niech zmiany w ofercie maja odzwierciedlanie w strategii sprzedaży. Bo wysokie ceny za coraz gorszy produkt nie tylko nie przyciągną nowych abonentów, ale spowodują także odpływ obecnych. W dobie coraz tańszego VOD i karnetów "no limit" do kina :)

 

Na rynek trzeba spoglądać szerzej niż tylko na talerz nc+ :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie to najlepsze kanały na satelicie i głównie dla nich jestem w NC+.Sport uzupełniam Eleven ale dla mnie najciekawsze pozycje ma C+.Filmowo też dobrze to wygląda kiedyś było dużo gorzej.Za C+ płacę tyle co większość ogarniętych abonentów czyli 25-30 zł.Za tyle dostanie nawet nowy abonent.Prawa coraz droższe więc wszystkiego nie da sie utrzymać i ja to w przeciwieństwie do innych rozumiem.Oferta filmowa jest podobna i zbliżona do HBO kwestia gustu.Kanały ogólnie są też w lepszej jakości od jednej i drugiej konkurencji.I na dodatek płacę mniej niż wcześniej lub podobne pieniądze za bardzo bogaty pakiet.Do kina mam ponad 30 km w jedną stronę więc koszty dojazdu czas itp.A i obecnie nie odbieram na talerzu NC+ bo ten jest podpięty na inny odbiornik rezerwowy nijako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+.Filmowo też dobrze to wygląda kiedyś było dużo gorzej.

Powiedz mi kiedy, bo nie pamiętam. A C+ mam od 15 lat z małymi przerwami. To jak według ciebie kiedyś było gorzej, to teraz jest tragedia. Szczerze mówiąc, to się zastanawiam czy nie zrezygnować z ich usługi. Do końca roku mam czas na zastanowienie się. Na płodzili 1500/100/900 canal plusów nie wiem po kiego grzyba, a zawartość tych kanałów woła o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać @djclassic nie pamięta, lub ogląda wybiórczo Canal+. Za czasów Cyfry+ i n, część praw filmowych zostało wyrwane Canal+. Wszak n-ka miała swoje nFilmy/nPremium, w których musiała coś puszczać i właśnie tam trafiły prawa, które odebrali Canal+.

Akurat to dokładnie pamiętam, bo właśnie w tym czasie byłem w n przez rok. I wtedy oferta filmowa może była trochę słabsza, ale ogólnie Canal+ kojarzy mi się z dobrymi propozycjami. Dziś dla mnie jest niestety fatalnie jeśli chodzi o repertuar filmowy.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to dokładnie pamiętam, bo właśnie w tym czasie byłem w n przez rok. I wtedy oferta filmowa może była trochę słabsza, ale ogólnie Canal+ kojarzy mi się z dobrymi propozycjami. Dziś dla mnie jest niestety fatalnie jeśli chodzi o repertuar filmowy.

Trochę? Wtedy było tragicznie. Był okres, że potrafili nawet film z lat 90. nazwać premierą. Do tego weszli w seriale (swoją drogą tylko do czasu odzyskania praw filmowych, co tylko potwierdza słabość oferty filmowej tamtego okresu). 

 

Jak na razie nie jest źle. Przynajmniej do poziomo HBO (filmowo) im jeszcze daleko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to dokładnie pamiętam, bo właśnie w tym czasie byłem w n przez rok. I wtedy oferta filmowa może była trochę słabsza, ale ogólnie Canal+ kojarzy mi się z dobrymi propozycjami. Dziś dla mnie jest niestety fatalnie jeśli chodzi o repertuar filmowy.

 

Ale to nie miej pretensji do Canal+. Pretensje miej do producentów, że takie a nie inne filmy produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na razie nie jest źle. Przynajmniej do poziomo HBO (filmowo) im jeszcze daleko. 

 

Ja akurat mam dostęp do Canal+ i HBO i więcej filmów oglądam właśnie w Canal+. Dla mniej w HBO jest mniej ciekawszych filmów, HBO broni się serialami.

Ostatnio pisałem ze Canal+ z każdym miesiącem gorzej wygląda w kwestii filmowej to mnie hejterzy pogonili, jak widać niektórzy są fanbojami i będą bronić swojego za wszelką cenę.

 

To, że wyżej kilka osób udowodniło ci, że jesteś w błędzie nie oznacza, iż jest fanboyem.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę tylko przez pryzmat filmów, bo na seriale nie mam czasu. Pod tym względem Canal+ jest daleko przed HBO, HBO abonuje tylko raz-dwa razy do roku i nagrywam te filmy, które wydają mi się ciekawe. Wystarczy. To co proponuje HBO nie jest dla mnie warte 20-25zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałem ze Canal+ z każdym miesiącem gorzej wygląda w kwestii filmowej to mnie hejterzy pogonili, jak widać niektórzy są fanbojami i będą bronić swojego za wszelką cenę.

Bo jak piszesz że ostatnio utracili prawa do wytwórni co nie jest prawdą to co się dziwisz?Filmy kręcą jakie kręcą ogólnie premier więcej niż w konkurencji i tu nie ma albo rzadko premiery z przed np 5 lat.Było gorzej teraz wcale nie jest żle.Też mam HBO i są tu dobre i ciekawe filmy ale jest ich mniej.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ za czasów jednego analogowego kanału, kosztował z tego co pamiętam 39 zł. Inne czasy, w 1998 roku średnia pensja wynosiła 1200 zł.

Teraz jest 3x większa, a niektórzy płacą za 8 Canal+ 25 zł i wymagaja [beep]a wie czego. To i tak dobrze, że oni jeszcze filmów reklamami nie przerywają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były inne czasy mniejsza konkurencja więc można ciągnąć ile się da.Wtedy konkurencją był chyba Filmnet a on też nie był taki tani.Teraz też chcieli wprowadzić wyższe ceny tylko rynek to zweryfikował.Cena 25 zł jak za tą paczkę jest bardzo atrakcyjna jak za taką ofertę biorąc pod uwagę że paczka konkurencji też kosztuje ok 25 zł i to tylko 3 kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Widocznie oglądamy i oglądaliśmy inne Canal+ :D

 

Canal+ od samego początku kojarzyło się z tym, że codziennie były premiery filmowe. W tygodniu "klasa B", w weekendy nieco lepsze pozycje (tzw. hity kinowe). Do czasu fuzji nc+ oferta filmowa Canal+ była OK. Po powstaniu nc+ wyglądało to różnie (też ze względu na kryzys w branży filmowej), ale obecnie - ilość premier filmowych w stosunku do ceny - jest coraz gorzej. Jeśli ktoś twierdzi inaczej, to ma klapki na oczach. Serio,

 

Nie oceniam filmów, bo jednym się dany film podoba innym nie. Tym bardziej, że dla mnie "kino klasy B" jest często ciekawsze od rzekomych "głośnych tytułów". Więc nie wchodźmy w ocenę filmów, bo to indywidualna kwestia. Możesz stawać na rzęsach nawet. Ale faktem jest, że premier filmowych w Canal+ coraz mniej, w tygodniu prawie wcale!!! (patrz wykazy premier w poprzednich postach). I pozostanę przy swoim zadaniu, bo pamiętam dobre czasy C+. Tok po prostu.

 

PS. I skończcie z argumentem "25 zł". Canal+ kosztuje 40 zł na stronach nc+, w kablówkach od 40 do nawet 70 zł. I to sa PRAWDZIWE ceny, a Wy ciągle mówicie o cenach utrzymaniowych. To jest zamydlanie rzeczywistej sytuacji.  :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówimy o żadnych ofertach utrzymaniowych w dniu podpisania umowy dobierasz C+ 25 zł bez problemów.Wszyscy  dobierający paczkę C+ w NC+ mogą ja dostać za 25-30 zł.Do czasów fuzji oferta była ok?Nie rób sobie żartów bo przed fuzją było dno bo filmy były w npremium i HBO.W kablówkach też słyszałem o cenach poniżej nawet 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie dobre filmy były w nPremium, a w Canal+ kiszka?

Myślę, że dalsza dyskusja o ofercie filmowej nie ma sensu. Sorry. Dlatego, żeby dyskusja była obiektywna, jeszcze raz powtarzam - nie oceniam "jakości filmu", ale fakt, że w Canal+ premier filmowych coraz mniej, w tygodniu pusto.

Oferta nPremium była tak dobra, że pakiet ten zamiast za 30 zł, rozdawali za 10 zł, a nawet za 0 zł. Taaaaaki był dobry, że musieli rozdawać, zamiast sprzedawać.

 

Daj namiar na kablówkę, która sprzedaje pełny Canal+ poniżej 40 zł. :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wytwórnie które stracił C+ a w tym czasie w C+ praktycznie nic nie było do oglądania.Miałem w tym czasie C+ i właśnie bardzo narzekałem na ofertę filmową teraz nie jest żle.Za 39 zł któraś sprzedaje ale 6C+.Nie mój problem że musieli rozdawać skoro dużo abonentów posiadało tylko podstawowe pakiety i po fuzji to właśnie abonenci z N nagminnie uciekali z NC+ bo nie chcieli płacić więcej niż tam płacili za kilka pakietów. po prostu większość interesowała tania podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtarzam że jest lepsza niż u konkurencji dochodzi dodatkowo sport i jest ta sama cena.Za taką cenę jak w NC+ oferta jest dobra by nie powiedzieć bardzo dobra.Zawsze moga dokupić filmów klasy b tylko po co?Skoro w dużych i dobrych wytwórniach kręcą dużo szmiry na którą szkoda czasu.Ilość nie zawsze idzie w jakość jak jest 4-5 premier to chyba nie jest żle tym bardziej że to najczęściej filmy których jeszcze nie było w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... mam nadzieje, że z tym sportem też sobie żartujesz :D

 

Powtarzamjuż ostatni raz. Cena nie jest ta sama. Za czasów Cyfr+ 25-30 zł. (wszędzie) Dzień startu nc+: cena do 60 zł (trzy pakiety).

Dziś: cena do 70 zł (w zależności od operatora), a sportu i filmów znacznie mniej niż jeszcze dwa lata temu chociażby.

 

Mam nadzieję, że jeśli nie Ty, to chociażby inni dostrzegają negatywne zmiany w Canal+. Które są faktem. Dobranoc :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nnarzekacie na premiery jakie sa w Canal + ja od 2 lat nie mam tego kanalu tylko kanaly naziemne i mimo tego ze tvn polsat i puls maja umowy ze wszystkimi glownymi wytworniami to premier jak na lekarstwo 3_4 filmy na wiosne i to glownie z lat 2013_2014 a tutaj macie zawsze 5_6 premier na miesiac a filmy sa takie jakie nakrecili. I tylko moze teraz troszke opozniaja premiery no i cena jest wygorowana dwa lata temu c+ kosztowal 35 zl a teraz 49 ale potracili ponad 70 procent praw sportowych bo z filmowych to raczej nic oprocz moze Kino swiat ale to jest nie jasne do konca.

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...