Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym roku nie będzie transmisji z rozdania Cezarów? 

Na HBO nie dali Złotych Globów i BAFTy. 

 

Coraz gorzej. Płaci człowiek grube pieniądze za dostęp do kanałów filmowych, które to oferowały w latach wcześniejszych, a tu okazuje się, że wystarczy znaleźć stream internetowy stacji zagranicznej za darmo. I nie piszcie mi, że to "nielegalne" oglądać stream 1080p HD z treścią niedostępną w Polsce oficjalnie. Ja chcę oglądać, chcę płacić, a oni nie dają mi na to szansy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest jakiś problem z prawami, albo cenami... PRO7 też w tym roku nie dało ani Globów, ani Grammy, a u nich zawsze wszystko było. Ciekawe, czy będą Oscary? Bo też zawsze wybierałem przekaz w wersji oryginalnej od tego w Canal+. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na Pro7 jest noc oscarowa w tym roku. Startują w niedzielę 26.02.2017 od 23:20 studio własne, a potem czerwony dywan od 00:30 i gala od 02:30.

Oscary w C+ mają być odkodowane dla wszystkich w nc+ oraz w wybranych telewizjach kablowych (dotyczy tych, którzy nie mają pakietu C+). W tym roku odliczanie oscarowe z Grażyną Torbicką. W C+ krótszy czerwony dywan, bo dopiero noc oscarowa zaczyna się o 01:55.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli ten "lekki film o zabarwieniu erotycznym?" :D Dla mnie ten film ze względu na treści zawarte w tej produkcji , film powinien być pokazany minimum o 23:30, a to ze względu na dzieci. Sceny seksu z Kijowską, "gwałt" na Cieleckiej, nawet naga p. Karolak - za wcześnie na taki film

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki film i na którym kanale? A także jak wyglądają te sceny seksu? Czy są widoczne w całości każde narządy czy tylko same piersi, a cały stosunek jest pod kołdrą?

 

W Na wspólnej były odważniejeze również sceny jak na telenowelę po 20:00 i nie było chyba żadnych afer i kar z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szesnastolatkowie mogą spokojnie takie filmy oglądać, nie przesadzajmy.

Szczególnie, że nie takie rzeczy już robią ;)

 

 

Ale wytyczne KRRIT raczej cos innego mowia.

@Emil, no na glownym C+ o 21:30.

A co Tobie tak nagle zaczęło to przeszkadzać? ;)

 

Widocznie CANAL+ mógł śmiało wyemitować taki film, z takim oznaczeniem i z takimi treściami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W otwartym kanale chyba coś takiego by nie przeszło przed 23:00. ;) Nieraz zresztą było już tak, że w C+ filmy miały 16stkę, a w otwartym dostawały 18+.

Częściej jest właśnie odwrotnie, np. "Dreed", " Miłość", "80 milionów", " Oczy smoka" i jeszcze wiele więcej. Te filmy miały oznaczenia wiekowe w kanałach otwartych niższe od Canal+, w drugą stronę rzadziej się to zdarza. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...