Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm... czy mi się zdaję czy na Facebooku jest teraz profil CANAL+ Polska zamiast dotychczasowego "CANAL+ Film i Serale".

 

Dodatkowo z fejsa chyba (?) zniknął też profil Canal+ DISCOVERY. Przynajmniej ja nie mogę go znaleźć u siebie.

 

Czyżby to jakieś przygotowania do zmian w pakiecie? ;)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pierwszy raz w historii wykupiłem za 39 zł ten cały Canal+ i muszę przyznać, że nic tam nie ma  :mrgreen: No meczyki są a tak to bieda :)

 

A teraz napiszę coś poważnie:

powinien być taki pakiet: Canal+, Canal+ Sport i Canal+ Sport2, myślę, że wiele osób całkowicie by to wystarczyło bo wykupują to tylko dla sportu. Ale wtedy mogłoby się okazać, że cała reszta jest zbędna :)

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV podobno planują nowe pakiety. Z ankiety sprzed kilku tygodni wynika, że pakiet Canal+ na platformie nc+ miałby być sprzedawany w czterech wariantach :

  • dostęp do pełnej oferty (9 kanałów+VOD)
  • dostęp tylko do Canal+ Start (1 kanał oferowany już od pakietu podstawowego)
  • opcja dla kinomanów i fanów seriali (6 kanałów bez sportowych+VOD)
  • opcja dla kibiców (dostęp do trzech kanałów sportowych oraz Canal+ Start, Canal+ i Canal+1)

Przy okazji niech nie zapominają o normalnych cenach :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... czy mi się zdaję czy na Facebooku jest teraz profil CANAL+ Polska zamiast dotychczasowego "CANAL+ Film i Serale".

 

Dodatkowo z fejsa chyba (?) zniknął też profil Canal+ DISCOVERY. Przynajmniej ja nie mogę go znaleźć u siebie.

 

Czyżby to jakieś przygotowania do zmian w pakiecie? ;)

Był o tym news:

https://satkurier.pl/news/156191/od-202-na-facebooku-nowy-fanpage-canal-polska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie miałem żadnych oczekiwań bo jak mówię, nie kupiłem tego dla siebie. Mój syn lat 10 jest tak stuknięty na punkcie piłki nożnej jak niektórzy z wątku o Elevenach :) może oglądać najgorszy syf oby tylko kopali piłkę. I kup ten Canal+ i kup... myślę sobie, będę sprytny: ok młody, jak będziesz miał średnią 5.0 na semestr to kupię. Czyli nie kupię :) No i co? 5.3 i musiałem kupić!!! 

 

p.s.

a najlepsza przygoda jest wtedy gdy mówi do mnie, sprawdź wynik meczu x-y co to oglądał na Eleven. Młody, 537 osób. Co??? To oszustwo, to był super mecz i musiało to oglądać 2 miliony. Nawet nie muszę otwierać wątku Eleven, mam to w domu  :mrgreen:

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

 

Przeglądam sobie nowe To&Owo, i w piątek (3 marca) na głównym CANAL+ (o godz. 20.00) "Polacy z wyboru", czyli nowy serial, który swoją premierę będzie miał dzień wcześniej na Canal+ DISCOVERY. Ciekawe czy to jakaś zmiana, bo do tej pory na pozostałych kanałach Canal+ raczej nie emitowano serii dla Canal+ DISCOVERY, za który pobierają dodatkową kasę.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Discovery od początku był średni kilka pozycji programowych jest ciekawych jak i lokalnych produkcji ale poza tym to same powtórki. Nie mówię juz nic o C+ Seriale bo tam to już wgl dno, brak jakis ciekawych seriali sprawia ze muszą puszczać tam powtórki i stare polskie filmy, szkoda koncesji na te kanały i kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Canal+ Seriale to się zgadzam. Kanał mas potencjał, ale Canal+ nie potrafi wykorzystać tego kanału. Za mało tam premier, a jak już są to dużo po premierze w USA. Oferta ogólnie uboga i nie zapowiada się, aby coś miało zmienić się na lepsze. Co do Canal+ Discovery, to się nie zgodzę. Ten kanał jest lepszy od wszystkich kanałów Discovery razem wziętych. Jest tam więcej dokumentów, a mniej programów rozrywkowo-dokumentalnych typu - lombardy, poszukiwacze złota, drwale, kierowcy tirów itp., itd., w dodatku na duży plus, że stacja nie przerywa programów masą reklam, jak inne stacje Discovery. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z przedmówcą co do Canal+ Discovery. Jest to dobry kanał dla ciekawych świata, wyróżniający się ofertą. Jednak minusem jest to, że jest płatny dodatkowo, nawet mając już Canal+. Wprawdzie w przypadku nc+ nie jest to zbyt odczuwalne, to w przypadku kablówek dopłata sięga nawet 20 zł miesięcznie.

 

Co do Canal+ Seriale to jest to dobre rozwiązanie, jako antena powtórkowa tylko dla seriali z Canal+. Ale na litość boską! Nie za dodatkową opłatą do pakietu Canal+.

 

Reasumując! Canal+ Discovery i Canal+ Seriale powinny tworzyć jeden wspólny pakiet Canal+. A nie być płatnym dodatkiem do Canal+. Szczególnie teraz, gdy Canal+ potraciło prawa sportowe, a filmowo też bywało lepiej :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie mógłbym się obejść bez Canal+ Seriale i Discovery, podobnie jak Family. Przez ilość programów jest tak duża liczba powtórek. Ten sam zarzut można zresztą postawić innym kanałom premium- HBO, Cinemax czy szczególnie Filmbox. Ci ostatni już w ogóle poszli na ilość kosztem jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv

Mam kablówkę, i nie jest tak źle. Za Canal+ Prestige przez 2 najbliższe lata zapłacę 39zł/m-c. Często lubię oglądać właśnie CANAL+ Discovery, bo masę świetnych dokumentów. Np. południowokoreański "Nie opuszczaj mnie", czy 3-częściową biografię Walta Disneya. To są perełki. Ostatnio dobry jest też cykl "Rewolucja w biznesie".

 

Do nich dochodzi NBA, LM, kilka seriali, kilka filmów. Więc, nie widzę powodów do narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquta, ja u siebie (w UPC) za 39,90 mam tylko Canal+ Select, za Prestige chcą 20 zł więcej. Więc sam rozumiesz. Gdybym miał w tej cenie "full" pakiet też byłbym zadowolony.

 

Zobowiązanie kończy mi się jesienią, więc mam nadzieję, że do tego czasu coś się zmieni u mojego operatora. Tym bardziej, że coraz częściej operatorzy, jak Twoja Multimedia Polska, właśnie full oferują już za około 40 zł.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech kombinują :)

 

W UPC ludzie biorą głównie Select za 40 zł. W nc+, jak czytam wątek ofert utrzmaniowych, to też biorą opcję z 6 kanałami, by nie płacić więcej. Więc nie wiem po co Canal+ Discovery/Canal+ Seriale, jeśli tak bardzo ograniczają dostęp. Hahahaha

 

Jeśli mi przy przedłużeniu umowy na Canal+ ponownie zaśpiewają 4 dychy za wybrakowany pakiet to po kilku latach zrezygnuję, przerzucę się na Netflixa. Tym bardziej, że apka ma być w dekoderach UPC. Chyba lepiej na tym wyjdę :P

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oni doskonale zdają sobie sprawę, że ludzie tak robią. Dlatego już planują przebudowę, żeby to ukrócić. I nie chodzi tutaj o płacenie więcej. Tylko, żeby te dwa nowe kanały nie traciły tak na zyskach. Nowa pakietyzacja jest raczej nieunikniona.

Mam abonament Netflixa. Filmowo oferta jest daleko w tyle za Canal+ (już lepiej ma się HBO Go). Ten serwis stoi tylko serialami.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...