Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Kiler Ja też czasami "na próbę" korzystam z Multimedia GO. Czy będę korzystał kiedy będzie płatne ? Raczej chyba nie. A tak na marginesie też mam Huawei P8 Lite ale dokonałem aktualizacji do  Android 6.0.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60/120 mb + canal plus + superbox/maxbox + hd + sport (może) + hbo(może)

 

generalnie jakaś fajna paczka za dość fajne pieniądze

 

kończy mi się telewizja w nc+, a tam płacę 65 zł i zejść niżej nie chcą, za internet płacę w Multimedii 67 zł za 60 mb, więc łącznie 132 zł (internet w Multimedii do września)

 

chciałbym coś obniżyć rachunki, ale nie wiem czy jest jakaś szansa 

 

prosze o info co mozna fajnego uzyskac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tv cyfrowa zalozylem konto multimediago mam powiazane za faktura jak chce ogladac np tvp1 to wyskakuje mi ze : W tej chwili nie masz wykupionego dostępu do wybranego produktu – jeśli chcesz zacząć z niego korzystać, skontaktuj się z nami telefonicznie: 345 345 345

Mial ktos podobny problem?

Edytowane przez sub5even
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukcy555: Lepiej zostań w nc+. W MM za sam pakiet Canal+ zapłacisz 49 zł. Podejrzewam, że za paczkę Maxbox+Canal++HD+Sport Champions + Internet 60/120 mega zapłaciłbyś koło 110-120 zł.

 

Jeśli wypowiesz umowę na Internet to spokojnie 60 mega dostaniesz za 39 zł, a 120 mega pewnie niewiele drożej.

 

Jeśli masz dobry pakiet w nc+ to zostań tam. :)

 

@sub5even: Jaki pakiet masz wykupiony w MM ? Może chcesz oglądać kanał, którego nie masz normalnie w pakiecie ?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60/120 mb + canal plus + superbox/maxbox + hd + sport (może) + hbo(może)

 

generalnie jakaś fajna paczka za dość fajne pieniądze

 

kończy mi się telewizja w nc+, a tam płacę 65 zł i zejść niżej nie chcą, za internet płacę w Multimedii 67 zł za 60 mb, więc łącznie 132 zł (internet w Multimedii do września)

 

chciałbym coś obniżyć rachunki, ale nie wiem czy jest jakaś szansa 

 

prosze o info co mozna fajnego uzyskac :)

 

 

Przy przedluzeniu umowy na rodzicow wczoraj 84zl maxbox internet 30mb plus eleveny 84 zl

 

KIler superbox internet 30mb a od 1 sierpnia maxbox i przy probie odpalenia TVP 1 wyskakuje takie cos

Edytowane przez sub5even
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler: obecnie mam pakiet Comfort + Canal Plus (6). Podjadę do BOK, "podobno" jest szansa na 60 zł, więc byłoby całkiem ok. W sumie ostatnio człowiek tak oglada mało, że nie wiadomo po co tyle kanałów, ale jak to u mnie - najlepiej to mieć wszystko za małą kasę :D 

 

Co do właśnie pakietu co mówisz to akurat: superbox + canal select + hd + internet 60 proponował mi gość w BOK za 110 zł za pierwszy rok i 120 zł za drugi i coś czułem, że ta oferta nie jest jakaś mega. 

 

Ewentualnie zrobię tak mówisz, jakby udało się za te 60 zł ogarnąc tv w nc+, internet ogarnąć za 40 zł to sumarycznie 100 zł nie byłoby złym wyborem :)

 

@sub5even: dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kilkanaście dni temu MM zapowiadała od dzisiaj mamy w NDG pełną ofertę (pełną to znaczy tą z oficjalnego wykazu, beż Pulsów, Cinemaxów i innych). Po chudych latach jest wyraźna poprawa. Nie wiem, czy puścili nam sygnał naziemnej cyfrówki, bo nie mam na razie jak sprawdzić - jestem poza domem. Teraz trzeba czekać na redukcję analogowej TV i kolejne kanały HD. Wszystko podobno dzięki połączeniu NDG z Gdynia światłowodem, więc pewnie co w Gdyni się zmieni to i u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech teraz się wykaże @Daro1 na wiadomość o tym, że w Nowym Dworze Gdańskim jest pełna oferta . Światłowód położono tam z Gdyni do NDM, ale nie ma niestety "parszywej dwunastki". Więc ciekawe co teraz Daro1 powie, że co trzeba kłaść jeszcze drugi światłowód przykładowo w Nowym Dworze Gdańskim aby była "parszywa dwunastka" i być może w przyszłości jeszcze jakieś nowe kanały ? Jednak Ci co twierdzili, że redukcja analogu jest potrzebna mieli rację. Ja też to mówiłem, że tylko redukcja analogu pozwoli na to aby dodać nowe kanały tam gdzie jest już pełna oferta bez "parszywej dwunastki". Ciekawe jak do tego ustosunkuje się Daro1. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Niedługo kończy mi się okres wypowiedzenia umowy z MM. Obecnie płacę za pakiet Superbox i internet 12mb -> 64zł i umowa na rok. Obecnie proponują mi 50 zł za ten sam pakiet lub +5 za internet 30 mb. Moje pytanie brzmi: Czy to dobra oferta, czy można coś jeszcze ugrać, coś dostać? Zastanawiam się także nad zmianą sieci na Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od umiejętności negocjacji. Ja mam za 20 zł Prestige.

Ok, tylko kiedy przedłużałeś umowę ? Od ponad roku nie widziałem takiej oferty. Poza tym kolega @Lucky555 brałby telewizję jako "nowy", więc ciężko o super ofertę.

 

@adam2000: Tak, jest promocja do 30 lipca.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech teraz się wykaże @Daro1 na wiadomość o tym, że w Nowym Dworze Gdańskim jest pełna oferta . Światłowód położono tam z Gdyni do NDM, ale nie ma niestety "parszywej dwunastki". Więc ciekawe co teraz Daro1 powie, że co trzeba kłaść jeszcze drugi światłowód przykładowo w Nowym Dworze Gdańskim aby była "parszywa dwunastka" i być może w przyszłości jeszcze jakieś nowe kanały ? Jednak Ci co twierdzili, że redukcja analogu jest potrzebna mieli rację. Ja też to mówiłem, że tylko redukcja analogu pozwoli na to aby dodać nowe kanały tam gdzie jest już pełna oferta bez "parszywej dwunastki". Ciekawe jak do tego ustosunkuje się Daro1. :)

A może najpierw informacja ile jest dostępnych kanałów analogowych obecnie w NDG? Gdybyś wcześniej zrozumiał co pisałem to byś wiedział o czym piszę! :curious:

Jakoś w mojej miejscowości nie kwapią się do tego aby uruchomić pełną ofertę, pomimo tego iż jest już założony światłowód! Nie chcą bo im się najwyraźniej nie opłaca, bądź ciężko ruszyć [beep]ę aby uruchomić pełną ofertę! MM to firma która ma gdzieś swoich klientów!

Lepiej żeby nic już nie pisał.

lepiej jak jesteś taki ciemny to się nie wypowiadaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko kiedy przedłużałeś umowę ? Od ponad roku nie widziałem takiej oferty. Poza tym kolega @Lucky555 brałby telewizję jako "nowy", więc ciężko o super ofertę.

W maju.

Przeoczyłem, że to miałaby być nowa umowa, faktycznie bez szans na aż tak niską cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może najpierw informacja ile jest dostępnych kanałów analogowych obecnie w NDG? Gdybyś wcześniej zrozumiał co pisałem to byś wiedział o czym piszę! :curious:

Jakoś w mojej miejscowości nie kwapią się do tego aby uruchomić pełną ofertę, pomimo tego iż jest już założony światłowód! Nie chcą bo im się najwyraźniej nie opłaca, bądź ciężko ruszyć [beep]ę aby uruchomić pełną ofertę! MM to firma która ma gdzieś swoich klientów!

lepiej jak jesteś taki ciemny to się nie wypowiadaj

W NDG do tej pory było 46 programów analogowych. Jak jest po uruchomieniu pełnej oferty nie wiem, bo jak pisałem jestem poza domem i nie mam jak sprawdzić. Myślę, że to się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie efekt poklatkowy na cyfrowym kanale CNN ?

Ja mam od jakiegoś czasu, lokalizacja Gdynia.

 

pozdrawiam Marek :)

U mnie normalnie miasto Zamość

 

 

Multimedia właśnie wchodzi do Kraśnika na dzień dobry mieszkańcu dostali gerbery..... :roll: 

Mieszkańcy Kraśnika mogą już skorzystać z pełnej oferty telekomunikacyjnej operatora: telewizji cyfrowej z dodatkowymi pakietami tematycznymi HD, a także pakietami Premium: HBO i Canal+, internetu stacjonarnego o prędkości do 500 Mb/s oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, energię elektryczną oraz gaz ziemny.

 

Nowością w ofercie operatora jest dostępny dla abonentów dowolnej sieci internetowej serwis Multimedia GO. Umożliwia on dostęp do telewizji oraz biblioteki VoD (video na żądanie) za pośrednictwem komputera, smartfona oraz tabletu. Dzięki Multimedia GO, wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska, mogą do końca roku oglądać bezpłatnie kanały dostępne w zakupionym przez siebie pakiecie telewizyjnym, na wybranym urządzeniu mobilnym.

 

Multimedia GO ma funkcję Catch Up, pozwalającą odtwarzać audycje telewizyjne nawet do 7 dni wstecz. Serwis umożliwia także nagrywanie programów. Jego użytkownicy mają także dostęp do biblioteki VoD – zarówno do pojedynczych tytułów, jak również uruchomionego w czerwcu pakietu sVoD Strefa Dzieci.

 

 

 

Czyżby MM brała małe miasta ? w sumie mogli by sobie nałapać w ten sposób klientów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...