Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ustaw sobie nagrywanie do 20 minut po planowym zakończeniu transmisji :]  Transmisje sportowe na żywo mają to do siebie, że potrafią trwać krócej i potrafią trwać dłużej, też takie, które nie mają studiów przed i po relacji. Szczególnie to ma się co do siatkówki, gdzie mecz może trwać 3,4,5 setów, koszykówki, UFC, boksu, jak i motorsportu czy wielu innych dyscyplin. Przykład z dzisiaj - wyścig F2 został przerwany czerwoną flagą i wszedł ramówkowo na inną pozycję, która już miała być w Polsacie Sport Extra. Jeżeli ktoś tak jak ty nagrywał w widełkach ramówkowych, to końcówka rywalizacji na Zandvoort po czerwonej fladze się nie nagrała. Koledze @Mateusz2006chodziło pewnie o takie przypadki, bo wyścig F1 oficjalnie bez czerwonych flag może trwać 2 godziny, ale jeśli wydarzy się wypadek powodujący uszkodzenie bandy, jej naprawa czy usuwanie szczątków rozbitych aut, to ta rywalizacja może potrwać trochę dłużej, bo sędziowie mogą zarządzić przerwę w rywalizacji.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, serio pisze. Najgorzej jest z UFC. Zawsze się sugeruje programem telewizyjnym oraz EPG i nigdy nie obejrzałem walki wieczoru w całości mimo, że nagrywam od kilku lat, ale pozostanę konsekwentny bo skąd mam wiedzieć ile gala może trwać? 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o czym wy piszecie? Mecz siatkówki nie ma określonego scisle czasu trwania. Mogą być 3 sety, a może 5. Albo tenis mecz może trwać 1,5h lub 5 h. Winić Polsat, ze wydarzenia sportowe zakończyły się szybciej lub później, no sorry, ale xD

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo mam winić jak walka wieczoru jest ok 23.30 a oni ustalają następną transmisje już 25 minut póżniej? Wytłumacz wszystkim jak zmieścić ewntualnych 5 rund w niecałe 25 minut?🤣 A były przypadki już takie że ustalili koniec transmisji na ponad 1.5 godziny przed końcem gali. Gdyby to były jednostkowe przypadki to nawet bym się nie czepiał. Ale tu zmieniają anteny następnie w czasie gali zmieniają kolejny  raz antenę. Następnie nie potrafią podać konkretnej godziny nawet rozpoczęcia o zakończeniu nawet nie wspominam. Co ty myślisz że jak kupują prawa to nie wiedzą ile trwają i kiedy są. Widać nie masz pojęcia o UFC i nie wiesz że tam to akurat godzin to ściśle przestrzegają.Jak np karta główna ma być o tej i otej to zawsze tak jest opóżnienie 2-3 minutowe to ewenement. Koniec też można oszacować kiedy najpóżniej będzie różnica to może być kilkanaście minut a nie godzina czy 1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepszy streaming, na Viaplay wszystko 48h wstecz z automatu nagrane, u mnie światłowód ma coś takiego jak "nagrania zlecone", że z niektórych kanałów (względy licencyjne chyba, do tego można wybrać) nagrywa się wszystko 7 dni wstecz + timeshift. Nie raz korzystałem z magazynu skrótów LM wiosną, czy Milionerów. W światłowodzie problemem jest, że coś utnie w trakcie, ale to wina nadawcy programu, że nie umie tego wpisać w EPG albo skorygować.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay fakt niestabilne, plusem w światłowodzie jest to, że nie musisz pamiętać na X kanałów o nagrywaniu, bo się z automatu nagrywa wszystko. A IPTV w światłowodzie to coś innego niż streaming, w routerze są wydzielone na to pasmo u mnie LAN3 i LAN4 (nie mylić z badziewiem streamingowym Netii).

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pretensje są tutaj jak najbardziej uzasadnione. Mecz USA - Turcja ustalili na 2 godziny a skończylo około 20:00 bo było 5 setów. Co ja mam przewidywać, że jakiś mecz może potrwać 5 setów? To samo z UFC. W sobotę ustawiam nagrywanie na dwie godziny (zgodnie z EPG) i jak się nie nagra całość to będzie skandal. Mecz tenisowy na ES się skończył podobno około 08:30 mimo, że w planach mieli do 06:00. 2 i pół godziny!!!

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, czerstwy napisał:

A kogo mam winić jak walka wieczoru jest ok 23.30 a oni ustalają następną transmisje już 25 minut póżniej? Wytłumacz wszystkim jak zmieścić ewntualnych 5 rund w niecałe 25 minut?🤣 A były przypadki już takie że ustalili koniec transmisji na ponad 1.5 godziny przed końcem gali. Gdyby to były jednostkowe przypadki to nawet bym się nie czepiał. Ale tu zmieniają anteny następnie w czasie gali zmieniają kolejny  raz antenę. Następnie nie potrafią podać konkretnej godziny nawet rozpoczęcia o zakończeniu nawet nie wspominam. Co ty myślisz że jak kupują prawa to nie wiedzą ile trwają i kiedy są. Widać nie masz pojęcia o UFC i nie wiesz że tam to akurat godzin to ściśle przestrzegają.Jak np karta główna ma być o tej i otej to zawsze tak jest opóżnienie 2-3 minutowe to ewenement. Koniec też można oszacować kiedy najpóżniej będzie różnica to może być kilkanaście minut a nie godzina czy 1.5.

Mając złe doświadczenia Ustawilalbym odpowiednio duży zapas. Jak nagrywam sport to nie nagrywam pozycji z EPG tylko samodzielnie ustalam godziny z zapasem. To zalezy od wydarzenia, jak tenis to jesli zaklaadam, ze mecz trwa 2 h zazwyczaj to biore 4 h jak meski, jsk damski to trzy i pół. Jak mecz pilkarski ligowy to dwie godziny 15 minut bo wiadomo czas doliczony plus lekkie obsuwy itd. Nieraz mi się nagrywają inne rzeczy dodatkowo, ale to po prostu przewijam. Polsat Sport powinien tak ustalac ramówkę by wydarzenie bylo na 1 kanale. Choc wiadomo, ze nieraz z przyczyn niezaleznych moze byc obsuwa wydarzenia poprzedzajacego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że jak nagrywam ? To jest oczywiste że dodaje prawie zawsze godzinę lub więcej. Tylko że nie zawsze się potrafią określić o której jest  początek transmisji. Oraz na którym kanale będzie początek i koniec transmisji. Ale na to też jest sposób zawsze można zacząć nagrywanie z 2 godziny wcześniej i nagrać wszystkie kanały 🤣 Ale tak to jest jak właściciel nie informuje ich  kiedy jest dostępny produkt który im sprzedaje a te biedaki muszą się domyślać😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej na PSF planowany jest na 3 godziny, a na PS/PSE/PSN na dwie.

Bobsleje w Siguldzie były rozpisane ostatniej zimy godzinę za późno, bo komuś się zapomniało, że Łotwa jest w innej strefie czasowej (poszły prawidłowo).

Łyżwiarstwo figurowe w Ameryce w noc zmiany czasu na zimowy - w 2020 poprawiali po tym jak napisałem do Aleksandry Szutenberg, w 2021 na nowo było źle rozpisane.

Łyżwiarstwo szybkie w marcu było rozpisane od 12:15 - mimo że program zawodów wyraźnie mówił o 13:00.

 

To tylko parę przykładów, które od razu mi się przypomina. Takich "kwiatków" jest mnóstwo, oni potrafią przysłać ramówkę, a po kilku(nastu) minutach znowu, tym razem ze zmianą, którą najwyraźniej dokonali w ciągu tych kilku(nastu) minut. I to nie raz czy dwa razy - notorycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lanser123 napisał:

Tak apropos UFC to jeszcze  informacja, że Polsat nie pokaże walki wieczoru podczas najbliższej gali. 

 

https://sportowefakty.wp.pl/mma/1019516/polsat-sport-nie-pokaze-walki-wieczoru-ufc-279-chodzi-o-powiazania-z-kadyrowem

O tym  już informowali podczas ostatniej gali. Nie pokazują walk Rosjan i Białorusinów którzy nie sprzeciwiają się wojnie. I tak jest od początku wojny w UFC i Belatorze. @Vojthas czyli jak widać nie wymyślam i nie szukam problemów na siłę ja tylko piszę na przykładzie gal UFC bo głównie to oglądam. Oglądam też inne stacje sportowe i zdecydowanie jest większy ład i porządek. Wiadomo że wszystkiego głównie w transmisjach na żywo nie da się przewidzieć. Ale tu nawet nie ma chęci podania konkretnej i rzetelnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat stoję po stronie Polsatu. Nie pokazywać choć chciałbym zobaczyć całą galę. Wszyscy od a do z powinni być wyłączeni ze wszystkich rozgrywek sportowych skoro popierają tą wojnę. A wiadomo są dopuszczani bo kasa musi się zgadzać. Naszym stacjom pozostaje tylko tak reagować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...