Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, ja się nie przejmuje takimi pierdołami :P Z doświadczenia powiem, że informacje ze sportów walki najlepiej sprawdzać w dniu wydarzenia bo to się płynnie zmienia, a Polsat jak wiadomo ma bardzo szeroką ofertę w tym względzie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo wcześniejsze zakończenie meczu czy transmisji to to samo co notoryczne przeciągnięcia się gal UFC. Bo w Polsacie nie ma osob kompetentnych by określić plan zakończenia transmisji w przypadku gdy walka główna będzie w pełnym wymiarze czasowym. Mecz z Brazyli od 23 minuty pomimo że inne anteny były wolne😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

Człowieku nie trolluj bo siatkówka może trwać 3 sety zamiast np 5 a czas ustalili odpowiedni i kto nastawił to nagrał. Tu notorycznie czas transmisji ustalają błędnie za krótko o ile jeszcze ustalą odpowiednie godziny. Dno i żenada a nie profesjonalna stacja. 

W Polsacie w nocy nawet filmy, które mają określoną liczbę minut są tak wpisane, że nierealne aby tak szybko się zakończyły jak jest w programie tv. Więc po prostu należy się do tego przyzwyczaić. Kiedyś ktoś z innego forum do nich pisał czemu nie aktualizują ramówki to wykręcają się brakiem czasu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że nie interesuje mnie siatkówka tylko UFC które jest od lat w Polsacie i praktycznie czały czas to samo. Czas oszacowany na transmisje jest wiecznie za krótki. A UFC ściśle trzyma się swoich godzin i praktycznie zawsze Karta główna jest o określonej godzinie.Poślizg to może być 2-3 minuty. Więc koniec gali tez idzie oszacować pomyłka może być np 15 minut a nie notorycznie dużo więcej.@Paul234 nie oglądam filmów na Polsacie więc nie wiem jak jest.  Tu ustalili od razu nierealne zakończenie transmisji gdyby było 5 rund.Było tylko 3 i dlatego na mecz weszli w 23 minucie. gdyby było 5 transmisja jeszcze trwała by z 15 minut.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie to interesuje? 40 minut nagrało się na marne. Ja chce idealną godzinę zakończenia meczu. Dzisiaj mecz USA - Turcja jest wpisany na 2 godziny i potrwa 5 setów? Myślisz, że ktoś to przewidzi? Przecież ja się kieruje programem TV i EPG. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Może to jest rezerwa taka.

Na Polsacie np mamy F1 wpisane do 17:40 na wypadek przedłużenia wyścigu.

 

 

Wydarzenie sportowe i może się przedłużyć? Nie rób sobie żartów. Przecież jak jest w programie TV I EPG to tak ma się to skończyć. Jak za szybko się skończy to też niedobrze bo tak ustawiam nagrywanie i jakieś pierdoły mi się nagrają.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja się kieruje programami TV I EPG bo to jedyne wiarygodne źródło. A tutaj cyrki, mecz siatkówki się kończy 40 minut przed czasem, UFC się kończy 20 minut po czasie. I jak człowiek ma nagrywanie ustawiać? Tak żeby nie nagrały się jakieś dodatkowe treści i jednocześnie żebym obejrzał całość?  

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...