Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lanser123 napisał:

Moim zdaniem w porządku, skoro Polsat Sport to główna antena i pokazują na niej te najważniejsze rzeczy. 

Nie przesadzajmy. Jeśli transmisja rozpoczęła się na kanale Polsat Sport Extra i jest możliwość, żeby była ona tam kontynuowana do końca to nie widzę powodu, żeby nagle w połowie wydarzenia przenosić relację na inny kanał. Jeśli już to w takiej sytuacji widziałbym dubel, ale po co? 

 

Argumentacja, że ktoś powinien czytać stronę internetową, to by wiedział... To nie jest obowiązek widza, jeśli ma wpisane w EPG, w programie TV dane wydarzenie to ma prawo oczekiwać, że galę tu obejrzy. Owszem, są nieprzewidziane sytuacje, ale to zrozumiałbym, gdyby przesunęli galę na inny kanał ze względu na opóźnienie w innej transmisji, ale nie coś takiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie to norma. Tak samo filmy w głównym Polsacie. Wystarczy sprawdzić ile trwa dany film żeby w ramówce dostrzec, że za mało czasu na niego przeznaczyli a przecież jeszcze trzeba reklamy doliczyć więc jak ja oglądałem kiedyś w nocy interaktywne programy na Polsacie to często nawet godzina obsuwy była.

 

A co do mieszania antenami to TVP za Kurskiego ciągle miesza w ostatniej chwili transmisje przenosząc z TVP 1 do TVP 2 i odwrotnie. Zatem zarzuty nie tylko w kierunku Polsatu należy kierować.

Edytowane przez Paul234
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukas_k napisał:

A to przepraszam, jeśli tak było, to zwracam honor, zrobili jak należy. 

Ta jasne  nie poinformowali tak jak powinni zrobili transmisję na innym kanale  6 walk następnie tam były bardzo długo powtórki i boks na .żywo. A Transmisję przenieśli do PS na 3 walki. Tu nawet nie chodzi  o to śmieszne kombinowanie tylko o poinfomowanie o tym. Ale czego tu się po nich spodziewać kiedyś jak nagrywałem pod EPG to praktycznie nigdy nie miałem całej transmisji🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał:

 Takie EPG praktycznie nigdy się nie pokrywa z godzinami transmisji. 

A ty dalej płaczesz :D

Od dawna było wiadomo że mogą być zmiany w transmisji, następnym razem odwiedź polsatsport.pl to się dowiesz wszystkiego.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teno napisał:

A ty dalej płaczesz :D

Od dawna było wiadomo że mogą być zmiany w transmisji, następnym razem odwiedź polsatsport.pl to się dowiesz wszystkiego.

Ja sprawdzam na MMarock bo ta strona jest bardziej wiarygodna niż jakieś Polsaty sport.pl😂 Ja tu oglądam tylko praktycznie UFC więc nie mam zamiaru czytać o ich innych transmisjach które mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...