Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, czerstwy napisał:

 

Gala była na PSE ale nie cała. Kolejna patologa Polsatu. Bardzo dziekuje że nagrałem i zobaczyłem tylko część gali.

Ns stronie PS pisali ze
 

Cytat

Walka Tybury z Romanovem będzie ostatnim starciem karty wstępnej, która rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z soboty na niedzielę, a jej transmisja przewidziana jest na ten moment na antenie Polsatu Sport Extra. Karta główna, bez zmian rozpocznie się o godzinie 4:00 i będzie transmitowana w Polsacie Sport.

 

Jeśli mecz półfinałowy tenisowego turnieju w Cincinnati, transmitowany od godziny 1:00 w Polsacie Sport zakończy się w trakcie trwania karty wstępnej, transmisja z UFC zostanie kontynuowana na antenie Polsatu Sport.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2022-08-20/ufc-278-tybura-romanov-usman-edwards-ii-transmisja-tv-i-stream-online/?ref=slider_dyscyplina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aboutreka napisał:

Ja nie mam czasu na czytania stron PS czy innych. Włączyłem w nocy była transmisja na kanale a to włączyłem nagrywanie. Wystarczyło na początku puścić napis że część gali będzie na programie b to i tam bym nastaawił nagrywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc czytać o wszystkim trzeba by sie zwolnić z roboty😂Kolejna sprawa wracajac z delegacji zamiast ogarnać wszystko w domu i przy domu trzeba by siedzieć tylko w internecie i czytać czy przypatkiem Polsat nie wpadł na  jakieś patologiczne rozwiązanie. Kolejna sprawa oglądam w Niedzielę a to teoretycznie dzień wolny od pracy choć w moim przypadku tez nie zawsze.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdą wpadkę nieudaczników potrafisz usprawiedliwić i wytłumaczyć. Przed oglądaniem teraz transmisji trzeba czytać ich wszystkie strony bo nie wiadomo czy jednej transmisji nie puszczą na trzech antenach🤣 Ale już wiem że to moja wina że nie widziałem całej karty głównej bo nie czytałem ich strony internetowej.

Edytowane przez Kirk
Wycięta nadmierna złośliwość. Hamuj się nieco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...