Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytałem o to już tutaj bez odpowiedzi. Sprawdziłem w programie Polsat Sport/ Sport Extra/ Sport News i w listopadzie nie ma na nich biathlonu. Na TVP Sport też go nie ma. Mirosławski na Twitterze ma w tle obrazek biathlonisty. Coś wiadomo czy jakiś inny kanał, poza Eurosportami, będzie pokazywał biathlon? Mirosławski lubi biathlon więc może Eleven pkusi się o coś ze sportów zimowych bo chyba ich nie mają? No chyba że Polsat nadal ma prawa i olał pierwsze zawody biathlonowe a pokaże kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dodaj jeszcze do nc prawa do superpuchar Hiszpani do 2017/18

Zmień 2 mecze Bundesligi a nie 2 lub 3 ponieważ oni mają wybór 2 mecz i 4 mecz najlepszy mecz i 4 spotkania Bayern Monachium.

Zmień datę w NFL na 2017/18 bo myślę szybko pisałaś i jest błąd, dopisz żużel reprezentacji Polski to wybrane bo działa to z Polsatem. Będę miał więcej czasu to sprawdzie ci pozostałe kanały na listę twojej i dopisze prawa które brakuje i już nie mają praw. Potraw co ci napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas_k to sa poprawki z moim notatek.

Jak coś nie zrozumiałes to napisz, to postaram Ci wyjaśnić.

 

Dodaj do nc prawa do superpuchar Hiszpani do 2018 końca sezonu w piłka nożna

Dodaj strót chl do ligi mistrzów w hokej w Eurosport

Zmień liga mistrzów świata i Europy do Juda bo nie ma teraz już Eurosport tylko tvp

Usuń piłka nożna młodzieżowe Mistrzostwa Świata i Europy w Eurosport

Dodaj piłkarzyki puchar Świata do Eurosport

Polsat maja 1 liga polski w piłka nożnej Popraw rok do 2020/2021

Popraw maja liga mistrzów w rugby i Europy po angielsku dobrze, a po polsku gdzie bo dwa razy jest liga mistrzów.

Dodaj prawa domowe mecze rugby reprezentacji Polski.

Zmień siatkówka plażowa nie puchar Świata tylko World Tour

Dopisz do moto gd, moto 2, moto 3. Do 2019

Dopisz do sportklubu prawa Copa Asobal Puchar Hiszpanii w piłka ręczna i sztuki walki do Gale Cage Warriors i Polska Superliga Tenisa Stołowego.

TVP Dopisz Curlinga, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy do 2017.

Dopisz liga narodów do 2020/21 w tvp.

Dopisz ostatnie 10 kolejki piłki ręcznej 1 ligi kobiet tvp, Rajd Polski. Jak pisałaś np. Siatkówce maja reprezentacji Polski to pisz też kobiet i mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aktualizacji rozpiski to do poprawy sa informacje odnosnie praw do sportow walki. Organizacja MMA Attack juz nie istnieje. Najwieksza polska grupa bokserska tez ma inna nazwe (zmienila sponsora). Ponadto sugerowalbym pisac ze Polsat pokazuje gale boksu zawodowego, bez wymieniania nazw promotorow bo z tym jest roznie. Nie jest np tak ze Polsat pokazuje wszystkie gale Sauerlanda czy HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aboutreka Masz rację. Jak pisałem jak poprawiał prawa nie rzuciłem w prawach boksu boksu.

Czerstwy chore racji najdrożej ma NC+, będzie przetarg na puchar króla i superpuchar Hiszpani i do tego jest połączony mecze Hiszpani. Gdzieś około do końca roku następnego będzie wiadomo, to kupił najwyższą klasę w Anglii w piłki nożnej. Jak się okaże stracili to drugiej połowie 2019 będzie bardzo słabo. Bo do tego sezonu maja do ligi mistrzów w piłki ręcznej kobiet i mężczyzn. I tylko będzie można oglądać w Eleven.

Edytowane przez Gebius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven też kończy się sporo praw i to tych kluczowych jak np. La Liga. Coś mi się wydaje, że się zanosi na chore podziały z NC+ w stylu obecnych zagrywek co do Bundesligi. Zarówno NC+ jak i Eleven chcą u siebie pokazywać np. hiszpańskie rozgrywki i obawiam się, że się nimi przy najbliższym przetargu podzielą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The cable guy. Nie podziela się LA liga, na 90 procent, ponieważ Bundesligi musieli podzielić jak otworzyć 4 kanał. Jak kiedyś musieli podzielić ligę mistrzów kobiet i mężczyzn w piłke ręczna za kanały Eleven. A nc+ szuka pieniędzy, i chce jak by ludzie płacili nim byle nie co. W 4 kanale Eleven nie chcą pokazywać ważnych mieczy, ponieważ ma wyłącznac nc+. Jak się kończy wyłączność to opero będę pokazywać jeszcze więcej w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...