Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

First Eleven - pierwsza (wyjściowa?) jedenastka. :P

W nazwie tego portalu nie widzę nic nienormalnego. :P

Edited by SatExpert

Źródłem jest serwis Weszlo.com:

http://weszlo.com/2018/02/15/u-nas-bedzie-wygladala-liga-reformie/

Reforma miałaby wejść w życie od sezonu 2019/2020. Kluby spodziewają się, że kontrakt telewizyjny może być wart nawet 300 milionów złotych. Naszym zdaniem faworytem jest Polsat, który jednak powinien podzielić się prawami z TVP. Telewizja Publiczna chciałaby pokazywać jeden hitowy mecz tygodniowo w otwartym kanale, na jednej z dwóch swoich głównych anten – co byłoby korzystne dla całej ligi.

Nazwa portalu kojarzy mi się po prostu z liczbą składu piłkarskiego, co odnosiłoby się oczywiście do tematyki portalu, albo właściciel jest fanbojem Eleven :D

Chodziło o to, że ten portal pisał różne farmazony.

Dajcie spokój, nie ma jeszcze żadnego faworyta. Nikt nie wie kto i ile zaoferuje.

Nie ma jeszcze ogłoszonego przetargu to co tu mówić o faworytach. Bardziej na tą chwile zastanawia mnie cisza związana z prawami na nowy sezon na LaLiga. Nigdzie nawet półoficjalnych informacji nie można się doszukać.

First Eleven - pierwsza (wyjściowa?) jedenastka. :P

W nazwie tego portalu nie widzę nic nienormalnego. :P

Pczytaj ich posty to zrozumiesz o co chodzi.

Według nich 'Lewy" co okienko już podpisał kontrakt z Realem..

Może czekają może na okres przedświąteczny :)PR . Mam nadzieje ze Canal + wykupi w całości niektóre ligi a jest dużo do zgarnięcia w tym czasie. Rozumiem ze nadal cisza co do oficjalnego info ?

Na jakim etapie jest przetarg na prawa do La Liga? 

Satkurier informował, że do  5 lutego był termin składania ofert. Przypominam, że po tym sezonie kończy się umowa na La Ligę w Eleven. 

Wiadomo już coś o La Liga od następnego sezonu?

Edited by Mr. Orbita
Jest temat od praw sportowych i dopiero co ktoś się tam pytał o to samo - proszę kontynuować. Poza tym - jak coś będzie wiadomo to ktoś sam napisze i będzie o tym głośno w wątkach sportowych.

Pytanie o transmisję telewizyjną Narodowej Gali, pada już od dłuższego czasu. Prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z TVP Sport, TVP 1 oraz TV Puls. Nie wykluczone również, że do rozmów dołączy kolejna ogólnopolska telewizja. na dzień dzisiejszy nie jest przesądzone w której telewizji zostanie pokazana Narodowa Gala. Natomiast zapewniam kibiców, że część gali na pewno zostanie pokazana w otwartym paśmie, a część w płatnym Pay Per View.

https://www.mmanews.pl/2018/02/transmisja-boxing-night-14-na-stadionie-narodowym-podzielona-na-pasmo-darmowe-oraz-platne-ppv/

Ciekawe o jaka ogolnopolska telewizje chodzi. Polsat odpada.

A kto tam ma walczyć że PPV?Dla byle januszów nikt nie będzie płacił dodatkowo.Widać coraz lepiej Polsat swoje gale PPV,KSW to samo teraz kolejni widać się sprzedaje i kasa odpowiednia.

Przypominam że prawa do Mundialu ma TVP a poglądy pana Twarowskiego nie są raczej zgodne z poglądami obecnej TVP :P

Może czekają może na okres przedświąteczny :)PR . Mam nadzieje ze Canal + wykupi w całości niektóre ligi a jest dużo do zgarnięcia w tym czasie. Rozumiem ze nadal cisza co do oficjalnego info ?

Myślę że przed Świętami powinni wypuścic spot, w którym wielkimi literami będzie napisane Liga Mistrzów tylko w NC+. :!:  Obok powinna być malutka gwiazdka, która odsyła na dół ekranu lub strony gazety, a tam mikroskopijnym druczkiem :idea: będzie napisane że chodzi o LM w tenisie stołowym. :wink:  Zawsze to kilku naiwniaków można złowić, :razz:  a jak już podpiszą na dwa lata to płać i płacz :doh:

Dzięki poprawiłes Lukas, co Ci napisałem na pw tylko też usuń w eleven prawa do

- M-1 Challenge - do 2018 roku

- Enfusion Live - do 2018 roku

Napisali mi na Twitterze nie będę pokazywać.