Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

Przełączyłem na chwilę na TVP Sport na trening.

Babiarz: Teraz skacze Daiki Ito ... który wczoraj był ...

Szaranowicz: Nie skacze.

Babiarz: Kto nie skacze ... ... teraz skakał Stursa ...

No komedianci z nich xDD według mnie to do Szarana mogli dać kogoś młodszego,który ogarnia co się dzieję dookoła a nie drugiego gościa w starszym wieku :D

Polsat przedłużenie współpracy z FIVB na 7 lat i dopisz do rozpiski.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-01-29/polsat-oglasza-przedluzenie-wspolpracy-z-fivb/?ref=slider

Pakiet nabytych przez Polsat praw obejmuje następujące imprezy:

- Siatkarską Ligę Narodów (która zastąpi Ligę Światową mężczyzn i World Grand Prix kobiet) – w sumie aż 260 /130 kobiet i 130 męzczyzn/ spotkań w sezonie w nowej jakości technologicznej i realizacyjnej

turnieje kwalifikacyjne do Siatkarskiej Ligi Narodów – Challenger Cup/Match

- turnieje kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich 2020 i 2024

- Mistrzostwa Świata mężczyzn i kobiet 2022

- Puchar Świata 2019 i 2023

Teraz TVP podpisał umowę nową na lekkoatletyki z Twittera można się dowiedzieć.

https://mobile.twitter.com/PZLANews/status/957933836872151041

Edited by Gebius

Ciekawe kiedy doczekamy się informacji że coś nabyło NC+ nie nie mam tu na myśli golfów czy innych śmieciowych praw a coś z topu praw sportowych.Bo trochę praw się kończy z tym sezonem a oni sobie siedzą zadowoleni cicho jak mysz pod miotłą.Nie wiem na co oni liczą.

Turnieje ATP 500, 1000 - do 2017 r. Zmień na do 2018

Źródło

http://taksiegra.pl/prawa-sportowe-polsatu/

Puchar Sześciu Narodów do 2021 na 4 lata przedłużył nc+.

Źródło http://www.expressbydgoski.pl/sport/a/puchar-6-narodow-2018-rugby-gdzie-ogladac-plan-transmisji-canal,12899707/

Popraw te prawa co wcześniej pisałem.

Edited by Gebius

Wczoraj się skończył na pewno przetarg na transmisję La Ligi, tylko nie wiadomo czy wygra go telewizja czy jakiś pośrednik na teren Polski.

Edited by kunkore

Mam naraże nieoficjalnie wiadomości, tylko nie ma na internecie tych informacji. Jak chcesz to mogę Ci powiedzieć pw.

Jakieś informacje co do przetargów na ligę włoską, francuską, hiszpańską?

Na Hiszpańską skończył się tydzień temu więc do końca miesiąca powinno być wiadome więcej.

Pierwsze przetargi które miały termin do stycznia to miały już ogłoszonych zwycięzców, ale tylko na Belgię wygrała telewizja a na pozostałe wygrywali pośrednicy.

Lutym na pewno nie dowiemy oficjalnie tylko nieoficjalnie. Tylko pogłoski się mówi kto wygrał.

Słuchaj, będzie wiadomo czy wygrała tv lub pośrednik, to niczym się nie różni od pierwszej tury przetargu.

Zobaczyć nie długo, myślę dowiesz się która stancja. Gdzieś około pod koniec sezonu tylko jak będę chciali to wcześniej się powiedział.

Tak swoją drogą dlaczego przetargi wygrywaja pośrednicy a następnie tv płacą dopiero im?Chyba że taki pośrednik kupi na wiele krajów to inna historia.Edit jak coś Polsat łyknie to może szybko poinformuje LM,LE i ewentualnie coś jeszcze to dobry magnes.A umowy wiadomo Kończą się w konkurencji z końcem każdego miesiąca.

Edited by czerstwy

Ponieważ pośrednicy kupują na wiele krajów. W styczniowej turze MP&Silva kupiło na 5 a IMG na 12 rynków w Europie.

Edited by kunkore

LM i LE W CYFROWYM POLSACIE potwierdzili tylko będzie w pakiecie sport i przynajmniej 1 mecz kolejki w naziemnej.

Będzie 2 kanały dodatkowe mówi się nieoficjalnie od premium max za darmo.

Nie chce za bardzo pisać, potem barti usunie, bo nie mam potwierdzenia. Tylko pogłoski się mówi już.

Edit. Potwierdzili tylko będzie u nich.

A naziemnej będzie na Polsat lub Super Polsat lub inny kanał naziemny.

LM i LE W CYFROWYM POLSACIE potwierdzili tylko będzie w pakiecie sport i przynajmniej 1 mecz kolejki w naziemnej.

Będzie 2 kanały dodatkowe mówi się nieoficjalnie od premium max za darmo.

Gdyby było tylko w pakiecie sport jak piszesz oznaczało by brak transmisji w PS i PSE.Nie realne jak i zmiana pakietyzacji i przeniesienie tych kanałów z Rodzinnego HD do opcji Sport HD.

Słyszałem będzie w Polsat sport news HD mecze o 19 i 21. Wiem Polsat sport HD i Polsat sport extra HD jest rodzinnym.