Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

Znaczy Pawop potwierdza, że Eleven nie walczy o Bundesligę. To kto jest czołowym nadawcą?

Nic takiego nie twierdzę, napisałem, że Eleven to nie jest czołowy nadawca.

Czołowi nadawcy sportowi to Canal+, Polsat, Eurosport i TVP.

Ale Eleven nie musi być czołowym nadawcą żeby kupić Bundesligę, ma środki na to wkońcu ma nie jedną czołową ligę piłkarską i wiele innych praw.

Po co do Polski miałby wejść Fox Sports ? Co by pokazywał ? No chyba że coś amerykańskiego.

Wiem ale nie powiem- jakie to żałosne. Trzeba było nic nie pisać w tym temacie a nie prosić się o błaganie o info.

Naprawdę wierzycie w te wszystkie przecieki i prawie pewne informacje???

SatExpert już wiele rzeczy wypisywał na tym forum, które potem niewiele miały wspólnego z rzeczywistością. Taki z niego "expert". Więc radzę się wstrzymać do oficjalnego info

Edited by vigoo

Pudło! Nie jest. 8)

Starczy - i tak za dużo napisałem... ;-)

Nie TVP i nie Canal+. :)

Polsat również nie. :)

W walce o Bundesligę rywalizuje ze sobą dwóch czołowych nadawców. :)

A Ty co? Siedzisz osobiście w zarządzie któryś z firm odpowiedzialnych za sprzedaż/kupno praw transmisyjnych czy to kolejne wieści od jakiegoś rzekomo poinformowanego Janusza z kablówki?

Lubię te forum, bo można sobie dużo poczytać ciekawych informacji na różny temat lecz oprócz ciekawych to i dużo bzdur można wyczytać i dlatego ciekawy jestem naprawdę jak będzie wyglądać przyszłość rozgrywek Bundesligi oraz kiedy dokładnie będzie ta walka o tą piłkę?

Nie do wiary coś te Twoje wyniki. :D Choć niby MP&Silva w Europie trochę krajów zgarnęło. :) Ale dla Eleven taka Bundesliga to mogłaby być bardzo dobra inwestycja, to z pewnością napędziłoby mocno sprzedaż.
Czy w Eleven nie byłoby luksusu? Myślę że te 5 spotkań spokojnie by dali, a w sobotę o 15:30 często być może i więcej niż jedno na raz, raczej miałaby priorytet. :) Ale ja też chyba bym wolał żeby zostało wszystko w Eurosporcie, większa dostępność no i to jest ich główny produkt i jest ta pewność że mecze zawsze będą, no i poza tym w Eleven przez to ucierpiałaby Champioship, Ligue1 i Serie A najbardziej (kolejność nieprzypadkowa). :)

Edited by bart18

No bo tak jest - przynajmniej takie informacje do mnie dotarły. :)

Ale ja sam osobiście liczę, że jednak Bundesliga zostanie w Eurosporcie 2, bo na "11" pewnie już nie będzie takiego luksusu (5 meczów+skróty z pozostałych spotkaniach), jaki jest w ES 2... :cry:

Edited by SatExpert

Oby na Eurosporcie bo inaczej trzeba będzie dokupywać Eleveny co mi nie bardzo pasuje a uwielbiam Bundesligę.

Eleven ma za mało kanałów żeby jeszcze Bundeslige pokazywać. Jak zacznie się F1, LM w piłce ręcznej, to 4 kanały nie starczą.

Edited by Pawop

Eleven (60%)

Discovery (40%)

*Stan na 27.01.2017. :)

Podaj mi jeden argument że mamy ci uwierzyć, wielu takich było że posiadali info niemal pewne a potem zawodzili, jeśli Miroslawski zgarnie i tą ligę to o studiu możemy zapomnieć.

Eleven (60%)

Discovery (40%)

*Stan na 27.01.2017. :)

Takie bajeczki, to nie jeden 13-16 latek tutaj obecny mógłby wymyślić i napisać.

ŹRÓDŁO!

No bo tak jest - przynajmniej takie informacje do mnie dotarły. :)

Skąd dotarły?

Ach, pamiętam jak niektórzy pisali bajki o Premier League. Jakoby to beIN przejęło prawa, ale odsprzedali nc+ czy jakoś tak :lol: Czy może to, że niby mieli przejąć Premier League, a potem Eleven :D

Czy o FOX SPORTS :lol:

A najlepsze było o Viasat Sport: https://satkurier.pl/news/108554/viasat-sport-zadebiutuje-w-polsce.html :D

Czy nie możecie ludzie poczekać spokojnie i cierpliwie? To już nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja na naszym rynku, gdzie na takie rzeczy musimy czekać do ostatniej chwili. Z przetargu na przetarg, czy to większy czy mniejszy. Nie może być u nas normalnie ;)

W Wielkiej Brytanii BT przedłużyło swoją umowę na Bundesligę już dawno, o czym poinformowali w połowie czerwca. W samych Niemczech już zdążyli się dogadać i kupić.

A z Ekstraklasą jak było? Takiego cyrku i zamieszania nie było dawno. Tyle czekania i przeciągania.

Do końca sezonu Bundesligi zostało jeszcze kilka miesięcy, a do nowego jeszcze parę więcej. Z samymi prawami trochę się pozmieniało, bo chyba MP&Silva teraz przejęło je na wybrane regiony, jak i w samych Niemczech doszło do zmian.

Może i rzeczywiście Eleven jest zainteresowane, ale oni mają tyle praw, że nawet swoich obecnych nie wykorzystują w całości. Do tego, to byłaby jakaś strata, bo zasięg samego Eurosportu 2 jest o wiele większy, niż Elevenów. Prędzej dogadaliby się z CANAL+. Jeżeli mamy już tak spekulować. Do Polsatu już nigdy nie wróci, bo Kmita i jego koledzy to też śmierdzą skąpstwem (co widzimy po ostatnich latach, szczególnie ostatnim, w Polsacie Sport czy po Polsacie Sport News, który nigdy nie był takim jakim miał być).

Edited by Emil.1603

Jak nie chcecie, to nie musicie mi wierzyć - nikt wam nie każe. :P

I podkreślam: jeszcze wszystko może się zmienić, ale na razie według moich nieoficjalnych informacji Eleven jest najblizej przejęcia Bundesligi. :)

Jeszcze wszystko się może zmienić :D Czyli mówię wam, ale jak to bzdury to mówiłem wam, że może być inaczej. Wiarygodne źródło informacji!  :mrgreen: