Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiecie Panowie, jak wygląda sprawa praw do pokazywania tenisowego Wimbledonu?

Do tej pory leciało tylko w zakodowanym Polsacie. Czytałem gdzieś, że prawa nabył też Eurosport, ale akurat Polski nie ma na liście, gdzie będzie to dostępne.

W 2017 nadal zostaje tylko Polsat, czy pojawi się jakaś nowa opcja?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos pierwszej strony wątku: ostatnia aktualizacja miała miejsce 19 listopada 2016 roku, od tego czasu niestety z racji wielu obowiązków i braku czasu nie mogłem jej na bieżąco aktualizować, a tyle się zmieniło, że ja już się pogubiłem. Pomożecie mi w jej aktualizacji? Potrzebowałbym krótkiej informacji co doszło, co wypadło itd. Wy też przecież tworzycie tą rozpiskę! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat

Niekoniecznie. Ostatnią galę Polsat odpuścił i do tej pory pokazał tylko jedną i to z Polski. Więc nie wiadomo, czy będą wszystko pokazywać. Ale akurat z transmisjami ACB problemów nie ma. Ostatnia gala była na żywo po raz kolejny na YT, a także z polskim komentarzem na fb Sportowych Faktów i MMARocks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie, tylko że umowa była i jest tak skonstruowana, że gala w Anglii nie wchodziła w jej skład.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę wyłączyć Caps Lock podczas pisania postów. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była na oficjalnym kanale RT Sports. Sam linka wstawiałem https://forum.satkurier.pl/topic/2276-ufc/page-12?do=findComment&comment=1242484

 

Legalnie, normalnie, a nie jakieś głupoty, że nielegalnie transmisja była. Takie rzeczy to w kup sobie walke, a nie w ACB. Jeśli Russia Today jest nielegalnym kanałem to nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była na oficjalnym kanale RT Sports. Sam linka wstawiałem https://forum.satkurier.pl/topic/2276-ufc/page-12?do=findComment&comment=1242484

 

Legalnie, normalnie, a nie jakieś głupoty, że nielegalnie transmisja była. Takie rzeczy to w kup sobie walke, a nie w ACB. Jeśli Russia Today jest nielegalnym kanałem to nie mam pytań.

Dokładnie sam oglądałem bo inne trans zaraz siadły.Ta działała do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie, tylko że umowa była i jest tak skonstruowana, że gala w Anglii nie wchodziła w jej skład.

Gala w Tadżykistanie także ;) Widać, że Polsat będzie pokazywał tylko niektóre gale z tej organizacji. Jest duża szansa, że pokażą gale z nr. 56 z udziałem Różańskiego w ME i być może kolejną z nr. 57, bo to będzie większa gala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...