Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

Witam.

Wiecie Panowie, jak wygląda sprawa praw do pokazywania tenisowego Wimbledonu?

Do tej pory leciało tylko w zakodowanym Polsacie. Czytałem gdzieś, że prawa nabył też Eurosport, ale akurat Polski nie ma na liście, gdzie będzie to dostępne.

W 2017 nadal zostaje tylko Polsat, czy pojawi się jakaś nowa opcja?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.

Myślę, że warto dopisać do Motowizji komentatorów NASCAR: Łukasz Siudak, Natalia Kowalska, Szymon Tworz(komentował w niedzielę). Jeszcze współpraca: Marek Wieruszewski, Piotr Zelt, Aleksander "Ostry" Ostrowski, Robert Skawiński i Darek Felis-Obrycki.

źródło: motowizja.pl

A propos pierwszej strony wątku: ostatnia aktualizacja miała miejsce 19 listopada 2016 roku, od tego czasu niestety z racji wielu obowiązków i braku czasu nie mogłem jej na bieżąco aktualizować, a tyle się zmieniło, że ja już się pogubiłem. Pomożecie mi w jej aktualizacji? Potrzebowałbym krótkiej informacji co doszło, co wypadło itd. Wy też przecież tworzycie tą rozpiskę! ;)

Która stacja pokazuje w Polsce gale ACB? Jakoś z miesiąc temu widziałem gale tej federacji na którymś kanale, ale nie pamiętam, gdzie to było.

Polsat

Niekoniecznie. Ostatnią galę Polsat odpuścił i do tej pory pokazał tylko jedną i to z Polski. Więc nie wiadomo, czy będą wszystko pokazywać. Ale akurat z transmisjami ACB problemów nie ma. Ostatnia gala była na żywo po raz kolejny na YT, a także z polskim komentarzem na fb Sportowych Faktów i MMARocks.

Koniecznie, tylko że umowa była i jest tak skonstruowana, że gala w Anglii nie wchodziła w jej skład.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę wyłączyć Caps Lock podczas pisania postów. Poprawiono post.

Była na oficjalnym kanale RT Sports. Sam linka wstawiałem https://forum.satkurier.pl/topic/2276-ufc/page-12?do=findComment&comment=1242484

Legalnie, normalnie, a nie jakieś głupoty, że nielegalnie transmisja była. Takie rzeczy to w kup sobie walke, a nie w ACB. Jeśli Russia Today jest nielegalnym kanałem to nie mam pytań.

Była na oficjalnym kanale RT Sports. Sam linka wstawiałem https://forum.satkurier.pl/topic/2276-ufc/page-12?do=findComment&comment=1242484

Legalnie, normalnie, a nie jakieś głupoty, że nielegalnie transmisja była. Takie rzeczy to w kup sobie walke, a nie w ACB. Jeśli Russia Today jest nielegalnym kanałem to nie mam pytań.

Dokładnie sam oglądałem bo inne trans zaraz siadły.Ta działała do końca.

@aboutreka, z tym się zgadzam. Ale w sumie dla Polski różnic nie było, a w dodatku jeszcze ten PL komentarz i transmisje na fb.

Edited by bartolinos

Koniecznie, tylko że umowa była i jest tak skonstruowana, że gala w Anglii nie wchodziła w jej skład.

Gala w Tadżykistanie także ;) Widać, że Polsat będzie pokazywał tylko niektóre gale z tej organizacji. Jest duża szansa, że pokażą gale z nr. 56 z udziałem Różańskiego w ME i być może kolejną z nr. 57, bo to będzie większa gala.