Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

Jeszcze wszystko się może zmienić :D Czyli mówię wam, ale jak to bzdury to mówiłem wam, że może być inaczej. Wiarygodne źródło informacji! :mrgreen:

Może się zmienić, ale to raczej mało prawdopodobne. :/

Akurat SatExpert to nie jest jeden z wielu nastolatków i nołnejmów a jego info jednak się zdarzało że sprawdzały, ja tam mu trochę wierzę, jeżeli MP&Silva zgarnęłoby Polskę to chyba wiadomo gdzie prawa polecą...

Edited by bart18

Pozostając przy Bundeslidze ale zmieniając kraj: czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa w Serbii? Kto ma prawa teraz (chyba ESP) a kto po nowym przetargu?

Akurat SatExpert to nie jest jeden z wielu nastolatków i nołnejmów a jego info jednak się zdarzało że sprawdzały, ja tam mu trochę wierzę, jeżeli MP&Silva zgarnęłoby Polskę to chyba wiadomo gdzie prawa polecą...

A ja akurat temu Panu nie wierzę, bo już kilka razy udawał, że coś wie a potem było inaczej.

Teksty typu: "to, albo to" może sobie pisać każdy... I oczywiście potem asekuracja: "może się zmienić" To ma być poważne???

Będzie oficjalna informacja, to uwierzę.

A tak wracając do IO i sublicencji dla TVP, co sądzicie o takim ruchu Eurosportu? Ja mimo, że wiem, że tak musieli zrobić nie jestem zadowolony. Dobrze tylko, że jest możliwość wyboru pomiędzy Eurosportem, a TVP. A mógłby mi ktoś przypomnieć, jak to było z letnimi IO w 2016, że na Polskę wyłączne i pełne prawa miała TVP?

Prawa do IO 2014 i 2016 sprzedawala agencja, dlatego Eurosport byl na straconej pozycji, bo jeszcze nalezal do TF1, a teraz Discovery postanowilo zaszarzowac, ze samo kupi cale prawa od 2018 do 2024.

Edited by Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Czyli tak w sumie to strzelili sobie trochę w stopę sprzedając sublicencję na IO dla TVP. Oby tylko na tym nie stracili.

A skoro wątek dotyczy również komentatorów to informuję tych, co może jeszcze nie wiedzą, że Pan Marek Rudziński wrócił do Eurosportu i komentuje skoki narciarskie w duecie z Panem Igorem Błachutem co moim zdaniem jest super sprawą, bo ja osobiście niezbyt przepadałem za Panem Kubą Pieczatowskim. Swoją drogą ciekawe czy też nadal będzie komentował czy odda pałeczkę Panu Rudzińskiemu i mistrzowskiemu duetowi...

Wiele lat temu dawali transmisje sportowe, Ekstraligę żużlową nawet mimo że dla nich transmisję robił Polsat.

Chciałbym zwrócić na nieaktualne dane w prawach. Orange Sport można już usunąć, a Polsat nie ma Euro Beach Soccer League od zeszłego roku. TVP już nie emituje 1.ligi siatkówki, Marek Rudziński przeszedł do Eurosportu, natomiast ligę futsalu ma Sportklub.

To chyba największa niespodzianka w ostatnim czasie po tym jak Extreme kupiło UFC. Ciekawe czym tak NC+ zajęte?Chyba nie ofertą sportową by gdzieś nie umieścić tej gali.

A dlaczego mieli nie brać?Co lepszego ze sportów walki takiego pokazują?Belator od czasu do czasu i kilka gal boksu.

Guest marmac1989

Eleven pozyskał prawa do Bundesligi i 2. Bundesligi na 4 lata począwszy od sezonu 2017/2018, czyli do końca sezonu 2020/2021 (włącznie).

Prawa bez wyłączności na sobotni mecz o 18:30.

Cage Warriors Fighting Championship na wyłączność w ELEVEN SPORTS

Więc kolejne prawa w Eleven tym razem dla fanów sztuk walki. Pięknie się nam ten Eleven rozrasta.

https://media2.pl/media/139461-Cage-Warriors-Fighting-Championship-na-wylacznosc-w-ELEVEN-SPORTS.html

I ucztę zaczynamy już w ten weekend. To będzie maraton ze MMA. Jeszcze jak dodać, że Polsat pozyskał kolejną organizację MMA do swoich praw to już w ogóle zawrót głowy...