Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ludzie o małym rozumku myśleli, że zakodują mistrzostwa. Sponsorzy się odwrócili to trzeba było coś zrobić aby wypromować MŚ i Polsat zrobił to idealnie, a finalne rozwiązanie jest najlepsze z możliwych. Wiadome było, że całych Mistrzostw nie odkodują, więc było wiadome, że NC+ nie zyska i nie bedzie można oglądać meczów na PSN czy głównym, a abonenci CP mający nawet najniższy pakiet zobaczą wszystkie mecze więc jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczą, że wpływy z ppv będą tak duże, że zarobią i na turnieju i na karę za nie pokazywanie Polaków na MŚ:) Choć właściwie im się nie dziwię, skoro w ustawie jest Puchar UEFA a nie Liga Europy to i Polsat znajdzie jakąś lukę prawną. Przynajmniej będzie sprawiedliwie pod tym względem. I tak najbardziej to sami sobie samobója marketingowego strzelają. Mieli taką politykę, że pokazują sport w ogólnodostępnych kanałach i sami przyzwyczaili do tego ludzi. Teraz to wygląda jakby przyznali się do swojego błędu mówiąc: fakt, Francuzi mieli rację, sport trzeba w całości kodować, a my pomyliliśmy się na całej linii i nasza dotychczasowa polityka pod tym względem to porażka.

 

Szkoda, że taki turniej i to w Polsce będzie zakodowany, mimo, że nie lubię siatkówki to może bym nawet naszych pooglądał, bardziej współczuję tym, którzy lubią siatkówkę a nie mają Cyfrowego Polsatu.

 

Ciekawe jak będzie z kanałami zagranicznym, może coś FTA się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o małym rozumku jak bober1 nie rozumieją,że PPV to nie jest to samo co zakodowanie. MŚ będą zakodowane, ale bez dodatkowych opłat dla abonentów CP. Chociaż wobec nich się zachowano nadspodziewanie uczciwie i nie pobiera się dodatkowych opłat. Także inni będą mogli mieć dostęp do imprezy i do innych meczów - do całych MŚ,ale już płatny. To też jest myślę uczciwe tylko pytanie ile to będzie kosztować. Nie ma słowa o Ipli - ciekawe czy tam będzie możliwość kupna dostępu.

@Emirates- przecież już ME w zeszlym roku były zakodowane - w tym mecze Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, i tu się pojawia pytanie - czy inni faktycznie będą mieli dostęp? Bo może się okazać, że chociaż będziesz chciał zapłacić to nie da rady. Wszystkie małe kablówki odpalą nagle w sieci 4 kodowane kanały w opcji zapłać - oglądaj? Bez żartów. W małych kablówkach czasem mają problem technologiczny z włączeniem jednego darmowego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja salomonowa Polsatu - Abonenci nie dostaną po kieszeni, choć z drugiej strony dziwna biznesowo...

Uruchumione kanały bedą w trybie PPV (poza Abonentami CP) i nie będą chyba mogły emitować reklam, chyba że uzyskają szybko koncesję, co jest niemożliwe...

Liczą tylko na wpływy od innych Operatorów... Czy to aby nie jest bardziej ryzykowne niż z reklamami?

 

Szczerze mówiąc to przez moment mi to przyszło na myśl, że zechcą przyciągnąć nowych Abonentów i to może być strzał w 10 - CP pokazał klasę...

 

Pozostaje pytanie gdzie oni te 3 kanały SD upchną, bo jeden to skorzysta z częst., na której nadają PPV, a pozostałe?

Trzeba też zwrócić uwage, że we wrześniu chyba piłka wypełni ramówkę kanałów P.Sport więc to w tym kontekście słuszna decyzja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, i tu się pojawia pytanie - czy inni faktycznie będą mieli dostęp? Bo może się okazać, że chociaż będziesz chciał zapłacić to nie da rady. Wszystkie małe kablówki odpalą nagle w sieci 4 kodowane kanały w opcji zapłać - oglądaj? Bez żartów. W małych kablówkach czasem mają problem technologiczny z włączeniem jednego darmowego kanału.

Stars .TV najwartościowszy użytkowniku forum satkuriera dziękuję za te uwagi. Nie jestem w tej branży, nie znam się, my powtarzamy co twierdzi Polsat,a Ty mówisz jakie realia panują . Dziękuję,że zabrałeś głos w tym wątku :)

Kalasę to pokazuje TVP emitując w calości MŚ ,a nie Polsat, który koduje imprezę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja salomonowa Polsatu - Abonenci nie dostaną po kieszeni, choć z drugiej strony dziwna biznesowo...

Uruchumione kanały bedą w trybie PPV (poza Abonentami CP) i nie będą chyba mogły emitować reklam, chyba że uzyskają szybko koncesję, co jest niemożliwe...

Liczą tylko na wpływy od innych Operatorów... Czy to aby nie jest bardziej ryzykowne niż z reklamami?

 

Szczerze mówiąc to przez moment mi to przyszło na myśl, że zechcą przyciągnąć nowych Abonentów i to może być strzał w 10 - CP pokazał klasę...

 

Pozostaje pytanie gdzie oni te 3 kanały SD upchną, bo jeden to skorzysta z częst., na której nadają PPV, a pozostałe?

Trzeba też zwrócić uwage, że we wrześniu chyba piłka wypełni ramówkę kanałów P.Sport więc to w tym kontekście słuszna decyzja...

 

Matematycy Polsatu to, za przeproszeniem jełopy. To jest chyba faktycznie bardziej ryzykowne, niż stawianie na reklamy. Zresztą dobry przykład - Śląsk Wrocław. Tutaj też źle policzyli i musieli się wycofać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny wyszła [beep]ość tej marnej stacyjki i platformy. Może teraz w końcu niektórzy przejrzą na oczy. Zabronić im kupowania największych imprez i meczów Polaków! Wszystkie takie imprezy powinny być w TVP. Przynajmniej byłaby pewność, że wszystko będzie w telewizji otwartej. Niech oni się zajmą lepiej swoimi elitarnymi ligami piłkarskimi i siatkówką na poziomie klubowym. WARA OD TURNIEJÓW REPREZENTACYJNYCH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat włożył pieniądze na organizacje tych mistrzostw, a nie tylko na produkcje transmisji. Gdyby nie ich znajomości w Międzynarodowym Związku Siatkówki to kto wie czy w ogóle te Mś byłyby w Polsce organizowane. A komentarzy Timesquare już czytać się nie da, bo wypisuje tak jakby zjadał śniadanie z pępka Juliana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat włożył pieniądze na organizacje tych mistrzostw, a nie tylko na produkcje transmisji. Gdyby nie ich znajomości w Międzynarodowym Związku Siatkówki to kto wie czy w ogóle te Mś byłyby w Polsce organizowane. A komentarzy Timesquare już czytać się nie da, bo wypisuje tak jakby zjadał śniadanie z pępka Juliana.

 

Człowieku o czym ty mówisz do mnie? :roll: Neguje i nc+ i cp kiedy trzeba. A to, że ta druga platforma ma 2x więcej negatywnych decyzji to nie moja wina. Mecze Polaków powinny być w otwartej telewizji! To jest po prostu skandal co oni robią. Wszędzie wpychają swoje durne PPV i myślą, że ludzie będą im się zrzucać na pensje. Gdzieś ktoś wyliczył, że za cały turniej wyjdzie jakieś 100zł. Dziękuje, postoje. Streamy w necie działają jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja jest tak dynamiczna, że wcale nie jest powiedziane, że w trakcie/ im bliżej MŚ nie będzie decyzji, że reszta spotkań Polaków będzie w kanale otwartym. W tym momencie wiadomo tyle, że abonenci CP są jak najbardziej faworyzowani i słusznie. Jakoś wątpię w sytuację, że MŚ kupouje NC+ i puszcza wszystkie mecze w tvn tvn7 tvnstyle itp. Nie jestem abonentem CP, a NC+ ale kibicuje CP .

 

 

BTW:. Ile razy w ciagu pół roku było PPV? No słucham, ile było takich transmisji skoro twierdzisz, że CIĄGLE dają PPV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW:. Ile razy w ciagu pół roku było PPV? No słucham, ile było takich transmisji skoro twierdzisz, że CIĄGLE dają PPV?

 

A dlaczego mam podawać to co działo się w ciągu ostatniego roku? Podajmy od początku za co ta platforma życzyła sobie dodatkowych opłat. Każdy mecz LE za dodatkową opłatą, boks, MMA, 2 mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Mnie wystarczy. Pominę już fakt, że ZAWSZE, gdy pozyskują jakieś warte uwagi prawa ( np. LE kilka lat temu ) to nie mogą, jak normalna platforma emitować ich na swoich kanałach sportowych, tylko muszą utworzyć jakiś dodatkowo płatny kanał ( Polsat Futbol ) i żądać za niego dodatkowych pieniędzy. Czy to jest normalne?! Jeśli ktokolwiek myśli, że dadzą mu mecze eliminacji do ME 2016 w ps i psextra to niech się nie zdziwi jak utworzą mu dodatkowe kanały PPV, gdzie za Niemców będą chcieć 15zł. :roll:

 

Jestem w Cyfrze/nc+ od 4 lat i opłacam pakiet Canal+ od początku. NIGDY (!!!) nie spotkała mnie sytuacja, gdzie nowo-pozyskane prawa nie byłyby dla mnie dostępne. Pozyskali LM za 70 mlc € ( cp może tylko pomarzyć o wydaniu takiej kwoty na jakieś prawa ) i nawet do głowy im nie przyszło, aby tworzyć nowe kanały dodatkowo płatne. Ale jak widać abonenci CP lubią być r**hani na kasę ( boks, mma, LE, 2 mecze reprezentacji Polski w eliminacjach MŚ ).

 

@Bober1 kończę z Tobą dyskusję, bo nie rozumiesz elementarnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mecz LE za 1zł, przypominam, ze teraz gdy tylko zaczyna się faza grupowa LE na forum przeznaczonym tym rozgrywkom na nc+ jest dyskusja po co mecze ogórków pokazują, boks - Adamek - kliczko, bo tak sobie zażyczyli, a późniejsze walki to były walki bardziej pod cyrk podciągnięte niz pod boks, 2 mecze reprezentacji, które albo zostaną puszczone w PPV albo w ogóle nie można było ich wyemitować, MMA ta sama sytuacja jak z boksem, sama federacja zażyczyłą sobie, aby były one pokazywane w PPV. Ja wiem, ze gul Ci skacze, bo nie masz tego co ma Solorz, ale żółć zaraz Ci do mózgu doleci i kipniesz, wiec daruj sobie to ciągłe narzekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, i tu się pojawia pytanie - czy inni faktycznie będą mieli dostęp? Bo może się okazać, że chociaż będziesz chciał zapłacić to nie da rady. Wszystkie małe kablówki odpalą nagle w sieci 4 kodowane kanały w opcji zapłać - oglądaj? Bez żartów. W małych kablówkach czasem mają problem technologiczny z włączeniem jednego darmowego kanału.

Tylko dlaczego mam dodatkowo płacić jeśli mam dostęp do Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra i to w HD. W czym jestem gorszy od abonentów CP!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Polska reprezentacja gra w najważniejszych rozgrywkach, jest w gronie najlepszych drużyn świata w siatkówce, a łaskawy prezes Polsatu da na otwartej antenie aż jeden mecz. Normalnie dobrotliwość godna podziwu...

 

To teraz nie rozumiem, po jakiego grzyba Polsat reklamuje mistrzostwa jako "najważniejszą rangą imprezę, jaka ma miejsce w naszym kraju", skoro żeby się nią cieszyć, to trzeba albo mieć CP (a nie wszyscy mają), albo wykupić jakiś dodatkowy pakiet, skoro zapowiedziano że będzie taka możliwość dla abonentów innych sieci. To ciekawe czemu 8 lat temu mecze Polaków puścili na otwartej antenie i nikt nawet nie miał odwagi powiedzieć: "Może byśmy dali to płatne?".

 

Polsat robi kibiców w kulki (żeby nie powiedzieć dosadniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...