Skocz do zawartości

Propozycje nowości na platformie CANAL+


samiel2009
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.06.2021 o 15:51, tail# napisał:

Trudno niektórym zrozumieć, bo jak ktoś ma więcej niż jedną kartę czy nawet dodatkowy konwerter na innego satelitę to już szczyt wszystkiego. :)

Czyli...trzeba być pasjonatem,  kolekcjonerem jak  zwał tak zwał różnych kanałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desperatem to jesteś ty chciac kanał który nic soba nie reprezentuje. A ty nawet o tym nie wiesz bo go na oczy nie widziałaś a go chcesz w swojej ofercie. Inni abonuja tego czy innego operatora dla jednego czy dwóch kanałów bo ich interesują.Abonując Antiksat w tym miesiacu nie oglądałem jeszcze nic ale co jakiś czas cos mnie tam interesuje i mam możliwość tego zobaczenia. I kanały tam nie są w jakości  kanału który chcesz w PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam temat to czysta fantastyka.

Akurat operator się "pyta" abonentów co chcieliby mieć w ofercie , lub czy zechcą  dopłacać czy nie (za  opcję dodatkową). 😅

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie chodzi o ten jeden konkretny kanał, tylko o to w jaki sposób ja lub inni użytkownicy mają się z nim zapoznać lub z jakimś innym kanałem nie wchodzącym w skład abonowanego operatora? Podpisywać cyrograf z innym operatorem? Dzięki, życie nie kończy się na telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2021 o 21:48, mara68 napisał:

Przy Love Nature 4k na Hot Bird pojawiła się ,,jakaś Nagra". Nie mam jak sprawdzić jaki ma Caid. Może ktoś to sprawdzić ? Może to dla PC+ ?

Ten Caid to 181D z tego co wiem to Skylink czesko -słowacki. Edit najzabawniejsze że na Vivid Touch SD w dalszym ciagu wiszą caid PC+.Ciekawe w jakim celu bo tak jest od dawna.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest parę fajnych kanałów 4K na Hotbird, które mogła by platforma PC+ dodać do swojej oferty.

Love Nature 4K - Insight UHD -  MyZen 4K - TravelXP 4K.

 

Love Nature 4K ma system kodowania Viaccess ( 0500 ) - Conax ( 0B00 ) - Nagravision ( 181D )

Insight UHD ma systemy kodowania Viaccess ( 0500 )

TravelXP 4K ma systemy kodowania Viaccess ( 0500 ) - Conax ( 0B00 ) - Nagravision ( 183E - 1856 )

MyZen 4K ma systemy kodowania Viaccess ( 0500 ) - Nagravision ( 183E - 1856 ) 

 

Nie wspominając o kanałach 4K FTA z satelity na pozycji 0.8 W.

Nie wspominając że Eurosport 4K jest na rynek czesko - słowacki z satelity na 0.8W - system kodowania 1882 - 1886 Nagravision

 

Choć i tak rosyjski Tricolor TV bije na głowę pozostałe platformy sat pod względem ceny i ilości kanałów 4K i w sumie nikt się nie bawi w nielegalny dostęp do tej platformy.

 

112f1adc921b6ecc.jpg

 

Love Nature 4K odbieram z zestawu HD Austria ( pakiet płatny ) - do nie dawna działał jeszcze Insight UHD z Astry 19.2E ale ten kanał wyłączyli.

Analogiczna sytuacja jest z zestawem Skylink na module zestawie Viaccess Orca.

 

TravelXP 4K i MyZen 4K można oglądać z najnowszych zestawów Tivusat 4K.

 

 

b509c947926ac888.jpg

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem na jakiej zasadzie nadają brytyjskie kanały w Kabelio czy francuskie w C+, i po jakich kosztach, ale skoro nadają poza swoim krajem to znaczy że tak można. A przecież niby są jakieś licencje ograniczone do danego kraju. A jeśli tak można nadawać to C+ mógłby rozszerzyć pakiet francuski o kanały brytyjskie od Kabelio. I jeszcze dorzucić np. włoski Rai który też nadaje z HB czy szwajcarskie/austriackie kanały publiczne, też obecne na HB. Czyli koszt to dorzucenie systemu kodowania i opłaty od abonenta. Pewnie chętnych na taki pakiet byłaby garstka ale zawsze to uatrakcyjnienie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o takich kanałach. Za duża byłaby konkurencja do naszych polskich kanałów nadających z sat albo dvb-t.

 

Co do kanałów - paczki w Kabelio w prepaid to koszt 49 franków szwajcarskich na 3 miesiące.

Zawsze możesz sobie zestaw moduł CI+ kupić - na rok doładowanie wychodzi 149 franków szwajcarskich ( 630 zł )

Moduł działa w TV z wbudowanym tunerem sat albo dekoderem z wejściem na moduł CI+.

Ohh co za pech polskie platformy sat nie mają dedykowanych dekoderów z wejściem na moduł CI+.

 

https://www.kabelio.ch/en/mehr-erfahren/

 

 

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax abonujesz jakieś serwisy streamingowe?

Polecam:  horrorów i dreszczowców do wyboru , jakie chcesz,  kiedy chcesz i bez reklam.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to czas na Canal+ Sport 4K? Mogliby się bronić jakością w związku z utratą niektórych praw. Ekstraklasa jest już nadawana w 4K, NBA pewnie by też mogli dać no i tenis. ;) Może byłby jakiś bodziec (impuls) by Polsat pomyślał o kanałach w 4K np. Polsat 4K czy Polsat Sport 4K.

 

Z drugiej strony u właściciela C+ w Skylink nadaje Love Nature 4K. Dlaczego nie mogliby dodać go wraz z MyZen 4K, tym bardziej, że wystarczy dołożyć tylko kodowanie PC+ do tego tp. gdzie ma HB nadają. ;)

Edytowane przez goldenboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...