Jump to content
Frontowiec

Reklamy telewizyjne

Recommended Posts

Właśnie w radiu słyszalem słynne hasło "włączamy niskie ceny..." śpiewanego przez Lisowską . Ostatnio zauważyłem że zaczeto reklamować gry planszowe i edukacyjne ,moim zdaniem to lepsze niż reklamowanie tabletów i smartfonów czy laptopów do gier.

W dniu 6.12.2019 o 21:19, TELEWIDZ123 napisał:

Ostatnio widziałem reklamę Media Expert i Lisowska jest pokazana w stroju mikołaja pokazując serce do ekranu (podobna, lub taka sama reklama była rok temu ).

To nie jest Lisowska ,tylko podobna dziewczyna. Chyba nawet występowała już wcześniej w reklamach ME.

Lepsze chomiki od śpiewu Lisowskiej.
No nie wiem. Mediaexpert tak katuje reklamami, że już chyba Lisowska była lepsza od tych szczurów :[

Wtedy z tymi w[beep]iajacymi chomiczurami to żartowałem ale teraz już naprawdę mnie ta reklama ku[beep]a wk[beep]ia XD

Przez lata leciała ta reklama.

Później pojawiła się ta reklama.

Po kilku miesiącach emisji wrócono do tej pierwszej. Czyli mała dziewczynka i prosta reklama lepiej się sprzedaje niż większa dziewczynka i muzyczna reklama z uśmiechniętymi ludźmi. Była zbyt radosna, nie wzbudzała współczucia a to w reklamach fundacji jest najważniejsze.

Zauważyłem że z tym media expert wciskają się bardzo bardzo często na pierwszą reklamę w bloku

Marian i Barbara znów reklamują Media Expert w wersji radiowej, więc kampania z chomikami chyba się zakończyła.

I całe szczęście, Jedyne co się Media Expert udało, w dziedzinie reklam, to Marian i Barbara... :D

Mi w radiu obecnie najbardziej podobają się reklamy Aldi. ;)

A Marian i Barbara to nie było przypadkiem Media Markt?

Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka

Nie. Media Markt reklamują Tytus, Romek i A'tomek.

Posted (edited)

Skoro Marian i Barbara wrócili to zapewne ich odpowiednicy dla młodych czyli Seba i Angela również. 

Chomiki pewnie wrócą we wtorek wraz z wyprzedażami. Swoją drogą plus dla Chylińskiej która przy okazji wskazała panów z zespołu Kombii (Skawińskiego i Tkaczyka) za winowajców najgorszej reklamy roku po stronie muzycznej tym samym ich zaorawując twierdząc nawet że te chomiki bez przerobionego głosu to oni. Wszak chomiki to najgorsza reklama roku.

Edited by Poland
  • Haha 1

Kojarzyłem panią z reklam Żabki tylko nie wiedziałem skąd.

I nagle olśnienie. To Iwonka, królowa śniegu z Reklam Orlenu sprzed kilkunastu lat.

• Upvote 1

@G2000 występowała również w reklamach Plusa z kabaretem Mumio.

Chomiki wcale nie zniknęły z reklam,wczoraj nadawana była reklama z ich udziałem. Dziwne ,że motyw Budki Suflera został tak szybko zastąpiony przez ONA a ten jest wałkowany do znudzenia. Chce się powiedzieć: Ewelina wróć :).

• Haha 1

Boje się że jutro chomiki wrócą z nowym hiciorem o wyprzedażach. Wtedy piszących na facrbook'owym profilu MediaExpert chyba szlag trafi.

Bracia bliźniacy.

Jeden piekarz ...

... drugi mechanik. :D

• Haha 1

W dniu 5.01.2020 o 14:29, Frontowiec napisał:

Marian i Barbara znów reklamują Media Expert w wersji radiowej, więc kampania z chomikami chyba się zakończyła.

Niestety  Media Expert nadal denerwuje słuchaczy radiowych swoją piosenką z wiewiórkami... :)

Edited by ezequiel93

Ostatnio pojawiła się nowa reklama żelu Voltarem max z "tańczącym" na dwóch łapkach pieskiem .

To chyba jedna z bardziej komicznych reklam jakie pojawiły się w polskiej tv.

Magdalena Różcżka zaczęła reklamować swoim głosem samochody Volksvagen i serki Fantazja.

Mnie irytują reklamy żelu Voltaren Max z gadającym psem.