Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie mam ani ochoty, ani czasu na szukanie, pisanie na forum nc+ (musiałbym się tam też wpierw zarejestrować, bo obecnie nie jestem jego użytkownikiem) i potem czekanie nie wiadomo, ile... :roll: Dla mnie jest to niedorzeczne.

Wolę od razu zrobić doładowanie przez sklep "Hollex.pl" i mieć spokój. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti ja się nie dziwię że masz takie podejście, cóż ja jeszcze takiego problemu z przelewem nie miałem, jakby był to kto wie może też bym na Hollex.pl doładowywał, nc+ robiłem bratanicy przelewy przez net ale tam też jakoś zawsze mi księgowali, chyba farta mam bo na Forum nc+ co rusz ktoś narzeka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problemy z doładowaniem. Kanały weszły po tygodniu od przelewu, co wiecej jak sprawdzam ważność karty to wychodzi, że jest ważna od dnia przelewu! Dodzwonienie się do boku to też ekwilibrystyka. Oprócz tych niespodzianek nsport hd nie odkodowuje się, a niby powinien. Zresztą wcześniej działał. Ogólne usługa pomyślana dobrze, gorzej z wykonaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez przerw doładowuję i zero problemów z uprawnieniami, to co powinno się świecić to działa, pakiet z promocyjnymi kanałami bardzo dobry i w obecnej chwili Smart HD jest bez konkurencji, mała uwaga dla tych co korzystają z promocyjnych kanałow > jedna przerwa w doładowaniu i nici z promocji, za 18zł nie ma tylu kanałów ani w nc+ ani CP, więc nie ma co narzekać, co do uprawnień (ponowienia) to problem nc+ jak i CP i trzeba jednak skorzystać z telefonu Infolini a nie czekać aż automat aktywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy przykład jęczka. Bezpodstawne żale.

Po pierwsze: jeśli system na stronie TnK pokazuje uprawnienia to pewne. To , że kient nie wie jak odebrać uprawnienia albo ma kiepski sprzęt... żale do kogo?

Po drugie: nSport HD jest w pakiecie za 35 zł (Multi) lub w okresie użytkowania startera. Za 20 jest tylko wersja SD. To też klient powinien wiedzieć...zale do kogo.

Może watro przeczytać co się kupiło i jak z tego korzystać.

Po pierwsze nie komentuję w sposób obraźliwy Twoich wpisów.

Wiem jak odebrac uprawnienia to po drugie.

Po trzecie mówię o pakiecie za 35 zł.

Po czwarte czytać potrafię i korzystam z tej umiejętności.

Po piąte sposób Twoich komentarzy sugeruje, że robisz to na zlecenie. Negowanie problemów, ktore dotykają innych i co więcej powielają się mówi co nieco o piszącym. Jak możesz to pomóż jak nie to zachowaj komentarze dla siebie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w To i Owo było napisane, że aby odbierać promocyjne kanały, należy zachować ciągłość doładowań, więc chyba to jednak prawda.

Bzdura. Absolutna. Doładowuję z przerwami z 5 takich kart i promocja trwa na wszystkich.Proszę,nie wprowadzć w błąd.

Kolega @tajniak napisał słusznie, ze wszystkie kanały promocyjne są w grupie 00014.

Co do braku nSport Hd (post @Jerzyj) to może wynikać z tego, że klient dostroił 1 z 2. kopii tego kanału i akurat trafił na ten bez CAID 0B01. Trzeba spróbować tę 2. kopię. Oczywiście trzeba mieć opłacony pakiet Multi lub korzystać z nowego startera w okresie promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bat przeczytaj Regulamin Promocji Smart HD+ a potem pisz, to że kanały są z grupy 00014 nic nie znaczy, jak nie doładujesz karty i miesiąc darmowy sobie zafundujesz to promocja na te kanały wygaśnie, trwa do Grudnia 2015, może trochę z tonu zejdziesz bo to Forum Publiczne i nie twoje tak na marginesie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu złoty, nie dociera, że jestem praktykiem. Korzystają znajomi, którym doładowuję kilka takich przypadkowo wybranych kart i nic nikomu nie ginie. Czytaj dalej regulaminy...byle ze zrozumieniem.

Regulamin: trzeba spełnić 2 warunki :mieć opłacony pakiet podstawowy (NIGDZIE nie ma uwagi , że cały czas) i posiadać dekoder HD.

Zawiłe zastrzeżenie dotyczy oczywistej sytuacji kiedy klient przestaje opłacać i traci dostęp do pakietu podstawowego. Wcale nie na zawsze TYLKO do spełnienia warunku pt.2 tj. do kolejnego opłacenia pakietu.To odnośnie regulaminu, jak widać tekstu zbyt trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ze zrozumieniem ten regulamin, tam jasno napisane że przerwa w doładowaniu podstawowego pakietu (Smart HD+) owocuje utratą promocyjnych kanałów, motasz się w wywodach a to tam jasno opisane, też mam doświadczenie w usługach operatorów Sat, ale tego w każdym poście nie eksponuję bo to jakieś mało profesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bat Napisz, czy miałeś przerwę po 10 kwietnia, kiedy to promocja została przedłużona.

Cytat z numeru 21 (19.05.2015) tygodnika To i Owo:

Wcześniej,w kwietniu, wystartowała promocja dla posiadaczy TNK HD, NNK i Smart HD+ : dodatkowe kanały HD za zero". Dzięki niej do końca roku mogą oni oglądać bez dodatkowych opłat 12 stacji w HD, m.in. Eurosport, TVP Sport, Ale kino+, Planete+, Romance TV. Warunek to wykupiony dostęp do podstawowego pakietu Domowy HD w TNK HD i NNK (w obu 19,90 zł mies.) albo pakietu Smart HD+ (20 zł mies.) Przerwa w tym dostępie pozbawi prawa do dalszego korzystania z promocji do końca jej trwania.

 

To i Owo uważam za wiarygodne źródło, ale jakby napisał ktoś, kto miał po 10 kwietnia taką przerwę to mielibyśmy pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa w doładowaniu powoduje brak promocyjnych kanałów, aż do momentu kiedy ponownie doładujemy.

Czyli promocyjne kanały działają razem z pakietem płatnym.

 

A technicznie, to od początku kanały promocyjne działają z child 14, więc nie możliwości, żeby jednym zabierać, a innym je dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do braku nSport HD (post @Jerzyj) to może wynikać z tego, że klient dostroił 1 z 2. kopii tego kanału i akurat trafił na ten bez CAID 0B01. Trzeba spróbować tę 2. kopię. Oczywiście trzeba mieć opłacony pakiet Multi lub korzystać z nowego startera w okresie promocyjnym.

Bat żadna z nSport HD nie chodzi. Wszystkie inne kanały działają. Do BOKu dodzwonić się nie mogę. Ta ich muzyczka i słowa "hear that sound" już doprowadzają mnie do pasji. Jakaś inna droga kontaktu z nimi jest możliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś, czy działa MiniMini HD oraz wersje SD pozostałych kanałów z pakietu multi+? A co do innej drogi kontaktu, to najlepiej na oficjalnym forum. Dostaniesz odpowiedź w ciągu kilku godzin i to od osoby, która ma pojęcie o tym co robi. Na infolinii to trudno o kogoś kto wie coś więcej niż regułki jakich nauczyli go na szkoleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja doładowuje od razu na rok i mam spokój Ostatni wpłacałem na konto przez Internet No fakt musiałem czekać 2-4 dni Przez alledrogo nie chciałem płacić więcej a o stronie "Hollex.pl" nie słyszałem Wpłacanie, co miesiąc jak dla mnie jest bezsensowne Ja rozumie, że Ktoś nie ma kasy, ale dla mnie jest to bez sensu, bo i tak człowiek zapłaci To tak jak by Ktoś tankował po 50zł wiedząc, że w ciągu miesiąca do pracy przejedzie za 250zł ( 50x5= zaoszczędzony czas, pieniądze jak trzeba na stacje dojechać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doładowuję co pół roku za 156 zł. Ostatnio przegapiłem doładowanie (14 dni) i...po ciężkich bojach, wiszeniu na telefonie, słuchaniu ich wściekłej muzyki, w oczekiwaniu na konsultanta, za trzecim poejściem - SUKCES!!! Trwało to 6dni. Pozdrawiam wszystkich użytkowników kart SD, z migracją na Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zyskałeś wisząc na infolinii i nękając konsultanta? Jak pisałem wcześniej. Wpłacasz na konto, potem sprawdzasz codziennie na stronie z ważnością doładowania. Jak przeskoczy data, to ustawiasz dekoder na TVP1 HD i czekasz aż złapie komplet uprawnień, co trwa od 1 minuty do godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...