Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Darek z Ozimka napisał:

@Max Taadjen Karta od Smart HD+ nie zadziała w ADB 5800S, ponieważ ma on przypisaną już kartę ...

Co nie wyklucza, że mógłby zadziałać z karta Smart. Pamiętam jakaś dyskusję, że co innego karta sparowana z dekoderem, a co innego dekoder z kartą.

Dlatego pytam ...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 18:11, tweed77 napisał:

Abcom - Pulse 4K Combo - DVB-S2 / DVB-T2  - dwa wejścia na moduły - jedno wejście na kartę - możliwość montażu dysku do wewnątrz..

Z nowych:

https://allegro.pl/listing?string=Pulse 4K Combo&order=p

 

Z używanych proszę bardzo AX 4K HD61 Combo - DVB-S2 / DVB-T2  - dwa wejścia na moduły - jedno wejście na kartę - możliwość montażu dysku do wewnątrz..

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/ax-4k-box-hd61-combo-dvbs2x-dvbct2

ten to nawet niezły jest : ) 

A da sie z niego wyprowadzić analogowy sygnał video 

np żeby na starym tv bez hdmi był obraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Max Taadjen napisał:

Czyli najtańsza opcja złapania uprawnień i ogladania - to ADB 5800 przerobiony na E2 :?:

Nie testowałem tego ale próba złapania uprawnień na posiadanym już sprzęcie na pewno nic nie będzie kosztaowała. Sprawdzałeś?

Ale z oglądaniem to raczej się nie uda.

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, opensource napisał:

Dlaczego na E2 

Przepraszam ale dopiero teraz doczytałem "ze zrozumieniem", że pisze o 5800 przerobionym na E2, myślałem że ma oryginał.

Oczywiście na E2 będzie też oglądać i ła[ać uprawnienia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2022 o 08:08, Burito napisał:

dlatego się doładowuje za pośrednictwem znanego portalu aukcyjnego

Albo jeśli masz u siebie w okolicy APS C+, to w APS-ie idzie doładować, po doładowaniu dostaje się dokument w formacie A4 z potwierdzeniem wpłaty.

 

PS: @patrykp Kupiłeś już jakiś dekoder do Smart HD+ czy jeszcze szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.09.2022 o 22:18, patrykp napisał:

ten to nawet niezły jest : ) 

A da sie z niego wyprowadzić analogowy sygnał video 

np żeby na starym tv bez hdmi był obraz?

Z każdego dekodera który ma wyjście HDMI się da. Wystarczy zakupić konwerter sygnału z HDMI do AV (Adapter obrazu i dźwięku z HDMI na AV) 

Mnóstwo tego w internetach :-).

 

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dwa razy na infolinię. Za każdym razem konsultant obiecywał, że już włączamy uprawnienia, które pojawią się maksymalnie do 48 godzin. Niestety po 4 dniach nic. Trzymam cały czas na TVP1 HD 13E. Konsultant twierdzi, że może być coś z kartą. Mam roczny sprzęt i kartę która jest jak nówka, nie starta, bardzo rzadko wyciągana z odbiornika.

Może oni chcą mnie zmusić na przejście do ich nowej oferty, do której zresztą byłem mocno zachęcany...?

Nie wiem, co już o tym myśleć... Może jak doładuję, to kanały się pojawią? Bo jestem teraz w miesięcznym okresie bezpłatnym z dostępem do podstawowych kanałów, których jednak nie mam )) Przepraszam za przydługi wpis, ale nie wiem, co mam już robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim sprzęcie to zaczyna się najpierw od sprawdzenia u siebie, bo są takie możliwości, a nie dzwoni na infolinię. Na początek sprawdzasz czy na pewno karta jest widoczna przez tuner. Następnie uruchamiasz dowolny kanał z pakietu i sprawdzasz czy karta przyjmuje instrukcje które jeśli będą przesłane odpowiednie to zapiszą nowe uprawnienia na karcie. Warto też przynajmniej trochę zainteresować się co i jak działa, a nie ograniczać się tylko do telefonów na infolinię. Jeśli nie wiesz co i jak sprawdzić napisz do mnie na PM to pomogę.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...