Jump to content

donald-0

Users
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About donald-0

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wziąłem h7 z procesorem BROADCOM , ale przy przełączaniu kanałów występuje 1-3 sekundowe zamrożenie obrazu - SD najkrócej, HD dłużej, no i oczywiście UHD najdłużej ok. 3 sek. Podejrzewam, że z procesorami Hisilicon jest niewiele lepiej pod tym względem? Sprzęt odesłany do sklepu. Druga rzecz - okropne świecące logo. Czy nie ma możliwości wyciągnięcia wewnątrz kabelka i odłączenia tego neonu? 😜 (wiem, gwarancja). Ktoś się orientuje? bo może nabędę inny model Zgemma ?
 2. Dzięki! Najważniejsze, że rozdzielczość nagrania jest niezmieniona. A rozmiar na dysku rzeczywiście niewielki jak na 4K (niskie bitrate i wydajny kodek). Widzę, że te Zgemma H7S występują z róznymi procesorami: 1) 2-rdzeniowy BROADCOM 7251s 1,7 Mhz 12K DMIPS ,1GB DDR3 pamięci RAM4GB EMMC pamięci FLASH. 2) 4-rdzeniowy Hisilicon Hi3798Mv200 1.5 GHz (brak innych danych oprócz "RAM (4GB)"). Co ewentualnie wybrać? Dzięki
 3. A może jeszcze powiedzieć ile sekund trwa to nagranie 12,8 MB?
 4. Dzięki Ramirez! Super robota. Rozumiem, że jest to na h7s?
 5. @Ramirez OK, czekam. @kozaa Czytać potrafię. Może ktoś podaje błędne informacje.
 6. Czytałem, że niektóre tunery kompresują nagrania w celu "zaoszczędzenia miejsca". Nie chcę na taki trafić. Dzięki za pomoc. Doceniam poświęcony czas.
 7. Chciałbym wierzyć, ale wspomniany najdroższy ZGEMMA H7S 4K ma wszędzie podawane, że jakość nagrania wynosi max 1080i albo jest ta kwestia pomijana.
 8. Tak, ale ja chcę widzieć obraz w 4K i w razie potrzeby nagrać fragment na dysku też w 4K bez żadnych kombinacji. Jaki tuner na to pozwoli?
 9. Jak dekoderem HD mogę nagrać materiał 4K skoro taki dekoder nie dekoduje sygnału satelitarnego 4K?
 10. W specyfikacji najdroższego z marki ZGEMMA (H7S 4K) jest podane, że "Programy nagrywane są w formacie .ts - to samo co .avi (jakośc nagrania 1080i)"
 11. Witam, czy i jaki tuner z Linux E2 (z tych tańszych ) nagrywa na dysku programy w 4K? Z dekoderów Zgemma chyba żaden?
×
×
 • Create New...