Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2021 o 14:52, DanielK napisał:

Sprzedaż doładowań w salonach CANAL+ nie jest obowiązkowa.

Jeżeli faktycznie tak jest to tylko kolejny dowód na brak profesjonalizmu firmy. Budowanie marki to proces długotrwały i nieprzemyślane (czyt. głupie) decyzje mogą zniweczyć miesiące, a nawet lata dobrej pracy. 

Jeżeli produkt lub usługa nie została wycofana z oferty to takie postępowanie jest strzałem w kolano. Ja osobiście nigdy nie miałem problemu z opłatą usługi w APS i wydawało mi się to absolutnie normalne. Ciekawe jaka byłaby odpowiedź na reklamację z powodu braku możliwości opłaty usługi u autoryzowanego przedstawiciela firmy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK to osobny twór ze swoim modelem sprzedaży i dystrybucji, APS to sprzedaje jak sklep, równie może ci sprzedać żarówkę czy konwerter. APS ma normalną działalność gospodarczą.

C+ narzuciło taki model ze wszystko masz załatwiać w boku TNK, wg regulaminu. Punkty c+ nie mają uprawnień do obsługi tnk, mogą tylko doładowywać jeśli im pasuje system rozliczeń.

 

c+ online także ma swój dział dedykowany a nie APS :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jest jakieś oficjalne potwierdzenie promocji, bo zapłaciłem dodatkowo za pakiet Multi+ i tych programów nie mam.

Osoby z BOK twierdzą że nie ma takiej promocji, a pakiet Multi+ to Ale kino+, Planete+, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia, MiniMini+, TeleToon+, nSport+. Żądając zwrotu 15 złotych za pakiet multi stwierdzono że nie ma takiej opcji i na pocieszenie przedłużono pakiet Smart HD + o 25 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale usługi przedpłacone w Polsce to wciąż "Afryka dzika" (przepraszam Afrykę). W połączeniu z bajzlem, jaki panuje w ofertach TNK sprawia, że dobrze jest jak wszystko działa. Jak nie działa to płacący ma mocno pod górkę. 

Ciekaw jestem ile jeszcze czasu minie zanim rynek usług przedpłaconych zostanie uregulowany i konsument będzie mógł dysponować swoimi pieniędzmi, a nie być skazanym na widzimisię operatora? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki bajzel w TNK to oferta programowa. TNK Smart HD+ jako jedyna nie ma wszystkich programów z NTC w swojej ofercie (Zoom , WP , Nova , Metro  i innych). Dziwi mnie postępowanie właścicieli TNK. Przecież teraz gdyby dodali te kanały do Smart HD+ , to wielu użytkowników tej oferty na pewno doładowywało by systematycznie swoją kartę. Zwłaszcza teraz gdy w NTC zbliża się wielkimi krokami zmiana w nadawaniu na DVB-T2 HEVC , i trzeba będzie kupić nowy dekoder , czy TV jeżeli obecny nie obsługuje DVB-T2. Ja osobiście na pewno bym systematycznie doładowywał kartę Smart HD+ , czego obecnie nie robię ,  a nie wydawał na  dekoder czy nowy TV. Jeśli chodzi o konsultantów TNK to oni wiedzą tyle ile zjedzą ☺️ czyli prawie nic. Ich wiedza opera się na zapiskach z kartki , często nieaktualnych. A wiedza z techniki satelitarnej - bliska zera. Tyle w temacie😁

Edytowane przez kacper0058
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta TNK Smart HD+ jako jedyna nie jest rozwijana bo jako jedyna ma nieparowane karty Conax. Inne oferty TNK są parowane z dekoderami operatora czyli np. nBox-ami. Operator wkrótce ma zamiar zlikwidować tą ofertę dlatego już jej nie rozwija a powodem są nieparowane karty Conax. Oferta tak samo jak oferta abonamentowa z kartami nieparowanymi Cameleon nie spełnia warunków zabezpieczeń treści pay TV. Wszystko ma być koniec końcem w C+Polska SA parowane. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, że oferta programowa w TNK to jeden wielki "bajzel". Z kilku rozmów z pracownikami BOK-u wywnioskowałem, że oferta ta będzie pomału wygaszana. Osobom które zapłaciły za pakiet multi oferują pakiet smart HD+ z kanałami promocyjnymi z przedłużonym okresem płatności (w moim przypadku było to o 25 dni). Obawiam się że kolejnym krokiem będzie zlikwidowanie kanałów promocyjnych nie gwarantowanych umową (na oficjalnej stronie jest to wyraźnie podkreślone odwołując się do ust. 8 pkt.1).

Oficjalną stronę https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/telewizja-smart-hd

uzupełnili o ostatnio dodany kanał Puls 2 HD, a informacje o promocji do 1 V 2017 roku, ani nie usunęli, ani nie zaktualizowali.

Zastanawiające jest to, że pierwsza promocja dla użytkowników z dostępem do pakietu Smart HD+ jest aktualna, a druga promocja dla użytkowników z dostępem do pakietu Multi+ już nie.

Edytowane przez Dario45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dario45 napisał:

A jest jakieś oficjalne potwierdzenie promocji, bo zapłaciłem dodatkowo za pakiet Multi+ i tych programów nie mam.

Osoby z BOK twierdzą że nie ma takiej promocji, a pakiet Multi+ to Ale kino+, Planete+, Canal+ Domo, Canal+ Kuchnia, MiniMini+, TeleToon+, nSport+. Żądając zwrotu 15 złotych za pakiet multi stwierdzono że nie ma takiej opcji i na pocieszenie przedłużono pakiet Smart HD + o 25 dni.

Po prostu całą wpłaconą kwotę uznano za opłaconą dla Pakietu SMART HD.

 

Na infolinii im nie leży oferta Smart HD+. Masz brać abonament i tyle.

 

Jak już tam dzwonisz to trzeba z nimi stanowczo i zdecydowanie "Chcę pakiet Multi+" i "Nie niepotrzebuję zmiany oferty i nowego szrota za 1 zł" 😁

 

To cały czas działa:
https://tvnakarte.eu/nc-poprzednie-oferty/jak-wlaczyc-wylaczyc-pakiet-multi

 

Tutaj jest prawdziwa i aktualna lista kanałów Smart HD+ z podziałem na pakiety:

https://tvnakarte.eu/wykazy-kanalow/wykaz-kanalow-smart-hd-z-podzialem-na-pakiety

 

Tutaj jest info na temat promocji Dodatkowe kanały HD za 0 zł. Miała się skończyć w 2017 roku ale jest przedłużona na czas nieokreślony (jednak z tej strony to nie wynika). Konsultant "świeżak" ma prawo nie wiedzieć ;-)
https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/telewizja-smart-hd

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DanielK napisał:

Tutaj jest info na temat promocji Dodatkowe kanały HD za 0 zł. Miała się skończyć w 2017 roku ale jest przedłużona na czas nieokreślony

 

I jest to kolejny oficjalnym wpis że strony operatora, który dowodzi bajzlu:

Cytat

Użytkownicy z Dostępem do Pakietu Smart HD+ uzyskają Dostęp do dodatkowych kanałów nie stanowiących części pakietu podstawowego (na doładowanie) w/w oferty, tj. kanałów promocyjnych: Planete HD+, Ale Kino HD+, Mini Mini HD+, Domo HD+, Kuchnia HD+, TeleToON HD+, Discovery HD, TVP Sport HD, Disney Channel HD, AXN HD, nSPORT HD - bez dodatkowych opłat przez Okres obowiązywania Promocji.

Sami nie wiedzą, że kanały Discovery HD, TVP Sport HD, Disney Channel HD, AXN HD, nSPORT HD stanowią część oferty SmartHD+? Jak więc jak mogą być udostępniane promocyjnie? Szkoda słów...

 

 

Godzinę temu, pablo21 napisał:

Operator wkrótce ma zamiar zlikwidować tą ofertę dlatego już jej nie rozwija a powodem są nieparowane karty Conax.

 

Skoro ma zamiar likwidować to dlaczego nadal przyjmuje przedpłatę na usługę? Logicznie rzecz biorąc wygaszanie oferty powinno potrwać co najmniej 12 miesięcy. Ale co u nich jest logiczne? 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport SD był w pakiecie SmartHD, który, jak sama nazwa wskazuje, jest...  no dobra, poddaję się  😖

 

Od czasu wygaszenia oferty SD był wystarczająco dużo czasu, aby uporządkować ofertę. Parowanie kanałów dostępnych w DVB-T jest pozbawione sensu. Oferta SmartHD sprzedawana z nieparowanymi kartami conax mogłaby jeszcze nabić kieszeń operatorowi. Jest na rynku sporo tunerów SAT z wbudowanym czytnikiem canax i przy okazji przejścia na standard DVB-T2 oferta satelitarna mogłaby się okazać korzystną alternatywą. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnk zmierza  w kierunku kubła, jest bo jest nie obowiązku żadnego bo niema wiążących umów i do tego anonimowa nie rejestrujesz karty w żaden sposób.

a regulamin działa póki przyjmują kasę i mają jakieś shroty ze zwrotów.

Nie opłaca im się prepaid bo prawa do wszystkiego kupuje się na lata ty płacisz albo nie za miesiąc, bez obowiązku dalszych wpłat, to z kolei ma wpływ na stabilizację finansową spółki i przewidywalność przychodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta się dynamicznie rozwija czy zawija ? parowane tunery są 10 letnie za 1 zł, opłaca im się sprzedać zmienić właściciela bo koszta utylizacji są dużo wyższe.

a smartHD był tworzony pod podbicie słupka do wycen reklam dla TVN za czasów nki.

 

a teraz płacz ze ostatnia promocja z 2017 r, i nikt nic nie wie :), oferta jest bo jest ale jak długo będzie się opłacać ją utrzymywać zdecyduje jak zwykle $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę będą zwijać jak będzie mniejsze zapotrzebowanie i klientów do 50 tysięcy.Co do smarta ofertą słaba czyli takie mniejsze pó na pół.Minusem brak parowanych kanałów z telewizji naziemnych plusem dostęp do kanałów w systemie CA Conax jako kanały nieparowane dostępne przez każdy dekoder z tym czytnikiem w dekoderze.

Kusi cena 180zł na rok czyli 15zł na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LorDx napisał:

tnk zmierza  w kierunku kubła, jest bo jest nie obowiązku żadnego bo niema wiążących umów i do tego anonimowa nie rejestrujesz karty w żaden sposób.

ok tylko że to słyszałem już jakieś 5 lat temu. Nawet na infolinii mówił wtedy że pakietu darmowego przez rok w tnk HD też nie będzie. Tymczasem do dzisiaj działa, opłacony na miesiąc i leci kolejny rok. Ile są warte te śmieszne i nic nie warte zapowiedzi każdy widzi, a rzeczywistość to doskonale weryfikuje. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki są tunery i magazny nimi zapchane to będzie, pytanie jak się skończą i będzie trzeba zapłacić za conax licencję.

wiesz ile ja miałem starterów :) i ile jest opłacanych - zero, bierze się dla 2 miesiecy z blokerem nie dla opłacania.

tak zresztą robili ci bardziej kumaci z BSKA BSLA :)

ilośc sprzedanych a doładowywanych to ogromna rożnica a abonamencie wydane = opłacane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...