Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
W dniu 17.09.2020 o 18:21, Barti napisał:

@Marko 345

Pamiętam, że gdy rejestrowałem moją kartę Smart HD+ za pomocą infolinii to wówczas podawałem konsultantowi moje dane teleadresowe, w tym chyba też moje imię i nazwisko.

Nie pamiętam jednak, czy wówczas podawałem mój adres e-mail. Głowy uciąć nie dam. ;)

Ja rejestrowalem wczoraj swoja nowa karte Smart HD+ i jedyne pytanie konsultanta przemilego zreszta dotyczylo czy chce podac email i czy moze dopisac do konta karty moj nr telefonu. Nic wiecej nie chcial wiedziec. Karta dzialala juz po 45 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Metro i Nowa HD  też są nieparowane :-)  tak jak TVP Dokument.

WP i ZOOM są parowane.

Być może są inne powody dla których zdejmują parowanie. Głównym powodem nie jest tylko SMART HD. Może jest to spowodowane dostępem np. dla kablówek / hoteli które korzystają z kart CONAX w stacjach czołowych... Nie wiem.

 

Edytowane przez Robert03
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisali pisali o nowych prawach autorskich i z tego nie są dostępne na CA chodź to dziwne lecz przez CA są szyfrowane nagrania i da się je otworzyć tylko na dekoder.Z wejściu wpisanym modułem kanały są wszystkie dostępne z oferty oraz nagrania można swobodnie nagrać i obejrzeć na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa TVP Dokument w Smart HD+, nie mam za to kilku innych kanałów : Discovery, AXN, nSport+, Disney, TVP HD, Nat Geo Wild, listę kanałów mam stąd:

https://tvnakarte.eu/index.php/wykazy-kanalow/wykaz-kanalow-smart-hd-z-podzialem-na-pakiety

https://tvnakarte.eu/porady/81-czy-karte-tnk-mozna-przelozyc-do-swojego-dekodera

Nie wiem czy te kanały były dostępne promocyjnie, nie na stałe, czy jest jakiś problem z kartą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, djrafik napisał:

Nowa karta wczoraj aktywowana, smart+multi, mam wszystkie kanały z tej strony oprócz tych co wypisalem, Discovery, axn, nsport, disney.

To mi wygląda na kartę z Pakietem Start+. Tam działa TVP Dokument.

Aktywowałeś przez infolinię czy przez SMS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca aktywował, kupiłem Smart HD+, https://tvnakarte.eu/porady/81-czy-karte-tnk-mozna-przelozyc-do-swojego-dekodera

Mając kartę Start+ i przekładając ją do swojego dekodera, nie opłaca się włączać pakietu Komfort+ gdyż zyska się tylko:

  • AXN,
  • Discovery Channel,
  • Disney Channel,
  • National Geographic Wild,
  • nSport,
  • TVP HD

Właśnie tych kanałów mi brakuje!! AXN, Discovery, nSport+ i Disney, są na liście Smart HD+ u mnie nie ma, mam za to TVP Dokument HD

Jeżeli to start+ to dlaczego nie mam TVP HD i National Geographic Wild??

Oprócz wyżej wymienionych kanałów telewizyjnych nie parowanych z modułem / dekoderem będą działać także:

  • TVP HD,
  • Nowa TV,
  • National Geographic Wild
  • ESKA TV

Działa Nowa TV i Eska TV

 

Edytowane przez djrafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marko 345 napisał:

Czyli figa z makiem dla tej oferty Smart HD+. Za kontent  :-)  się musi zapłacić tak samo jak nie ma kanału TVP HD

 

Za to TVP HD jest w CP w pakiecie Darmowy HD.

 

Konia z rzędem kto zrozumie działania operatorów sat przy doborze kanałów w ofertach prepaid - bez opłat - darmowych ? 

 

Brakuje tylko operatora który udostępni w prepaid możliwość opłacania wybranych po 1 zł za dostęp do danego kanału. 

Podstawą był by pakiet kanałów dostępnych w DVB-T za 5 zł miesięcznie. 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP taka mała różnica nie ma oferty nie parowanej, czyli nie działa w swoim dekoderze, nie można nagrywać na pendrive, trzeba używać tego szrotu dekodera od operatora który szyfruje nagrania...

Czyli kupiłem smartHD+ na alle za 99,99 na 3mc, a dostałem start+, który kosztuje u innego sprzedawcy 74,95, wychodzi że Janusz przycebulił 25 zł !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, djrafik napisał:

Czyli kupiłem smartHD+ na alle za 99,99 na 3mc, a dostałem start+

 

Za tą cenę to powinieneś mieć w ładnym kartoniku i z paragonem a tak to składaj reklamację bo inaczej za miesiąc znowu przyjdziesz z pytaniem dlaczego kupiłeś na 3m a działało tylko miesiąc (zaś nieuczciwy sprzedawca dawno zwinie żagle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...