Jump to content

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Recommended Posts

@Marko 345

Pamiętam, że gdy rejestrowałem moją kartę Smart HD+ za pomocą infolinii to wówczas podawałem konsultantowi moje dane teleadresowe, w tym chyba też moje imię i nazwisko.

Nie pamiętam jednak, czy wówczas podawałem mój adres e-mail. Głowy uciąć nie dam. ;)

17 godzin temu, Barti napisał:

Hmm, to ciekawe... :roll: Ja żadnego podobnego maila nie otrzymałem. :wacko:

Ostatnio doładowałem w ramach "Zostań w domu" to teraz otrzymuję takie zachęty. Ciekawa opcja - 9 zł średnio miesięcznie za pakiet Smart HD. No ale nie skorzystam.

Edited by markar

Ja może bym nawet i skorzystał, gdybym taką ofertę w ogóle otrzymał. ;) I to pomimo, iż obecne doładowanie mojej karty Smart HD+ mam ważne aż do 22 lutego 2021 roku. :)

1 godzinę temu, Ramirez napisał:

Z kartą Smart HD+ można przejść na abonament? Pytałem się w salonie, kobieta mówiła, że niby nie, ale nie sprawiała wrażenia, że wie o czym mówi. ;)

Niestety, posiadając kartę Smart HD+ nie można jej zmigrować do oferty abonamentowej Platformy CANAL+. :(

• 1 month later...

A opłacasz tylko pakiet Smart HD+ ? Bo wymienione przez ciebie kanały są obecne w pakiecie Multi.

Użytkownicy z Dostępem do Pakietu Multi+ uzyskają Dostęp do dodatkowych kanałów promocyjnych nie stanowiących części pakietu podstawowych i dodatkowego (na doładowanie) tj. kanałów promocyjnych: AXN Spin HD, Romance TV HD, 13 ulica, Discovery Historia, Nat Geo People HD, Republika - bez dodatkowych opłat przez Okres obowiązywania Promocji.

Edited by Artis
4 godziny temu, Artis napisał:

A opłacasz tylko pakiet Smart HD+ ?

No tu chyba coś pokręciłem. Gdy uruchomiłem kartę grały wszystkie kanały. Czytałem też, że do odwołania kanały z multi wchodzą w pakiet podstawowy oraz, że do pakietu multi dodano właśnie AXN Spin itd. Skoro teraz działa mi podstawowy i dawny multi czyli Ale Kino, Planete+ to na pozostałe wygasła mi promocja?