Jump to content
SatExpert

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie

Recommended Posts

Ale to jest tak, że wpłata nie uprawnia cię do automatycznej aktywacji tej promocji. Po zaksięgowaniu doładowania trzeba zadzwonić do BOA i poprosić o aktywację. Tak więc już nie zdążysz...

Posted (edited)
W dniu 28.04.2020 o 10:08, markar napisał:

Ja doładowałem i dziś już kanały zaświeciły. Wykonałem telefon pod wskazany numer i promocja została mi przyznana. Wychodzi po 10 zł na miesiąc.

Dziś dzwonili do mnie i oferowali przejście na abonament. W systemie śladu informacji o skorzystaniu z promocji. Złożyłem reklamację. Taki porządek i podejście do klienta mają.

Edited by markar

No i już po promocji. Miało świecić dwa miesiące, a świeciło miesiąc i dwa dni. Już komunikat zakodowane. 

Posted (edited)

No to dzwoń i domagaj się co Twoje. Coś mi się zdaje, że nie ma tam żadnego systemu tylko promocja była przyznawana "na pysk". Ci co będą się domagać drugiego miesiąca to im włączą - u mnie gra - a Ci co zapomną to pewnie znów zapłacą. Dziadostwo w tylu nc+.

Edited by markar

Co prawda kanały takie jak TVP (główne), oraz Polsat działają, ale już pozostałe z logo "+", Axn i pozostałe zakodowane. 

Posted (edited)

Po miesiącu płatnym działa jedynie pakiet bez opłat: https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/telewizja-smart-hd. Ja wykonałem 2 telefony jeden po drugim. Pierwszy konsultant wyraził się, że " zgłosił to i w ciągu 24 godzin ma być dostęp", drugi konsultant od razu mnie poinformował, że pakiet Smart HD+ będzie działał do 29.06 a pakiet bez opłat do 29.07.

Edited by markar

Mój tata prosił mnie o doładowanie seojego konta smart hd ale czytałem gdzieś, że od 1 lipca br. ma się zmienić system kodowania i nie wiadomo co będzie z tą ofertą. W związku z tym doładowałem mu tylko na 1 miesiąc (do połowy lipca) aby zobaczyć czy faktycznie zmiana kodowania wpłynie na ciągłość oferty smart hd. Nie wiem czy ktoś się orientuje czy moje obawy są uzasadnione i czy ta oferta będzie istnieć w najbliższych miesiącach.....?

Conax (system min. używany przez Smart HD+) póki co zostaje. :) Jedynie co, to usuną SECA MediaGuard, ale to też nie jest takie pewne. :)

Czyli oznacza to że po 1 lipca usługa Smart HD będzie działać baz problemu?

Posted (edited)

Tak. Zmiany dotyczą kart cameleon. Smart HD pozostaje bez zmian.

Edited by tail#

7 godzin temu, Robert 555 napisał:

Mój tata prosił mnie o doładowanie seojego konta smart hd ale czytałem gdzieś, że od 1 lipca br. ma się zmienić system kodowania i nie wiadomo co będzie z tą ofertą. 

Smart HD będzie działać.

Ja mam doładowane do grudnia 2020....

Czy można jeszcze przejść z TNK SD do Smart HD+?

@Linz a zobacz czy karta "z urzędu" nie przeszła do oferty SMART HD+, ewentualnie zadzwoń na infolinię i zapytaj. Tel. (22) 430 77 77.

Czy mogę doładować na rok z góry? Bo zawsze tak robiłem. Czy jest wyznaczony jakiś termin końca Smart HD+?

@yonasz

Tak, możesz doładować swoją kartę Smart HD+ na cały rok z góry. Póki co, na razie nie ma żadnych informacji, ani podanego terminu zakończenia oferty Smart HD+.

• Like 2
  • Thanks 1

Posted (edited)

Jak się liczy czas ważności doładowania karty SMART HD+?

Czy od chwili wpłacenia pieniędzy w punkcie aktywującym, czy od chwili aktywowania jej w dekoderze?

Jadę poza kraj, mam tam antenę i dekoder SMART HD+, więc chcę doładować na miesiąc kartę w kraju... Ale dotrę na docelową lokalizacje dopiero w połowie sierpnia i dopiero wtedy chcę przez miesiąc oglądać wykupiony pakiet SMART HD+.

Edited by Barti
Oferta nazywa się "Smart HD+", a nie "SMART". Proszę w swoich postach nazywać rzeczy rzetelnie i należycie. Poprawiono post.

Posted (edited)

Jeżeli mówimy o doładowaniu aktywowanej kiedyś tam karty, to ważność liczy się od chwili zaksięgowania wpłaty w ich systemie, a to kiedy karta złapie uprawnienia nie ma na to wpływu. Jeżeli nie masz nikogo kto by dokonał opłaty jak będziesz na miejscu to pozostaje wpłata przez internet - księgowanie takiej wpłaty do kilku dni roboczych lub można doładować np. przez znany portal aukcyjny a... i wtedy księgowanie wpłaty jest tego samego dnia.

Edited by tail#

Poprzez portal aukcyjny to już po godzinie były uprawnienia. Bynajmniej u mnie. Chyba 2 zł więcej, ale w formie expresowej. 

Obecnie mam nc+ na kartę, ale planuje przejść na Smart HD z dekoderem TECHNISAT ComboPlus CE HD.

Mój odnowiony dekoder chyba dogorywa, a tam przynajmniej niedrogo miałbym nowy dekoder.

Jaka jest różnica w kanałach? Brakuje czegoś  istotnego w smart hd co jest w nc+ na kartę?

Wykaz kanałów ze Smart HD masz tutaj -> 

Ja bym chyba jednak na Twoim miejscu poszukał dekodera ADB 2851S - jest teraz fajna oferta pakiet Start + Komfort + Filmbox na 6 miesięcy za ~ 140 zł (na allegro). A potem zobaczysz co dalej.

Dziś otrzymałem taką oto wiadomość na maila:

"Doładuj  Telewizję na Kartę za minimum 50 zł. Automatycznie otrzymasz dodatkowe 3 miesiące swojego pakietu w prezencie"

e63c64062124f.jpg

Przy wpłacie 54 zł za 3 miesiące można oglądać w sumie 6 miesięcy pakietu Smart HD.

Edited by markar

@markar

Hmm, to ciekawe... :roll: Ja żadnego podobnego maila nie otrzymałem. :wacko:

• Sad 1

Może dla zasłużonych niepłacących, którzy od x czasu nie doładowywali karty. :) Taka zachęta do powrotu.

Noo, całkiem możliwe. ;) Ja to już jestem chyba "zasłużony płacący", bo moją kartę Smart HD+ doładowuję regularnie od lat, od samego początku jej posiadania. :)