Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Bez paniki
 

8 listopada br. (czyli dwa dni później niż to pierwotnie zakładano) z transpondera nr 128 satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E) o częstotliwości 11,075 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK usunięta została kopia paczki Viacom International Media Networks (VIMN), a sam transponder został wyłączony.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/164932/kopia-paczki-vimn-wylaczona-ze-starych-parametrow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja z modułu TNK HD też jest identyczna jak ta nr 2. Przeskanowałem od nowa TP 12015H i nadal nic. Tam jest chyba trzy wersje MTV Music Polska i żadna nie "pali"...

 

W TNK HD nie ma już MTV Music.

1. https://satkurier.pl/news/164709/mtv-music-usuniety-z-tnk-hd-i-nnk.html

2. http://tvnakarte.eu/index.php/aktualnosci/35-nnk-i-tnk-hd-bez-mtv-music-ale-z-metro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito

Karta TNK HD ma uprawnienia na pakiet TNK HD a nie na pakiet SMART HD+. Dlatego MTV Music Polska nie zadziała Ci bo na karcie nie ma uprawnień.

To, że karta dekoduje kanały takie jak z pakietu SMART HD+ to duże uproszczenie, jednakże nadal korzysta z uprawnień na TNK HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama posiada dekoder Globo HD-XS2 pod Smart HD+ i dziś jak u niej byłem to z ciekawości włączyłem wyszukiwanie kanałów z oferty Smart HD+. Bardzo mnie zdziwiło bo na 50 pozycji znalazłem TVP HD a przecież tego kanału nie ma w tej ofercie. Czy działa komuś ten kanał czy to tylko pomyłka operatora? Ja sprawdzić nie mogę, ponieważ karta aktualnie jest nieopłacona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to ja wiem że wyszuka. Ale dlaczego na liście został umieszczony jako jedyny którego nie ma w ofercie? To jest lista tworzona przez operatora. Znajdują się tam TYLKO kanały z ofert Smart HD+ i kilkanaście kanałów FTA. A właśnie jedynym wyjątkiem jest TVP HD. Dlatego właśnie pytam czy komuś działa a czy to tylko błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem nadzieję że włączyli nową stacje ale przez to że zacząłem szukać dokładniej odkryłem że mam odkodowane Polsat Music HD i Superpolsat które wcześniej jakoś przeoczyłem, a widzę że są symbole ze to stacje kodowane.

Jest też jeszcze stacja sportowa odkodowana której nie ma w ofercie. Być może to tylko otwarte okno jakies ;)

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...