Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink:

Znalazłem ostatnio w szafie stary dekoder Opticum 4060L CX kupiony w zestawie z ofertą telewizji na kartę w 2010 r. Podczas użytkowania zmieniłem ofertę na SmartHD. Od ładnych kilku lat zestaw nie był używany, a jak wiadomo świat poszedł do przodu w tematyce satelitarnej. Czy na tym dekoderze po ewentualnym doładowaniu będą działać jakieś kanały, bo dekoder jest SD a w ofercie SmartHD większość jest HD. I pytanie nr 2, czy ta karta działałaby w innym dekoderze? Z tego co wyczytałem karty oferty SmartHD nie były parowane, ale jak wspomniałem wyżej moja zakupiona była pierwotnie w innej ofercie z dekoderem parowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto podpisywał umowę że dla nich jest niezrozumiałe ???

 

Ja też napisałem do pozostałych stacji tj. do WP, Nowa TV, Zoom TV czy będą w naszej ofercie zero odpowiedzi a potem psioczą ze mało ich kto ogląda jak kanały nie udostępniają w najniższych pakietach.

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczcie na "Promocje", ostatnio dzwoniłem na ich numer to namawiali do przejścia na abonament, Smart HD wmawiali mi że mega stara oferta, zgaśnie w 2018, między wierszami czuć że szukają nowych abonentów, jak powiedziałem, że dziękuję ale wolę Smart HD, to konsultant przerwał połączenie, cenię Smart HD choć gro kanałów mam z naziemnej, te kilka co brakuje zapłacę bez problemów, jak wygaszą ofertę to droższy CP prepaid ożywię, zimą się trochę poogląda, tak od wiosny to wolę poza domem czas spędzać, TV tylko na niepogodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedyna oferta która daje dostęp do telewizji płatnej bez parowania dekoder/karta czy moduł/karta, też było by mi szkoda utraty Smart HD, tak poza tym klientów stracą bo mało kto przejdzie na abonament, nawet taki za 18zł, coś około proponowali ale odmówiłem, klientów im już nie przybywa, jak będą tracić tych z prepaid to otrzeżwieją.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dostaw nowych kart Smart HD+ raczej określa los tej oferty. Jednak bardziej prawdopodobna (niebezpieczna) data endu to 31.10.2019.

Polityki ITI nikt normalny nie ogarnia ale podskórnie czekamy na poważne zmiany własnościowe i nową konstrukcję oferty 

Na dziś to  nie poważna gra i konkurowanie z własną ofertą abonamentową. Smart HD+ bije bowiem i cenowo i programowo Start+. Wygląda to na bezładne zdejmowanie z rynku ostatnich złotówek z jednego segmentu ze stratą innego.

To tak jakby szefowie różnych działań musieli się wykazać.

Prawie zrezygnowałem z doładowań  kart Smart+ (użyczam kart nnk lub TnK Hd) a najlepiej dziś wychodzi wykorzystanie kart z zestawów Start. Więcej programów i równie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...