Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Aby przywrócić działanie wszystkich programów z transpondera 12,265 należy ponownie przeskanować go ponownie a nowe parametry dopiszą się na końcu listy lub ewentualnie zaczną działać te obecnie ustawione na liście. Jednak będą również tunery, które nie zmienią tych parametrów i samo skanowanie nic nie zmieni i pozostaje najpierw usunąć wszystkie kanały z tego transpondera i ponownie przeskanować i na koniec ułożyć na własnych listach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie nie świecą TVP 2HD i AXN HD (12,265,V), coś tam grzebią chyba w uprawnieniach, dekoder Ferguson 203 od razu wyświetla że zakodowane, wyciąganie karty i trzymanie na TVP 1 HD jak na razie nic nie dało.

 

U mnie na Fergusonie Ariva 202e działają TVP 2 HD i Polsat HD z TP 12265.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 karty Smart HD, czarna i niebieska, ciemność na TVP 2 HD i AXN HD, poza tymi wszystkie kanały z oferty i promocyjne świecą,

tak gwoli wyjaśnienia w Ariva 203 jest też moduł CI CP, tam nawet jak ustawię TVP 2 HD i AXN HD na czytnik to kanały świecą, po wyciągnięciu modułu CP gasną, wczoraj u rodziców myślałem że uprawnienia w Smart HD na te kanały są, byłem w błędzie.

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie za likwidowany Orane Sport.

Dawniej skupiali się na m.in. na futbolu np. liga francuska czy portugalska (swego czasu była też polska liga czy też 1 Liga  itd. Była też siatkówka - liga włoska. Uważam jednak, że bardziej pasowałby tu kanał SportKlub - który dziś oferuje austriacką piłkę nożną ale też inne sporty. Jest kanałem bardziej zróżnicowanym.Kanał Fight BoX HD skupia się tylko na tematyce sportów walki - boks, MMA itd. Brakuje jednak w ofercie Smart hd+ konkurencyjnego kanału informacyjnego dla TVN 24 typu Polsat News HD czy Superstacji.

 

Ze strony nadawcy:

"Fightbox HD to nowy, bezkompromisowy, pełen akcji 24 godzinny kanał poświęcony sportom walki z całego świata. Od MMA poprzez boks, armwrestling i sumo, Fightbox HD przedstawia najlepszą kompilację sportów walki z całego świata dostępną na jednym kanale. Bez względu na dyscyplinę - kickboxing, judo, wrestling, jiu-jitsu czy karate, na kanale Fightbox HD każdy zapalony fan sportów walki znajdzie coś dla siebie...

 

źródło:  http://www.fightbox.com/pl/o-nas

Edytowane przez miś1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...