Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Kanałów w wersji HD Wam nie potwierdzę czy śmigają bo mam odbiornik w SD (11,411),natomiast wersje SD są na częstotliwości 10,892.Pewno kartę i tak będzie trzeba jakoś u nich aktywować bo są na odległych pozycjach.Po aktywacji będą gdzieś bliżej oficjalnej listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrować. Póki co czekajcie bo system migracji to jaka porażka.No i mam jasność konsultantka on- line pisze:

"pojawiła się informacja o jej istnieniu natomiast w celu aktywacji tego zapraszam do działu telewizji na karte w najbliższych dniach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Smart HD zmienia nazwę i dodaje nowy pakiet. Migracja jest tylko dla tych co nadal korzystają TNK SD. Osoby, które już zmigrowały lub kupiły starter Smart HD mają nową ofertę z automatu.

Jednak nadal niewiadomo wielu rzeczy np. Jak aktywować dodatkowy pakiet, bo raczej nie będzie włączany automatycznie. System raczej nie domyśli się, czy wpłaciliśmy za 6 miesięcy podstawowego czy 4 miesiące na wszystko.

 

Co do nowych kanałów to jak ustawiałem listę to leciały telezakupy, albo reklamy:)

Po krótkim przejrzeniu EPG też bez rewelacji. W dodatku ulotka kłamie. Teletoon i hyper to jeden kanał. Co prawda z chęcią rozszerzyłbym ofertę o dodatkowe kanały, ale na pewno nie o pakiet tematycznych od c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez od dawna wiadomo że Teletoon+ i Hyper+ to jeden kanał. Poza tym w pakiecie Multi+ jest nSport HD a w pakiecie podstawowym nSport ) oba kanały nadają to samo)

Nie mówiąc już o kanałach które są za darmo w DVB-T

 

Brak EUROSPORT oraz 2 kanałów których dystrybucją zajmuje się nc+: MGM HD i DISCOVERY HISTORIA

 

Dlatego czekamy na opcję n na kartę z możliwością zakupu Multi+

 

Widze że z oferty się cieszą ci co zobaczyli że jest dużo kanałów a nie zwrócili uwagę, że połowa to FTA, druga jest za darmo w DVB-T a w pakiecie dodatkowym dają wersję HD nSport

 

Poza tym argument że jest to najtańsza wersja jest troche wybrakowany - tak masz pakiet podstawowy za 15 zł na miesiąc ale przy opłacie za ROK z góry. Tak - masz całość za 25 zł ale jak wydasz na raz 300 ZŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba robić żadnej migracji ze smart hd automatycznie zienia sie w smart hd+ mówię na podstawie tego że mam smart hd i działa cała paczka smart hd+....Akurat smart hd+ zawiera to czego mi brakowało 2 kanały z bajkami (minimini i teletoon) i nsport w hd. Eurosport odbieram z astry po "germańsku"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oferta z jedną lub dwiema różnicami. Albo Eurosport jest albo nie ma lub jest jakiś kanał w HD lub nie ma.

Wszystko powinno być w końcu w jednej ofercie i podstawa to pakiety dodatkowe. Proponuję:

1. Polsaty za 10 zł miesięcznie.

2. Canał+ Family 1 i 2, Eurosport i Nsport HD za 20 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba migrować ze Smart HD na Smart HD+ czy automatycznie nas przenosi?

Migracja nastąpiła automatycznie, właśnie sprawdziłem programy i mam do nich uprawnienia.

Do paczki Multi+ też mam uprawnienia. Pewnie to promocja do 30 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto oficjalne info od przedstawiciela nc+ na forum nc+:

Dla Klientów korzystających z oferty Smart HD została przygotowana promocja "Paczka Multi+ bez dodatkowych opłat", która aktywowana jest automatycznie na wszystkich kartach Smart HD. Promocja obowiązuje do 30.06.2013r. i polega na uzyskaniu przez Klienta bezpłatnego dostępu do kanałów telewizyjnych: TVP Historia, TVP Rozrywka i Pakietu Multi+ (Ale Kino+HD/SD, Planete+HD/SD, kuchnia+HD/SD. TeleToon+HD/Hyper+HD/SD, nSportHD) przez okres obowiązywania promocji. Jeżeli po okresie promocyjnym Klient będzie wyrażał chęć dalszego korzystania z powyżej wymienionych kanałów, będzie miał możliwość przejścia do oferty Smart HD+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Smart HD+ to jest to samo co Smart HD to jaki jest sens wprowadzania takiej samej oferty? .Myśleć dwa miesiące nad wprowadzeniem kolejnego klona z nowym logo .Teraz jest sytuacja kuriozalna TNK HD/ NNK HD/Smart HD/Smart HD+ ludzie rozrzuceni po czterech ofertach pre-paidowych w ramach niby jednej platformy .Jak widać była wielka ochota podnieść cenę doładowania ,ale chyba odwagi zabrakło, więc zrobiono dodatkowe doładowanie dla "autorskich programów Cyfry"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...