Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

... a może napiszmy petycje aby dodali kilka programów które najbardziej byśmy chcieli do Smart HD może wtedy coś pomoże

 

Miło by było gdyby do tej podstawowej nieparowanej oferty dołączyli TVN Fabuła HD ...

 

TVN Fabuła, Travel Channel i Food Network, wtedy byłaby cała paczka ... :roll:

 

Ale fakt przydałaby się poprawa oferty:

Od pakietu Start+ jest : Nowa , ATM , WP , Zoom , Eska , więc dlaczego nie można dodać ich do Smart HD+ ?

 

 

https://forum.ncplus.pl/forum/forum/oferta-na-kart%C4%99/poznaj-ofert%C4%99-na-kart%C4%99/smart-hd/32534-smart-hd/page30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wcześniejszą odpowiedź na moje pytanie.

 

Nowa aktywacja : Nie świecą wszystkie programy sprawdzane na dwóch TV z czytnikiem modułów CAM. Mam Stary czytnik CONAX od Technisata (żółty).

Dziwna sytuacja, bo jeśli oferta działa na innych kanałach i są one odkodowane to dlaczego brak jest TVN HD, Polsat HD, TVP 2 HD? Uprawnienia wysyłane były już dwa razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na innym sprzęcie.

Włóż kartę do tunera. Może być to np.: któryś z modeli tunerów Ferguson Ariva.

Ustaw na kanał TVP1 HD, poczekaj kilka minut.

Uprawnienia zazwyczaj pobiera po kilku minutach.

Mam Smart HD+ z Multi +, świecą wszystkie z oferty.

Na tych odbiornikach nigdy nie było problemu z aktywacją kart, np.: 020XXXXXXXX-1 , 021XXXXXXXX-8.

Edytowane przez Barti
Zbędne nadużywanie klawisza spacji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostają mocno w tyle z ofertą.
Właśnie pilot.wp.pl (dawny Videostar) dołożył 3x Eleven za 14,99 zł miesięcznie.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego, co potrzebujesz i na czym ci zależy.

Mi zależy na nieparowanej karcie oraz na kanałach Planete+, TVN 24 BiS i HGTV w wersji HD, których nie ma w ramach platformy Cyfrowy Polsat, której jestem też abonentem.

Oferta Smart HD+ stanowi dla mnie niejako małe uzupełnienie oferty Cyfrowego Polsatu, dlatego też ja regularnie doładowuję moją kartę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, przez Allegro masz doładowanie w kilka minut - podajesz numer karty w wiadomości dla sprzedającego - przelew przez PayU i po problemie. Drożej o kilka złotych (2 - 6 zł w zależności od pakietów).

 

Takie doładowania robią osoby - punkty, które mają podpisaną umowę z NC+/Cyfrowy Dom na doładowanie kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wpisać oba - mało ważne.

Grunt, żeby numer konta był zgodny z numerem karty, do którego został przypisany.

 

Robiąc doładowanie przelewem ze swojego konta na konto przypisane do karty licz się z tym, że nadanie uprawnień będzie trwało około 3 - 5 dni.

 

To wiem. Zawsze uprawnienia łapało po dwóch dniach, a jak pocztą to czekałem tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też potwierdzam, że doładowanie przez Allegro trwa kilka minut, a przez przelew, nawet internetowy, kilka dni. Swoja drogą, dziwne to jest, że pośrednik załatwia coś szybciej, niż załatwianie tego drogą oficjalną. Rozmawiałem z konsultantem to powiedział, że długo trwa zaksięgowanie u nich przelewu i przekazanie tego do działu wysyłającego uprawnienia. Bardzo dziwne.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te punkty, które robią doładowanie karty w kilka minut, mają podpisaną specjalną umowę na doładowanie kart Smart HD - TNK HD - NNK - NC+ Mix i tak dalej.

Można zrobić przez Allegro (opłata +2 zł prowizja Allegro) albo osobiście w mieście, w sklepie - punkcie, w którym się znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowanie karty Smart HD+ można też zrobić za pomocą sklepu "Hollex" :arrow:http://www.hollex.pl/doladowania-tnk-hd

Szybko, wygodnie, pewnie i bezpiecznie. Jakiś czas temu jednak została tutaj wprowadzona dodatkowa prowizja w wysokości 5 zł, niezależnie od kwoty doładowania.

Ale uważam, że mimo to i tak warto. Sam z tego regularnie korzystam. Na samym początku posiadania karty Smart HD+ doładowania robiłem przelewem na konto bankowe przypisane do mojej karty, ale po tym, jak któregoś razu miałem niezłe "przeboje" z tym (opisywałem to kiedyś szeroko w niniejszym wątku), zrezygnowałem z tej metody i od tamtej pory moją kartę Smart HD+ doładowuję właśnie za pomocą sklepu "Hollex". Kosztuje mnie to dodatkowego "piątaka", ale za to mogę to zrobić wygodnie, bez wychodzenia z domu i mam też 100% pewności, że doładowanie nastąpi jeszcze tego samego dnia lub, góra, następnego. Można też przy tym płacić kartą płatniczą przez Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...