Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

O czym musi poinformować z wyprzedzeniem 30 dni.

 

Każdy prepaid ma taki zapis. Ale jedynie TNK SD i NC+ na kartę z pakietem Start+ miały z góry i od samego początku wyznaczony termin końca świadczenia usługi. I nie sądzę, żeby to ot tak wygasili. W kasie by się pojawiła spora dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest oferta z terminem ważności 2019 roku.

 

Ważność oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ upływa z dniem 31 października 2019 roku. Dostawca zastrzega sobie jednak możliwość przedłużenia ważności oferty.

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/127100/nc-telewizja-na-karte-8211-zmiana-oferty-i-cen.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Smart HD+ niby nie ma określonej daty jej końca, jednak same zestawy startowe nie są już przez nc+ wypuszczane do sprzedaży. To, co jest jeszcze dostępne w sklepach, czy na aukcjach internetowych to są już tylko resztki magazynowe.

Tak więc można domniemywać, że i również dni oferty Smart HD+ są już policzone... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie i dobrze, może w końcu nastąpi uporządkowanie ofert i będzie jedna ogólna oferta telewizji na kartę, gdzie wybór jest pozostać przy doładowaniach lub przejść na abonament.

Sam osobiście zakończyłem doładowania z oferty Smart HD+ (słaba oferta kanałów), a obecnie czekam miesiąc i przechodzę na abonament - generalnie, każdy szuka oferty pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze jest, aby była karta nieparowana z możliwością korzystania z niej we własnym, niezależnym tunerze. Gdy oferta Smart HD+ ostatecznie się zakończy to takiej opcji już nie będzie.

Ja z oferty Smart HD+ jestem zadowolony. Stanowi ona dla mnie świetne uzupełnienie dla oferty Cyfrowego Polsatu, którego jestem też abonentem. Natomiast abonamentem w nc+ nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większy wybór tym lepiej, więc ja jestem stanowczo przeciwny ujednolicaniu tych ofert.

Znając życie wyszłoby to tylko na gorsze.

Część z tych ofert wychodziło w czasie zbliżonym do cyfryzacji telewizji naziemnej i wyłączania analogowej, więc chcąc pozyskać użytkowników musieli dać od siebie trochę więcej niż w innej sytuacji.

Edytowane przez mp107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór zawsze jest potrzebny, aby nie dopuścić do monopolizacji. Uważam jednak, że mając konkurencje w postaci nc+ oraz Polsat, gdzie są opcje abonament lub doładowania całkowicie wystarczy mieć wybór 1 z 4, a póki co jest sporo klonów, które wcześniej wypuszczono na rynek sprzedaży różniące się nie wiele ilością kanałów, nazwą pakietów oraz różnicami cen tych pakietów.

Pożyjemy, zobaczymy jak się rynek tej branży unormuje i ujednolici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że niniejszy wątek tyczy się tylko i wyłącznie oferty Smart HD+. O innych ofertach prepaid platformy nc+ są odpowiednie wątki.

Proszę zatem trzymać się tutaj właściwego tematu. Wszelkie kolejne posty niezwiązane z tematem wątku będą trafiały do Kosza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...