Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy nowa promocja na Rodzinny HD u CP zostanie w jakiś sposób skontrowana przez NC+? Z darmowymi miesiącami wychodzi 15 zł/miesiąc. Do tego Polsaty Sport w HD, trochę dobrych kanałów tematycznych i Cinemaxy w prezencie na całą umowę.

Przy umowie na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z kartą TNK SD/SMART HD.  Zachciało mi się spróbować starą kartę TNK SD (ostatnia aktywacja w 2013r.) zmienić w SMART HD. Zadzwoniłem do infolinii i po chwili karta miała być już SMART HD. Opłaciłem 1 miesiąc (przez Allegro) i karta w dekoder. Dekoder OPTICUM HD AX310 w którym NC+ MIX doładowuje się w ciągu 5 min. Po kilku godzinach brak zmiany na karcie. Potem jeszcze próbowałem przy odpowiedniej konfiguracji na nBox 5800 z E2 i też nic. Karta ma cały czas ID 0B00. Następny telefon na infolinię, całą noc karta w dekoderze. na drugi dzień znowu telefon. Trzeci dzień i nic. Szukałem loga, żeby zmienić 0B00 na 0B01, ale bez sukcesu. Czy jest szansa na uruchomienie tej karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak operator wysyła odpowiednie EMMy to bez problemu przejdzie migrację. W każdym razie proces jest trochę nietypowy tj. dekodery nie rozumieją zmiany CAID na karcie i jak działała TNK SD robiło się to w taki sposób, że jak obraz zniknął, to wyjmowałeś kartę i wkładałeś ją ponownie, by dekoder ją zainicjował i pracował na nowym CAID.

 

Zobacz też na jakim transponderze lecą EMMy na CAID 0B00, bo lecą w innym strumieniu niż te dla 0B01. Jak masz E2 to pewnie da radę puścić na kartę logi z USB. W pierwszym linku google'a masz logi z kilku ostatnich dni, więc możesz ręcznie spróbować puścić uprawnienia. Jak nie przez dekoder, to czytnikiem w PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie problemem. Aktualnie jestem na dzałce i dopiero w czwartek po południu zajmę się tym. Logi na 0B00 (TNK SD) nie są już wysyłane od ponad roku, przynajmniej brak ich na znanej stronie. Myślę, że karta z 0B00 nia odbierze emmów wysyłanych na 0B01, a może się mylę. W oscamie nic nie było widać, żeby coś na kartę leciało. Po powrocie do domu spróbuję wysłać logi z dnia aktywacji z TNK HD, bo takie są dostępne. Teraz opłaciłem kartę MIX  żeby pooglądać TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretnie w sekcji "Poprzednie oferty -> Telewizja Smart HD+".

 

Już samo to określenie "poprzednie oferty" nasuwa myśl, że oferta Smart HD+ nie będzie już dalej rozwijana. Wszystko więc wskazuje na to, że nc+ położyła już na tej ofercie krzyżyk. :(:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g tego, co na tej zaktualizowanej stronie jest to "Oferta dostępna do wyczerpania zapasów w sklepach RTV/AGD i satelitarnych."
Informacji o promocji do 1 maja nie zmienili - "do 1-go maja 2017r. Użytkownicy Oferty SMART HD+ otrzymają promocyjny dostęp... itd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej z ofert jest tak napisane "Oferta dostępna do wyczerpania zapasów w sklepach RTV/AGD i satelitarnych", nie tylko w informacji o ofercie SMART HD+. To samo jest w informacji o TNK HD, N NA KARTĘ i NC+ NA KARTĘ. Tak, że chyba tym wpisem nie ma się zbytnio co sugerować.

Edytowane przez Barti
W/g tego co na tej zaktualizowanej stronie jest to "Oferta dostępna do wyczerpania zapasów w sklepach RTV/AGD i satelitarnych." Informacji o promocji do 1 maja nie zmienili - "do 1-ego maja 2017r Użytkownicy Oferty SMART HD+ otrzymają pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brak w wykazie na stronie kanału Fokus TV w ofercie , do WP brak uprawnień obecnie .

Błąd na stronie ?

 

Jeszcze te kanały FTA w wykazie w Pakiecie Smart HD+ , kanały typu Free-to-air, jak sama nazwa wskazuje, są wolne w odbiorze.

 

Z tym Fokusem jest pewnie tak, że o nim zwyczajnie zapomnieli, a co do WP to może myśleli, że mamy do niego dostęp. Użytkownikom TNK HD zrobili miły prezent z kanałami z plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofertach prepaid cały czas brak kanału NOWA TV a od dłuższego czasu dostępny jest od najniższego pakietu z umową (START+).

 

http://ncplus.pl/telewizja-na-karte

"POPRZEDNIE OFERTY
Zapoznaj się ze szczegółami poprzednich ofert. Wybierz jeden z poniższych produktów, aby uzyskać więcej informacji:
nc+ TELEWIZJA NA KARTĘ
TELEWIZJA SMART HD+
TELEWIZJA N NA KARTĘ
TELEWIZJA NA KARTĘ HD"

 

Myślę, że już najwyższy czas na jeden spójny prepaid. Konsultanci na infolinii sami już zaczynają się gubić w ofertach :)

 

Wystarczy zrobić tak:

Dwie opcje prepaid

- jeden za 19,90 (coś na wzór Start+)

- drugi bardziej rozbudowany za 29,90 zł (coś na wzór Comfort+)

 

Funkcja dokupienia Eleven (w Player i w Ipla można wykupić bez zobowiązań i umów pakiet na 30 dni).

 

Koniec marzeń. :)

 

Prepaid pewnie niedługo "umrze" w nc+. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie umrze. Liczba abo spada, może powoli, ale nadal spadać będzie. Jeśli jeszcze rzeczywiście stracą Ligę Mistrzów, to będzie tylko gorzej. I nie będą mieli pewnie wyjścia, jak tylko dorobić na prepaidzie :). A obecna promocja na pakiet Rodzinny HD w CP z darmowymi miesiącami i Cinemaxem też ich może zaboleć i to zarówno jeśli chodzi o abonentów, jak i płacących użytkowników pre-paida.

 

Natomiast patrząc na oferty archiwalne, to Smart HD+ wypada w tej chwili blado, jeśli się wycofają z promocji. Za to pakiet Domowy w NNK/TNK HD jest moim zdaniem na chwilę obecną najlepszy. I tej wersji będę się trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że zmieniła się tabela opłat? Czyżby zmienili okresy, na jakie można wnosić opłaty?

Do tej pory było to (Smart HD+ / Multi+ / Smart HD+ Multi+):

1 miesiąc - 20 zł / 15 zł / 35 zł

3 miesiące -   54 zł / 30 zł / 84 zł

6 miesięcy - 96 zł  / 60 zł / 156 zł

12 miesięcy - 180 zł / 120 zł / 300 zł

 

Teraz:

1 miesiąc - 20 zł / 15 zł / 35 zł

3 miesiące -   54 zł / 30 zł / 84 zł

5 miesięcy - 96 zł  / 60 zł / 156 zł

12 miesięcy - 180 zł / 120 zł / 300 zł

 

Jeśli to nie błąd, oznacza to wzrost ceny. Przy trzeciej opcji odpowiednio z 16 zł/mc do 19,20 zł (pakiet Smart HD+), 10 zł/mc do 12 zł/mc (pakiet Multi+), 26 zł/mc do 31,20 zł/mc (pakiet Smart HD+ Multi+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...