Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oni nie są reformowalni. Parę dni temu pisałem tutaj, że zadzwoniła do mnie pani z ofertą nie do odrzucenia: platinum wraz z paczką HBO. (obecnie mam optimum na czas nieokreślony a promocja na HBO kończy się 30 VI tr.) Gdy jej powiedziałem, że o HBO nie chcę szłyszeć odparła, że innej oferty dla mnie nie ma i nie potrafi odpowiedzieć czemu. Wiec wysłałem do nich maila, żeby mi wyjaśnili dlaczego nie mogę migrować do nc+ na pakiet platinum ale bez HBO. To mi jedna pani odpisała, że mają dla mnie ... all inclusive za 179 zł na 18 m. Odpisałem, że ich rozumiem, że przez 12 lat byłem doskonałym klientem (a tak naprawdę [beep]em) bo regularnie płaciłem, godząc się na kolejne podwyżki i niektóre "promocje" więc załozyli że teraz taki pakiet "łyknę" bez szemrania. Odpisałem, że propozycja jest nieadekwatna do moich aktualnych potrzeb a poza tym chcę optymalizować wydatki i nie ma sensu żebym płacił za coś czego i tak nie oglądam. No to następna z ich strony propozycja platinum na 9 m-cy za 129 a następne 9 m-cy za 149 r. oczywiście oba okresy łącznie z ... HBO. Pisze im jak byk że nie interesuje mnie HBO a oni swoje. Więc stwierdziłem w kolejnym mailu że to jest właśnie ta ich elastyczna oferta o której wspominała była wiceprezes Mońka i dodałem, że oferta mnie nie satysfakcjonuje. Co za ludzie. Jutro wydrukuje w pracy całą korespondencję mailową z nimi, będzie załącznikiem do wypowiedzenia, które wyślę w poniedziałem z powołaniem się na art. 7 §1. Nie ma sensu się użerać. O tyle mam wybór, że u mnie na osiedlu jest UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, bo i tak nic lepszego bym nie dostał, nie chciało mi się bawić w czekanie i wypowiedzenia, a poza tym płacę mniej niż wcześniej za dwie platformy.

Płacisz 72zł więcej ode mnie a masz pakiet bogatszy tylko o HBO, chociaż nie do końca bo ja mam za darmo HBO jeszcze przez 4 miesiące

 

Einstein jednak miał racje, ludzka głupota jest nieograniczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że po ogłoszeniu planowanych zmian od jutra przez prezesa nc+, skorzystaja tylko kibice sportowi, ma powstać goły pakiet C+Platiniu w zapewne rozsądnej cenie.

Osoby ceniace sobie oprócz sportu jeszcze film i inne dodatki zapłaca więcej niz teraz?

I tak powinno być od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było wypowiedzieć umowę i czekać na rozwój wydarzeń? Przecież jak wyślesz wypowiedzienie, to nie zrywają umowy na następny dzień, tylko pod koniec miesiąca.

 

Nie. Jesteś głupi, bo lubisz być dymany przez francuzików :) A oni zarabiają na takich jak Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było wypowiedzieć umowę i czekać na rozwój wydarzeń? Przecież jak wyślesz wypowiedzienie, to nie zrywają umowy na następny dzień, tylko pod koniec miesiąca.

 

Nie. Jesteś głupi, bo lubisz być dymany przez francuzików :) A oni zarabiają na takich jak Ty ;)

Co ty z tym dymaniem? Chory jesteś na tym punkcie? Chyba ci się to marzy skoro to ciagle powtarzasz.

 

Moja kasa moja sprawa Pasuje to mam ja ma on. A ty się idz.... odlej - ulży ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie kto co i za ile wziął oraz jakimi pobudkami się kierował przy migracji to jest tylko i wyłącznie jego sprawa a Wam g.....wno do tego.Każdy jak sobie pościeli tak się wyśpi i niech każdy martwi się o siebie.Najważniejsze jest przekazanie treści rozmowy z konsultantem i czy dało się coś ugrać czy nie/co pokazuje jakie jest nastawienie/i ustalenie tego minimum dla danej oferty z której już nie zejdą.A dalsze komentarze nich każdy zachowa dla siebie to skończy się jakieś nagabywanie się nasiebie i unikniemy niepotrzebnych psującą atmosferę postów.Tyle w tej sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sie wyjaśniła, na ewentualne złożenie wypowiedzenia zostało trochę czasu do ostatniego kwietnia, nie wiem jak będzie tratowana sprawa wyłaczenia kanałów od 1 lipca (zgodnie z planami wtedy wszyscy z c+ mieli juz byc przymusowo migrowani?)

Umowa do kona roku z C+ pełna oferta Canal+ i n-sport (obecnie do konca umowy z C+), i uważam że nie nalezy się wychylać ani spieszyć, lepiej będzie poczekac do mikołaja i Światecznej walki z CP o klienta i wtedy dopiero migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma możliwości dokupienia paczki C+ do wybranego pakietu w nc+. bryndza, zero zmian w zasadzie, ceny te same. nuda. szkoda sobie tym juz zaprzatać głowe, protest anty nc+ nic nie daje. Oferte zmienili tak ze jest to samo tylko inaczej rozpisane. Jedyny plus ze łaskawcy pozwolili zostac na swoich umowach do konca czasu ich trwania, ale to akurat byo wiadome- jeszcze jak sie UOKiK doczepiłl to był pewniak ze tak zrobią. Dla mnie to juz koniec zainteresowania tematem, do lipca jestem potem jakis startowy pakiet i karta pre-paid al jazeery. pozdro. bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna edytowac swoje umowy tzn dodawac opcje dodatkowe.

Nie usmiecha mi sie przechodzenie i placenie wiekszej kasy za C+

 

Chodzi o to ze wielu abo dostalo gratis HBo;Cinemax;FilmBox;MGM;nSport w wakacje wiekszosci sie to skonczy czy bedzie mozna doplacic i miec w dalszym ciagu te kanaly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie moze ktoś mnie oświeci z kumatych. Mam umowę z Cyfrą+ podpisaną w grudniu 2012 na okres 12 m-cy tj. do konca roku, pakiet Canal+ Optimum HD + HBO ( na 6 m-cy tj do konca czerwca) + MGM i nSport ( włączone w lutym bądż marcu) +MR całość za 62 zł. Czy w związku z dzisiejszymi zmianami mam szansę na HBO do konca umowy i co z nSport i MGM bo te dwa kanały dostałem "testowo" na początku marca i nie wiem do kiedy będą mi świecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest gość, który cieszy się że dostał Platinum z HBO za 149 zł, a wszyscy teraz dostają to samo za 99 :D Grunt to dobre samopoczucie. Przecież na kimś trzeba zarabiać. Dzięki takim narwańcom nc+ nie schodzi z ceny.

 

bartc1 pisali, że nsport do końca umowy za darmo. Więc jeśli Ci nie zależy na kanałach jak sundance, history hd, fox hd czy discovery hd to masz w zasadzie wszystko to samo co w platinum. Mi trochę szkoda history hd ale mam to w sd i chyba jakoś przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszy mnie fakt że będzie można pozostać na obecnej umowie do końca jej obowiązywania :smile: Tak więc do lipca 2014 mam spokój, mam to co potrzebuję za odpowiednie pieniądze, a do połowy przyszłego roku może się wiele wydarzyć ;) Zgadzam się z twierdzeniami że to "nowe otwarcie" to taki "chłyt marketindody" ;) Jeśli przeciwnik jest zjednoczony to trzeba go podzielić, małe grupki łatwiej spacyfikować. I właśnie to ma na celu nowa oferta, podzielenie protestujących na małe grupki, bo ceny przecież się nie zmieniły. Julian fajnie się pokajał i posłodził, ale złotówki (albo euro) nadal liczy twardo ;) Moim zdaniem ta taktyka jednak nie do końca się sprawdzi. Chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz, zamiast zmniejszyć ilość abonentów z pakietami premium za niską cenę (co ewidentnie miała na celu agresywna oferta migracyjna), nowa oferta znacznie ją zwiększa (o wszystkich abonentów npremium którzy teraz będą mieli c+ do końca swoich umów, oraz abonentów c+silver, oraz abonentów c+platinium z darmowym HBO). I każdy z tych abonentów, na koniec swojej umowy dwa razy zastanowi się nad jej przedłużeniem, jeśli każe mu płacić 1,5 raza więcej. Odpływ abonentów nie będzie więc może tak spektakularny, lecz bardziej rozłożony w czasie. Nadal będzie moim zdaniem duży. A w połowie przyszłego roku bedę się zastanawiał co dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ i co z nSport i MGM bo te dwa kanały dostałem "testowo" na początku marca i nie wiem do kiedy będą mi świecić?

tylko pół roku od dnia włączenia

 

 

no to jak w koncu pól roku czy do konca umowy ?

Aco z HBO, tu rozumię bez zmian dostałem na poł roku free pozniej płace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...