Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w APS-ie przy okazji i ciekawości oferta dla mnie to universe 6xC+ HBO MR Pace za.................................jedyne 149 zeta dobre no nie a i pytałem czy jakieś oferty utrzymaniowe są dostępne odpowiedź nie gostek był wyraźnie zaskoczony że trafił mu się ktoś kumaty pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bogatą korespondencję z DUK N-ki i wciąż aktualne adresy e-mail do nich,ale nie sądzę by one coś Ci dały. Spotkałem gdzieś info, że możesz napisać tu reklamacje@cyfraplus.com.pl albo po prostu zapytaj jak będziesz z nimi rozmawiać o taką możliwość prowadzenia negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca.
Ja miałem przedłużoną ofertę Cyfry + w marcu/Superpremium C+ HBO z HBO GO i Pace-em na rok za 110zł zł.Propozycja migracji była 129zł po kilku telefonach rąbnąłem im e-maila na kontakt po którym od 1.08 migrowałem za 109zł na Platinum + HBO i jak do tej pory HBO GO też mi działa na 18 m-cy.Może rewelacji nie ma ale i tak bym płacił do marca 2014r 110 zł atak wyszło żegnaj C+ witaj nc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w podobnej sytuacji co koledzy wyżej tyle że umowa do września. Rozmawiałem z nc+ o kanale Fox, ale nie ma opcji włączenia w cyfrze tego programu nawet odpłatnie, tylko migracja, no ale niestety oferta tylko droższa. Mam canal+ optimum, Mr, pace optimum hd za 65zł - oferta 79 zł U +6 canal+ i reszta bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 spróbuj w Wigilie.Może przemówią ludzkim głosem :D

Myślę, że zaraz po Mikołaju, to będzie dobra pora. W tym przypadku będę postępował na luzie.

Mam taką zasadę, że jestem pamiętliwy. I oni o tym już wiedzą. Oczywiście wszystko odbędzie się grzecznie i z klasą.

Jak to się mówi dla zacieśnienia dalszej współpracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa zostanie wypowiedziana dopiero w pierwszych dniach grudnia, nieugięcie telefony ze stałą propozycją 129 Superpremium z MR w tym dek. HD 0 zł. Wspomnę jeszcze że mieli do zaoferowania pakiet z ulotki Universe+ z premium Film i HBO w takiej właśnie cenie - bez Canal+, co mnie absolutnie nie interesowało.

Konsultant poinformował, że nie ma możliwości zejścia niżej i na inny pakiet, ale dał do zrozumienia że bez wypowiedzenia się nie obejdzie.

Od 1 grudnia będą dzwonić do grupy abonentów którym okres minimalny upływa z końcem lutego 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem w podobnej sytuacji co koledzy wyżej tyle że umowa do września. Rozmawiałem z nc+ o kanale Fox, ale nie ma opcji włączenia w cyfrze tego programu nawet odpłatnie, tylko migracja, no ale niestety oferta tylko droższa. Mam canal+ optimum, Mr, pace optimum hd za 65zł - oferta 79 zł U +6 canal+ i reszta bez zmian

 

Dzisiaj miałem telefon od pana Łukasz Ł. (konkretny konsul) umowa C+ KOMPAKT & HD KOMPAKT & MR & CAM CI+ & PACE 500 GB do kwietnia 2014 i zaproponowla mi to

- U+ & C+ MIX PREMIUM & MR & CAM CI+ & PACE PVR za 84 zl (bez PACE PVR 64 zl)

- U+ & C+ PREMIUM SPORT & FILM & MR & CAM CI+ & PACE PVR za 94 zl (bez PACE PVR 74 zl)

 

Kolejny kontakt z jego strony ma byc 6 grudnia 2013 i raczej sklonie sie na drug a opcje i PVR 500 GB oddam bo i tak go mam bo mam a moze cos na Mikolajka mi da tak na poczatek owocnej wspolpracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...