Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(bo jeszcze nigdy nie trafiłem na panią)

Też byłem uprzedzony, jak żona odebrała i mówiła, że "pani z cyfry" dzwoni. Kolega z pracy ostatnio trafił na taką jedną, co na zakończenie rozmowy rzuciła słuchawką :shock: (może miała tzw. zły dzień :lol: ) Mnie się, można powiedzieć, udało. A co do oferty - wszystko wskazuje na to, że proponowana oferta migracyjna raczej musi w pewnym stopniu współgrać z posiadaną ofertą (promocyjną), coby terapii wstrząsowej uniknąć :)

 

@kibic229: mnie konsultantka powiedziała, że może to potrwać do dwóch godzin, ale było wcześniej.

Sprawdziłem w ICA - już jest nowa oferta, więc może i Ty sprawdź najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, po reaktywacji karty kanały już działają, dzięki za pomoc :smile:

aha i jeszcze jedno: czy to normalne że w ica kwota którą będę miał do zapłacenia jest wyższa aniżeli ta którą proponowała konsultanka ? planowo mam płacić 69 zł, natomiast w ica wyświetliła się kwota podajże 108 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok, a przed chwilą zauważyłem że już mam pierwszy problem. Planowo zgodziłem się na pakiet C+Silver łącznie z 6xC+ przez całą umowę (nawet pod koniec rozmowy jeszcze raz się zapytałem czy rzeczywiście będę miał całą paczkę C+ i Pani powiedziała że oczywiście) a tym czasem mam tylko C+Family i Family2. Czy po telefonie do nich zmienią mi to bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Cierpliwości bo to podstawa

Ja tez dziś przedłużyłem umowę i do dziś nie miałem zbyt dużo tel od nc+ ale sam do nich ani razu nie zadzwoniłem

Do tej pory Optimum HD, promo 6xC+ i 2xpace PVR, MR 67zł

Od dziś C+ silver 6xcanal+ 3x HBO 2x pace PVR i Mr w cenie 69zł 12 miesięcy kanały już świecą zobaczymy jaki rachunek przyjdzie w Grudniu

BRAWO :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tu na forum nawet od Ciebie slyszalem ze mozna wytargac golego univers'a za 29-39zl. bedac migrantem z cyfry, ja tyle im powiem i ani zlotowki wiecej bo wtedy to juz konkurencja bedzie lepsza oferte mogla dac za wyzsza cene jak nc+ nie przystanie na moje. Mi nie bedzie zalezec bo powiem im ze jak nie dadza tej ceny to nie maja co mnie mamic innymi ofertami i pojde do slonca. Chociaz z niego teraz odeszlem ale podkreslilem ze jesli konkurencja mi nie da dobrej oferty to z powrotem do nich wruce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szakmakrs1 przy migracji z Cyfry, jak ktoś nie wybierał ADB, najtańszą ofertę jaką widziałem to 39zł za Universe+, później uświadomiono mnie, że i 29zł jest możliwe. Tyle, że to podczas migracji, pozostając na kartach kameleon oraz nie startując z abonamentu ponad 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...