Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do września 2014 (Canal+Kompakt HD+MR za 50zł) i już wydzwaniają ,o ofertach nic nie napiszę ,bo jeśli konsultant zaczyna śpiewkę to od razu mu przerywam i mówię jeśli mam płacić więcej to dziękuję.Dodam że zależy mi tylko na MiniMini i Canal+, póki co mam sporo czasu więc zobaczymy co zaproponują?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może poczekać na świąteczną promocję, może coś ciekawego bedzie :P

 

A jeśli bym wziął to co mi zaproponowali i przegapił termin umowy, to jaka potem będzie cena np samego pakietu univese za 59 zł ?

Kiedyś wszystko było jasne na tych stronach, a teraz doszukać się informacji to nie lada gracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może poczekać na świąteczną promocję, może coś ciekawego bedzie :P

 

A jeśli bym wziął to co mi zaproponowali i przegapił termin umowy, to jaka potem będzie cena np samego pakietu univese za 59 zł ?

Kiedyś wszystko było jasne na tych stronach, a teraz doszukać się informacji to nie lada gracja.

Mam najnowszą (chyba już starą) ulotkę, w której czytam 59 PLN ale to dla nowych. W negocjacjach migracyjnych jest inaczej. Grudzień tuż tuż. Będzie nowa odsłona. Najpierw w ulotkach i w reklamach dla nowych. Osoby takie jak my dowiedzą się z ust konsuli na infolinii i nie będzie to jakaś stała definicja. Każdy migrujący indywidualnie będzie musiał sobie "wywalczyć" Ale za to będzie już łatwiej i taniej, niż w tych najnowszych ulotkach - świątecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BruceLeeKing podchodź do sprawy bez parcia. Nawet z zarejestrowanym wypowiedzeniem do finału umowy masz ponad dwa miesiące a wiesz, że najlepsze oferty pod koniec dopiero można dostać. Czy zarejestrowano wypowiedzenie zacznij się martwić początkiem grudnia.

 

Zapytać zawsze możesz w dowolnym momencie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, rozmawiając z nimi czuje się jakbym gadał z starą Tp...

 

Moi rodzice postanowili przejść do NC + z samym pakietem Universe+ bez żadnych dodatków i się okazuje, że nie można?... Musi być universe plus canal + i hbo za 129 zł innej opcji nie ma.

Zastanawiam się, jak by odwołać z tego co teraz mamy pakiet canal + i być w cyfrze na pakiecie za 77 zł i zadzwonić, co wtedy powiedzą.

 

Pani w punkcie poleciła mi wypowiedzenie umowy i podpisanie nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariuszlol23 obudź się :> cały czas na forum mówimy Ci, że wpierw wypowiedzenie a później negocjacje co do migracji i dopiero jak one nic nie dadzą to nowa umowa.

 

Bez wypowiedzenia będą chcieli Was migrować,ale tylko z droższym abonamentem. Chyba nie muszę tłumaczyć Ci dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszlol23 dobrą ofertę dostaniesz dopiero pod sam koniec umowy. Jak złożyłeś wypowiedzenie to czekaj, jak konsultant próbuję bajerować i wciska drogą ofertę od razu dziękuj za rozmowę. Mi się udało wywalczyć universe+ i 6x canal plus za 49zł (mam już 3 m-ce). Nie było to łatwe, ba było bardzo trudne. Dziesiątki telefonów że NIE MA takiej oferty, i wreszcie na samym końcu ta propozycja. Po wywalczeniu oferty nie był to koniec. Bo okazało się później, że mam płacić 69zł. Czyli miałem jeszcze reklamację, odsłuch rozmowy z umową. 2 miesiące czekania na rozpatrzenie. I w końcu po 2 m-cach czekania na rozpatrzenie reklamacji. Ostatecznie się zgadza, cena 49zł za universe+ i 6x canal+. Tylko lipa, że umowa tylko na 12 m-cy. Zostało mi 9 m-cy dobrej umowy, a później znowu "zabawa" w kotka i myszkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to załatwie, tak jak to się robi normalnie, no ale nie wyszlo:P

Wypowiedzenie już napisane.

Jeśli negocjacje nie wyjdą, albo nikt nie odbierze tel przez ten czas (zastrzeżonych lub z "Warszawy"), bo podany jest domowy, a ja pracuje na 3 zmiany, a rodzice naprawdę nie lubią telemarketingu :P , to oni powiadamiają listownie, że umowa została zerwana i mam oddać dekoder?

 

Przekaże im, że mają czuwać bo mogą dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi telefon z nc+ od momentu złożenia wypowiedzenia, kolejna "bajeczna" oferta 129 zł za Universe z Superpremium, czyli oferta żywcem zerżnięta ze strony nc+. Dodam, że poprzednio próbowano mi wcisnąć to samo. Lekko się uniosłem i powiedziałem Panu, żeby zadzwonił jak będzie miał coś lepszego, bo nie mam zamiaru co dwa dni słuchać tego samego. Zastanawiam się nad olaniem telefonów od nich przynajmniej do połowy grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariuszlol23 jeśli umowa jest na mamę lub tatę to lepiej przekaż rodzicom ceny i na co ew.mogą się zgodzić, bo później będzie trwoga.

 

We własnym interesie warto żądać uruchomienia świadczenia usługi dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego-daje to prawo do odstąpienia od zmian w ciągu 10 dni od daty zawarcia umowy(daty rozmowy tel.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi telefon z nc+ od momentu złożenia wypowiedzenia, kolejna "bajeczna" oferta 129 zł za Universe z Superpremium, czyli oferta żywcem zerżnięta ze strony nc+. Dodam, że poprzednio próbowano mi wcisnąć to samo. Lekko się uniosłem i powiedziałem Panu, żeby zadzwonił jak będzie miał coś lepszego, bo nie mam zamiaru co dwa dni słuchać tego samego. Zastanawiam się nad olaniem telefonów od nich przynajmniej do połowy grudnia.

Bez wypowiedzenia jeszcze, propozycja taka sama z tym że w tej cenie 129 zł. mam Muliroom i dekoder HD Philips, umowa na 12 m-cy.

Poinformowałem że interesuje mnie tylko Premium sport & film z MR w cenie propozycji max do 100 zł i dopiero wtedy mogę podjąć negocjację

 

@Kibo no Hikari

dzięki z informacje - Bardzo Ważna - o terminie rozpoczęcia świadczeń nowej umowy z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja umowa kończyła się 30 listopada i dziś (po wielllluuuu telefonach) postanowiłem przejść do NC+.

Warunki na których przeszedłem to:

Universe +

Canal + x6 na 12 miesięcy

cinemax na 12 miesięcy

HBO na 12 miesięcy

do tego multiroom i dwa dekodery na zasadach cyfry 0 zł miesięcznie. Opłata aktywacyjna 99 zł

CENA 69 zł miesięcznie

 

Wcześniej posiadałem

Optimum HD promo + 6xCanal + + cinemax za 77 złotych.

 

Powodzenia w negocjacjach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...