Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NC+ powinien dać na stronę 2 cenniki, jeden dla tych na wypowiedzeniu a drugi dla jeleni :). :lol2:

A jak dostać dobrą ofertę od nc+ jako nowy klient? Zamówić przez neta Platyne za 99zł, a po 9 dniach zrezygnować i czekać na telefon. :lol2:

Dlaczego nc+ wrzuciło c+sport do najdroższego pakietu a ekstraklasa jest w Family? Żeby zwiększyć przepaść między polską piłką a europą. :lol2:

Dlaczego nc+ wstrzymało przymusową migrację? Bo poczta polska nie nadążała z doręczaniem wypowiedzeń. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich badań wynika, iż teraz zamiast UNIVERSE+6C oferują SILVER+6C, przez co cena jest nieco wyższa (69-79 złotych). I to też nie bezproblemowo, bo bez targów oferują jedynie SILVER+4C w podobnej cenie (69-79 złotych).

To złe badanie chłopie robisz. Silver występuje tylko z 4 C+ bo 2 C+ juz posiada. Takze przemyśl to zanim napiszesz. :brawo:

Oj, nie "tylko"... raczej: jak siem uda wytargować ;) Wiadomo o co chodzi.

A dokładnie, to czasami występuje teraz w opcji "premiere" albo "premiery"... jakoś tak... wprowadzają nową nazwę, by zamieszać marketingowo - słuchałem tego z nagranej rozmowy kumpla, który dziś wytargował Silvera z opcjami "premiery" za 79zł. Z rozmowy z konsultantką wynikało, że dostanie wszystkie C+ do tego Silvera. Sprzęt własny bez MR. IMO słabo się starał... :mrgreen:

Pierwsza oferta w ostatnim trzecim telefonie jaki dziś miał, to był Silver i do tego 3xC+ oraz jeden do wyboru z pozostałych trzech. Więcej się nie dało, dopóki pani nie poszła do swojego szefa po zgodę... :lol2: W sumie miał chyba ze 3 telefony od różnych konsultantów.

Wypowiedzenia nie wysyłał, ale był w C+ na umowie na czas nieokreślony z pakietem najtańszym z możliwych... 24 zeta czy jakoś tak.

 

PS

W pierwszych ofertach, konsultanci się zarzekali, że mowy nie ma by dostał jakiś wyższy pakiet od najniższego... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście wyślij wypowiedzenie i czekaj.

 

Jak poczekasz do końca umowy a nawet kilka dni po zakończonej umowie to możesz to dostać za 59 zł. Do tego druga karta gratis tzw. multiroom. Dekoder pace pvr 500 GB. Odmawiaj każdą inna propozycje i się pytaj gdzie masz oddać sprzęt, karty. Niech czują że ci nie zależy. To wtedy dostaniesz to. Na zdanie sprzętu masz 30 dni - wg. regulaminu Cyfry+. Po zakończonej umowie wyłączą ci sygnał ale ze zdaniem sprzętu poczekaj te 30 dni i w ostatni dzień oddaj;).

Jestem pewien ze wcześniej zadzwonią z pytaniem - co możemy zrobić aby pan został z nami i wtedy masz pakiet Universe + 6xC do tego pace pvr 500 GB oraz multiroom ( druga karta) za 59 zł. Warto poczekać może jeszcze HBO ci wpadnie na 6 miesięcy gratis.

 

dzięki za cenne rady...

tak właśnie zamierzam zrobić... bez tv wytrzymam... mecze w razie W są na necie...

a ja się nie uda, to na necie zamówię jako nowy - a potem 9 dnia wypowiem...

albo jeszcze inaczej - przez kogoś znajomego/ rodzinę - kto ma już nc+ zamówię kolejny pakiet (a potem ew. cesja) - postaram się pokonać system ich własną bronią... Polak potrafi... a jak mnie zdenerwują to założę bloga i wszystko opiszę, bo lubię zapisywać nazwiska osób (konsultantów) i godziny rozmów... będę miał dowody... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej historii cd. również dziś zadzwoniła inna Pani z ofertą na pakiet Platinum za 99 zł na 18 miesięcy...brak słów..

co robić? brać to co dawali rano (cytuję swój post ranny niżej), czy pisać wypowiedzenie i czekać? mimo, że zabawa z nimi jest bardzo wciągająca, to z drugiej czasu nie mam za bardzo czasu "szarpać" się o 5 zł miesięcznie..

znajdzie ktoś dla mnie chwile i powie mi jak to jest naprawdę z tą instalacją MR (moje ostatnie pytanie w porannym poście). z góry dziękuję.

 

Umowa do 31/08/13, pakiet jak dobrze pamiętam, canal + optimum 77 zł z wynajętym dekoderem;

 

propozycja od nc+: pakiet gold z 6 c+ za 79 zł. dodatkowo mediaBOX + za 199 zł z góry bądź 10 zł/m-c. Oferta na 18 miesięcy. Po wczorajszej lekturze forum, dziś zrezygnowałem z przyjęcia oferty i piszę wypowiedzenie. Pani powiedziała, że nie wie czy jeszcze do mnie zadzwonią, bo mają dużo abonentów :)

 

myślałem o MR; dostałem ofertę za 20 zł miesięcznie + 299 zł za aktywację dwóch dekoderów (drogo?), ale poinformowano mnie, że MR będzie działał skutecznie, wyłącznie jak pociągnę kabel od anteny do kolejnego dekodera oraz od jednego dekodera do drugiego. To prawda? Nie chcę tylu nowych kabli w domu...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dokonałem migracji.

Do tej pory miałem pakiet C+Optimum + pakiet kanałów HD + Pace PVR - całość za 62 zł, umowa do końca VIII 2013. Nawet nie wysłełm jeszcze wypowiedzenia.

Dziś telefon z nc+ (numer miescowy z Poznania) - propozycja Universe+ wraz z pakietem C+Mix + wymiana deka na ultraBOX+ (dawny pace dla z softem nc+) za 64 zł umowa 12m-cy.

Zdziwwił mnie pakiet C+MIX to 4 C+, C+Sport, C+Family i C+Film (czyli pozbawiony C+Family2 oraz C+Film2)

Czas na wymianę dekodera 30 dni.

pakiet mnie zadowala, cena też więc od dziś w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie lepiej byłoby zrobić pakiet comfort z 3 canal plusami plus 1 do wybory za 49 złotych, pakiet universe ze wszystkimi canal plusami za powiedzmy 79 zł i pakiet platinum ze wszystkimi kanałami (HBO, Cinemaxy itd) za 99 zł.

Gdyby tak wystartowali w kwietniu to teraz nie musieliby panikować i klienci ci co byli by pozostali a jeszcze nowi przyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po migracji Panowie mam możliwość wymiany PVR 250 na PACE

uważacie że jest sens wymieniać sprzęt ??

a może na coś innego wymienić ??

 

Pace to tylko większy dysk. Jeśli tylko na tym ci zależy to oczywiście warto.

Natomiast jeśli chcesz się "przesiąść z Poloneza (dekodery Cyfry) do Toyoty (dekodery ADB)" do bierz jakikolwiek dekoder PVR od ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po wygaśnięciu obecnej umowy będzie możliwość przejścia na czas nieokreślony, czy będę zmuszony podpisać nową umowę z NC+?

Obecnie posiadam CANAL+ START HD + paczka C+ z dodatkową kartą cameleon i płacę w promocji 62pln. W ICA widnieje kwota 56pln za pakiet + MR 20pln, czyli w sumie 76pln. Nie ma informacji o paczce C+ i mam rozumieć, że jak skończy się okres promocyjny przyjdzie mi płacić 76pln i będę pozbawiony paczki C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zdziwwił mnie pakiet C+MIX to 4 C+, C+Sport, C+Family i C+Film (czyli pozbawiony C+Family2 oraz C+Film2)

było już "Canal+Platinum Opcja" teraz mamy "Canal+MIX" ..... ciekawe jak będzie się nazywać kolejny pakiet paczki canal+ :?::wink:

 

warto wiedzieć że na antenie C+Family2 też puszczane są mecze przykład :

111.jpg

 

jak ktoś bierze Canal+ dla sportu to ta opcja nie powala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@marcelnorbert :"Jak ktoś nie lubi np. ligi francuskiej,hiszpańskiej oraz polskiej "

trochę tego wymieniłeś ,więc ten "Canal+Mix" to nie za dobra oferta dla maniaka piłki kopanej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...