Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Facet najpierw mi proponuje platinum za 99 zł gdy mu mówie że taka oferta jest teraz dla nowych klientów to kazał mi chwile poczekać i po chwili powiedział że może mi ten pakiet dać za 79,-.

What?!

Jakby do tego dorzucili MR za 0zł i Pejsa za 0zł to biorę w ciemno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dzisiaj propozycję:

 

UNIVERSE+

6xCanal+

Multiroom

dekoder PACE PVR

 

za 59 złotych na 12 miesięcy

 

Czyli dokładnie to, o co mi chodziło:) Oczywiście się zgodziłem:)

 

Ale w ICA oczywiście wyświetla się coś innego:

daxz.jpg

 

to normalne, czy będę musiał reklamować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cesc4

Powinieneś mieć jeszcze w opcjach dodatkowych zapis "CANAL+ Platinum OP" - 70zł. Wnioskuję, że podczas zatwierdzania aneksu, konsultant nie wymienił tej opcji i zatwierdziłeś to, co pisze w ICA. Jeśli jest jak myślę, no to kiepsko. Moim zdaniem, to że wcześniej mówił o paczce C+, a podczas czytania aneksu już nie wspomniał i ty się nie upomniałeś, to dla mnie sprawa jest zamknięta, bo zgodziłeś się na to co on odczytał. Oczywiście możesz drążyć temat dzwoniąc do nich w tej sprawie, ale dla mnie jest to jasna sprawa, dlatego pisałem już o tym wcześniej, inni również, aby dobrze wsłuchiwać się podczas odczytywania aneksu. Reklamuj i zobaczysz co z tego wyjdzie. Natomiast ceny zgadzają się, a te 59zł, na które wyraziłeś zgodę, będziesz miał w rubryce' Twoje Saldo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nirvanek,

 

jestem pewny, że uzgadnialiśmy ofertę UNIVERSE uwzględniającą 6 kanałów CANAL+. Celowo powtórzyłem (wymieniłem) podczas rozmowy wszystkie sześć kanałów C+, a konsultantka przytaknęła.

Dla mnie nie ma najmniejszych wątpliwości, wiem o czym rozmawialiśmy. Jeśli zaś chodzi o sam odczyt umowy, no to nie mogę powiedzieć, iż w 100% ją zrozumiałem, natomiast na pewno padło tam hasło właśnie CANAL+ Platinum.

 

 

@amigo007,

mogę oglądać Canal+, ale to może być dlatego że na kartę nie przeszły nowe uprawnienia bo np. brakuje mi TVP Sport które jest normalnie w UNIVERSE+.

 

No ale to wyjdzie w praniu. Zdenerwuję się jeśli jutro wyłączą mi CANAL+ przed meczami Ekstraklasy:)

Powiedzcie lepiej, co teraz najlepiej zrobić - pisać maila, czy zadzwonić i się dopytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, jestem po rozmowie z konsultantem. Dzisiaj rano przestały świecić Canal+. W rozmowie konsultant potwierdził, że moja oferta to:

 

UNIVERSE+

6xCanal+

Multiroom

dekoder PACE PVR

 

za 59 złotych na 12 miesięcy

 

a brak Canal+ wyjaśnił chwilowymi problemami technicznymi. Coś tam niby włączył i do godzin popołudniowych mają zacząć znowu świecić. W ICA CANAL+ PLATINUM OP już wyświetla się jako opcja dodatkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga karta się przydaje - można zabrać do znajomego który nie ma C+ albo na działkę lub komuś z rodziny jeśli mają dekoder z czytnikiem uniwersalnym. Tym bardziej jeśli jest opcja za 0 zł mieć drugą kartę. W przypadku awarii splitera też się pprzydaje. Od przybytku głowa nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga karta się przydaje - można zabrać do znajomego który nie ma C+ albo na działkę lub komuś z rodziny jeśli mają dekoder z czytnikiem uniwersalnym. Tym bardziej jeśli jest opcja za 0 zł mieć drugą kartę. W przypadku awarii splitera też się pprzydaje. Od przybytku głowa nie boli.

ale wihajster tego nie rozumie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem tu nowy jeśli chodzi o pisanie postów, natomiast czytam od dłuższego czasu (i myślałem, że już większość rzeczy wiem).

 

Czy ktoś z Was miał taką sytuację przy migracji na pakiet platinum, że nie dostał nc+go ?

Posiadam Superpremium HD i teraz nie chciałem niczego nadzwyczajnego tylko platinum takie jak dla nowych abonentów (no bez piłki ;) ) + HBO za 99 pln/mies.

Do tego bezpłatna dzierżawa dekodera pace pvr cyfry (czyli zostawiam to co mam). I już było wszystko ustalone, aż po prawie dziesięciu minutach rozmowy dowiedziałem się, że nc+go to dodatkowo 14,99. Zacząłem drążyć temat i wyszło, że pace nie obsługuje całego VOD oferowanego w Platinum - do tego wymiana dekodera na mediabox za 10 pln/mies.

Jednym słowem albo mam mocno okrojone platinum (bez części VOD i nc+go) + hbo + pace pvr za 99 pln albo platinum + hbo + nc+go + mediabox za 124,99 pln/mies, gdzie można przyjąć że dla nowych klientów jest to w cenie 119 pln (hbo przez dwa miesiące gratis).

Pytanie brzmi - czy ktoś z Was dostał nc+go w cenie platinum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................dobrałem sobie multiroom za 10zł

dodatkowo jakiś nowy dekoder za 0 zł (ma byś z nagrywaniem )

pytanie jaki MR? :> 2 karcioszki?czy od n?

 

2 karta C+ oczywiście . Czy można ją jeszcze wytargować za darmo na cały okres umowy 12 miesięcy ?

 

większość wygranych tu pisze MR 0zł ale za kartę czy abonament do końca umowy ?

ps. do tej pory nie miałem jeszcze MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................dobrałem sobie multiroom za 10zł

dodatkowo jakiś nowy dekoder za 0 zł (ma byś z nagrywaniem )

pytanie jaki MR? :> 2 karcioszki?czy od n?

 

2 karta C+ oczywiście . Czy można ją jeszcze wytargować za darmo na cały okres umowy 12 miesięcy ?

 

większość wygranych tu pisze MR 0zł ale za kartę czy abonament do końca umowy ?

ps. do tej pory nie miałem jeszcze MR.

cytuje z sąsiedniego tematu

jak np.dziś sobie dobierzesz 2 kartę w aps.to masz duże szanse,że przy migracji dostaniesz za frre.

jeśli natomiast przy migracji dadzą ci tą drugą kartę.to raczej będziesz płacił.musisz ją teraz mieć przed migracją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj migrowałem, bez wysyłania wypowiedzenia (umowa była do końca września br.)

Po kilku e-mail-ach, dzisiaj telefon od konsultanta i oferta:

- pakiet CANAL+ Platinum HBO za 99 zł miesięcznie przez 18 miesięcy,

- usługa Multiroom (na starych zasadach - dwie niezależne karty) gratis przez 18 miesięcy,

- opcja dodatkowa Cinemax HD za 15 zł miesięcznie,

- opcja dodatkowa Filmbox HD za 15 zł miesięcznie,

- opcja dodatkowa Sundance Channel HD za 2,99 zł miesięcznie

- najem dekodera PVR (Pace 500Gb) gratis przez cały okres umowy.

Miałem do wyboru 12 lub 18 miesięcy, wybrałem 18.

Po ok. 30 minutach od zakończenia rozmowy, wszystkie kanały już świeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...