Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Migrowałem na początku kwietnia z Cyfry na goły Universe (49zł). Później złożyłem wypowiedzenie w związku z brakiem Polsatu HD, cofnięto mnie do Cyfry w maju (umowa jeszcze 12mcy). Zależało mi na Canalach + oraz BBC i bajkach. Pierwszy tel do DUK jeszcze w maju - 99zł za Platinum (wszyskie Canal+), taniej nie ma szans. Drugi tel na początku czerwca - Comfort+ z opcją multi + 6xCanal+ 79zł (taniej nie da rady) Trzeci telefon wczoraj- to samo co wcześniej za 69zł (zapytam przełożonego) Dzisaj to samo za 64zł. Migrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmigrowałem - do tej pory canal plus kompakt za 68 zł z dekoderem Strong

Teraz canal plus silver oraz 4 brakujące canal plus do tego dekoder Pace 500 G za wszystko 79 zł umowa na 12 miesięcy.

Wiem ze można by się jeszcze targować żeby mieć to za 69 zł ale po tych wszystkich telefonach to już mi się nie chciało.

Zauważyłem jedna rzecz - do tej pory byłem w cyfrze i przy przedłużaniu umowy wszystko było jakoś tak bardziej kompetentnie - teraz konsultanci w ogóle nie mają pojęcia o pakietach i jest bałagan, słuchajcie tez dokładnie jak wam czytają umowę bo parę razy musiałem panią poprawiać bo miałbym pakiet bez wszystkich canal plus w dodatku komfort a nie silver. Jednym słowem bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiesto12, a ja migrowałem z Cyfy do nc+ bez wysłuchiwania od konsultantów jakikolwiek aneksów, umów ani nie składałem też żadnych oświadczeń, bo mnie rozłączyło przed tym jak konsultantka chciała przygotować umowę :lol2: Zdążyliśmy się aby umówić na rodzaj, cenę pakietu i długość umowy. Mam pytanie co w związku z tym, przysługują mi ewentualnie w sierpniu reklamacje na brak Polsatu HD itp? Bo dopiero za sierpień ma przyjść nowa faktura. Natomiast kanały z nowego pakietu zaczęły mi świecić po 10min od rozmowy. Jak zadzwoniłem drugi raz to inna konsultantka powiedziała, że składanie żadnych oświadczeń nie jest konieczne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpisałem nową umowę.

W Sobotę dzwonili moja propozycja:

Pakiet Platinum + HBO+Muliroom za 109zł. Zgodzili się, umówiliśmy się na załatwienie formalności na poniedziałek... zadzwoniła dzisiaj,

grzecznie powiedziałem że czytałem w internecie że za taki pakiet można wytargować 99zł. Kazała chwile poczekać bo musi zapytać przełożonego, zgodził się. Umowa podpisana na 12 mieś. zdziwiła mnie jedna rzecz na koniec przeczytała taki wierszyk, że zgadzam się że kanały: Eurosport,Eurosport2 i jeszcze kilka mniej ważnych (dla mnie) nie są kanałami gwarantowanymi, chyba się zabezpieczają.

Generalnie jestem zadowolony bo do tej pory płaciłem za to samo w C+ 109zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do października, wypowiedzenie już wysłane. Póki co nie mam co myśleć o rozmowach z nc+, bo obecnie miałbym propozycje w granicach 100 zł, jak nie więcej. Docelowo interesuje mnie U+, 6xC+, wymiana dekodera na jakiś z nagrywarką (chyba Pace), MR. Jeżeli dostanę to za 80zł, biorę od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oczom własnym nie wierzę dziś listonosz mi przyniósł nową umowę oraz regulamin , po 2,5 miesiąca od przedłużenia. W regulaminie jak i liście powitalnym mam napisane, że jestem posiadaczem C+ Silver, ani słowa o opcjach 6 czy 4 x razy Canal+ i HBO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@huhus1984 reklamacje zawsze możesz złożyć na brak tego kanału.w odpowiedzi dostaniesz,że możesz oglądać w sd :lol2:

 

Nie koniecznie ja w odpowiedzi dostałem czy chcę filmboxy albo cinemaxy na pół roku w zamian tylko reklamacje wysłałem 3. Ostatnia która podziałała była mało kulturalna :lol2: więc może to jest sposób na nich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił do mnie konsultant - teraz mam Komfort HD + paczka Canali - i zaczął rozmowę od Start HD (2 abo w promocji - kupiłem dla Mamy) z którego definitywnie zrezygnowałem, ale powiedziałem że mogę pogadać o drugim pakiecie który mam. Jak usłyszał, że 99 zł to dla mnie za dużo zaczął coś kombinować, że jeśli zrezygnowałbym np. z Eurosport 2 a w zamian wziął NSport i TVP sport to ma dla mnie pakiet, który udałoby się utrzymać w zbliżonej cenie (płace ok. 50 zł). Powiedziałem że za 59 zł to ludzie mają Universe + 6 x C+ na co się oburzył, ze tak sie nie da. Rozmowa zaczęła być coraz mniej miła, więc jako że była 16 godzina i czas ewakuacji z pracy, podziękowałem, on zapytał czy cena jest dla mnie kluczowym wyznacznikiem i czy moja decyzja jest ostateczna po czym pożegnaliśmy się.

Teraz analizując ich ofertę widzę, że chciał mi pewnie wcisnąć Comfort + i dorzucić paczkę canali za ok 60 zł.

Czy w ciągu ostatnich 2 tyg. ktoś z Was wyhaczył Universe + z pakietem Canali ?? Bo widzę, że negocjacje z nimi są coraz bardziej wkurzające, i jestem gotów "dla zasady" pogonić ich i wziąć w UPC z którego mam net pakiet kablówki wraz z Canalami - wyjdzie drożej ze 2-3 dychy, ale więcej kanałów w tym Polsat Sport z ręczną i boksem, i satysfakcja że [beep]kom nie uległem. Jedyne co mnie powstrzymuje to rozmowa z poprzednim konsultantem, który był kulturalny (mimo iż w czasie rozmowy z nim zrezygnowałem z 2 abonamentu na Start HD) i radził poczeka do końca lipca, gdyż szykują lepsze oferty.

Jak wyglądają wasze boje w ostatnich dniach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lipca zawarlem umowe po reklamacji na universe +6x c+ pace i multiroom. Takze da sie tylko musi zadzwonic ten wlasciwy konsultant a ten poprostu nic nie mogl i chcial wcisnac to do czego ma uprawnienia zeby dac. (bylem juz po zakonczeniu umowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@huhus1984 reklamacje zawsze możesz złożyć na brak tego kanału.w odpowiedzi dostaniesz,że możesz oglądać w sd :lol2:

 

Nie koniecznie ja w odpowiedzi dostałem czy chcę filmboxy albo cinemaxy na pół roku w zamian tylko reklamacje wysłałem 3. Ostatnia która podziałała była mało kulturalna :lol2: więc może to jest sposób na nich :twisted:

teraz odczytuja formułke,że polsat hd jest niedostępny na sprzęcie cyfry.więc już reklamowac to raczej nie mozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...