Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jeśli ktoś przed migracją w ich systemie przypisany jest do pakietu Platinum, to podobno w żaden sposób nie może kupić pakietu Universe. :D

 

Wygląda na to, że w ITI, absurd goni absurd.

 

Jak to bowiem możliwe, żeby odmówić staremu klientowi kupienia tego, co dostępne jest bez gadania dla nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@gigabajt, a ja napisałem coś o 6xC+?

 

Podobno nie chcą sprzedać nawet gołego Universe+, co sprowadza sprawę do poziomu szpitala dla umysłowo chorych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzeniem też różnie bywa ;) Ja wysłałem, zarejestrowali i umowa kończy się 31 lipca.

 

Pierwsza propozycja (w sobotę):

C+Platinum, multiroom w tej postaci jak teraz (dwa niezależne dekodery) - 119 zł za wszystko.

 

Dzisiaj drugi telefon:

To co wyżej, a jak powiedziałem, że nie to:

Comfort+, 6x C+, multiroom w tej postaci jak teraz (dwa niezależne dekodery) - 99 zł (a sam pakiet bez C+ kosztuję przecież 39)!!! Chyba ktoś na głowę upadł... Jak powiedziałem, że sąsiad niedawno dostał Universe+, 6xC+, multiroom tak jak teraz, HBO za darmo na 6 msc za 79 zł to powiedziała, że z dekoderem z nagrywarką to niemożliwe, żeby tak dostał :lol:

 

I zastanawiam się czy nie zrobić jak kiedyś przy przedłużaniu umowy z Cyfrą+, czyli napisać w mailu co mnie interesuję z adnotacją, że jak mi to dadzą to niech dzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szlifuje wypowiedzenio-propozycję o następującej treści:

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam umowę o abonament zawartą w dniu .......... i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w ostatnim aneksie Okresu Minimalnego.

Powołując się na Państwa hasło o elastyczności oferty i możliwości przyjęcia przez Państwa wielu wariantów oferty dla Klienta - po dogłębnym przeanalizowaniu Waszej oferty jestem jedynie zainteresowany ofertą programową dostępną przy pakiecie Universe+ oraz pakietem kanałów C+ za kwotę do 55zł (lub do 60zł z dekoderem z możliwością nagrywania). 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem. Dotychczas superpremium + HBO, 12 miesęcy, stała cena 99.-. Przez 2 miesiące 119 bo dobrałem MR. umowa do końca lipca.

Aktualnie platinum, HBO, MR za 99.- stała cena przez 12 miesięcy.Mój sprzęt.

Była to druga rozmowa z konsultantem . Oni dzwonili. Wypowiedzenie oczywiście było złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich badań wynika, iż teraz zamiast UNIVERSE+6C oferują SILVER+6C, przez co cena jest nieco wyższa (69-79 złotych). I to też nie bezproblemowo, bo bez targów oferują jedynie SILVER+4C w podobnej cenie (69-79 złotych).

 

 

To złe badanie chłopie robisz. Silver występuje tylko z 4 C+ bo 2 C+ juz posiada. Takze przemyśl to zanim napiszesz. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam (miałem) C+ Optimum, Pace 500, multiroom na dwóch cameleonach za 80 złotych. Brane jakoś luty, marzec, w każdym bądź razie umowa kończyła mi się w lipcu za rok. Wysłałem chęć przejścia do NC+ za 99 złotych na Platinum + HBO (pełne platinum, nie Universe + 6 C+). Czekałem z tydzień, dziś telefon rano, 139 złotych za Platynę z HBO (sprzęt który mam zostaje) lub 109 Platinum bez HBO, również ze sprzętem. Naweet nie podejmowałem tematu, mówię, że interesuje mnie tylko to co napisałem w mailu 99 złotych i koniec. OK, miłego dnie, rozłączyliśmy się. Przed chwilą drugi telefon, 109 złotych Platinum z HBO, sprzę Pace i Multi, mówię , ze nie albo 99 z HBO, albo 80 bez, albo zostaję przy tym co mam przez rok. Jakieś szybkich parę zdań, bo obiad stygł, że nie mam czasu, ze proszę iść do przełożonego, ja w tym czasie sobie zjem, Pan mówi, że nie pójdzie do przełożonego, że mi to da. Suma summarum mam Platinum, HBO, Pace 500, multirum, to wszystko za 99 złotych. Umowa na 12 miesięcy. Starą miałem ważną jeszcze rok, nie napisałem wypowiedzenia, tylko zwykły formularz przez ICA. Otrzymałem dokładnie to co chciałem, tyle to dla mnie jest warte na obecną chwilę. Nie ściemniam nic, nie mam w tym żadnego celu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szlifuje wypowiedzenio-propozycję o następującej treści:

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam umowę o abonament zawartą w dniu .......... i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w ostatnim aneksie Okresu Minimalnego.

Powołując się na Państwa hasło o elastyczności oferty i możliwości przyjęcia przez Państwa wielu wariantów oferty dla Klienta - po dogłębnym przeanalizowaniu Waszej oferty jestem jedynie zainteresowany ofertą programową dostępną przy pakiecie Universe+ oraz pakietem kanałów C+ za kwotę do 55zł (lub do 60zł z dekoderem z możliwością nagrywania). 8)

 

Oczywiście wyślij wypowiedzenie i czekaj.

 

Jak poczekasz do końca umowy a nawet kilka dni po zakończonej umowie to możesz to dostać za 59 zł. Do tego druga karta gratis tzw. multiroom. Dekoder pace pvr 500 GB. Odmawiaj każdą inna propozycje i się pytaj gdzie masz oddać sprzęt, karty. Niech czują że ci nie zależy. To wtedy dostaniesz to. Na zdanie sprzętu masz 30 dni - wg. regulaminu Cyfry+. Po zakończonej umowie wyłączą ci sygnał ale ze zdaniem sprzętu poczekaj te 30 dni i w ostatni dzień oddaj;).

Jestem pewien ze wcześniej zadzwonią z pytaniem - co możemy zrobić aby pan został z nami i wtedy masz pakiet Universe + 6xC do tego pace pvr 500 GB oraz multiroom ( druga karta) za 59 zł. Warto poczekać może jeszcze HBO ci wpadnie na 6 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas Superpremium +HBO+MR+Pace500 -99zl

Dzis migrowalem na Platinum+HBO+MR(2x cameleon)+Pace500 -99zl

 

 

Tez to miałem 33 dni (od 21 marca 2013 do 23 kwiecień 2013) ale jak pomyślałem ze nie ma EUROSPORT HD i EUROSPORT 2 HD kanałów gwarantowanych wróciłem do tego co mam w podpisie :D:D:D

 

Ale mówię dam se spokój i dostałem na przeprosiny do Cyfry+ HD miesiąc wyksięgowanej wpłaty i moduł cam CI+ CYFRA+ HD za free na wynajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się umowa skończyła 30 kwietnia tego roku. 6 maja miałem telefon z pytaniem co możemy zrobić żeby pan został. Wcześniej odmawialem każdą propozycję z ich strony. Universe + 6xC+ oraz multiroom i pace pvr bez dyskusji dostałem. Za brak polsatu HD mam gratis HBO do końca roku. Całość za 59 zł. Gdybym podyskutowal to miałbym jeszcze pewnie Cinemax albo Filmbox gratis. Wcześniej miałem pakiet Cyfra+ Optimum za 94 zł bez Optimum Promo Hd oraz multiroom i pace pvr.

 

 

Poza tym w dobie internetu, naziemnej dvb-t oraz FTA z satelity to 30 dni bez tv to bez problemu się da wytrzymać nawet dzieci. No chyba ze ktoś jest uzależniony od tv :) a to choroba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nową umowę podpisałem 6 maja już z nc+. Kilka dni później napisałem reklamacje ze na karcie - dekoderze z Cyfry+ nie odbieram kanału Polsat HD, POLSAT SPORT NEWS i ze to ich wina ze jest brak kodowania w systemie Seca mediaguard - Nagra przy tych kanałach i nie moge oglądać mimo gwarancji w umowie i ze w ramach rekompensaty chcę 6 miesięcy pakiet kanałów HBO za darmo. Reklamacja na początku czerwca rozpatrzona pozytywnie pani z infolinii zadzwoniła i włączyła. :) reklamacja pisana przez formularz kontaktowy ze strony nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...