Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:> hmmm... z mojego punktu widzenia - to wolałbym Universe zamiast Silver (pytanie czy nie dają Silver po to, by więcej kasy wydębić?) - wydaje mi się, że tak... w takim razie wg mnie - przepłaciłeś raczej, ale nie chcę Ci psuć dobrego samopoczucia - być może inni stwierdzą inaczej? może potrzebujesz Silver...?

U+6C+ ludzie mają za 49zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory mam w cyfra+ Kompakt HD 9x26zł i 3x52zł umowa do 31.07.2013 czyli 1 dzień

oferta jeszcze do wczoraj

Universe+ MR za 59zł (jeden dekoder z dyskiem + sama druga karta) lub 2 dekodez za 20zł

 

oferta z dnia dzisiejszgo za 59zł

Universe+ MR + dwa dekodery PACE 500GB za 0zł (zadnej opłaty miesięcznej i aktywacji)

 

czy można coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest szansa dostać drugi pvr za 0 zł ?

czyli Univers + 6xC+ + 2x cameleon + 2x PVR Pace można dostać za 59zł ???

do jutra mam umowę i jak zadzwonią dziś lub jutro to mam się upierać przy 59zł za powyższe ??

 

ja równiez mam umowę do jutra

jak pisałem wyżej po dzisiejszym telefonie daja mi Univerce+ MR 2x PVR Pace 500GB za 59zł ale bez 6xC+ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponowali universe za 59zł i silver za 64zł. Ostatecznie wziąłem: silver z multiroomem, 6x canal+, dekoder peace 500gb.

 

ale dali Ci w cenie jeden dekoder i drugą samą kartę do MR

 

Tak, jeden dekoder, a karty nie zmieniali, bo w czerwcu wziąłem multiroom jeszcze na cyfre, dlatego teraz nie musze łączyć żadnymi kablami i brać nowe dekodery. Będzie to działaś na takiej zasadzie jak w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom - usługa świadczona przez dostawcę telewizji satelitarnej umożliwiająca w ramach jednego abonamentu korzystanie z drugiego dodatkowego dekodera z tą samą ofertą tylko że taniej.

W zależności od dostawcy jest świadczona w formie:

1. Stara Cyfra+ = dwie karty działające z każdym tunerem - czytnikiem kart obsługujący system Seca - Mediaguard - nie musi być od operatora, np. Ferguson Ariva 120

2. Polsat = dwa dekodery ze sparowanymi kartami - brak możliwości korzystania z innego dekodera niż ten dostarczony od operatora.

3. dawna N - dwa lub więcej dekoderów ze sparowanymi kartami - jak w polsacie tylko dekodery od N

4. Orange dawna TP - wcześniejsze karty nie były parowane - aktualnie parowane - nie ma możliwości wzięcia usługi multiroom

 

Opłata za dodatkową kartę ( dawna Cyfra od 0zł do 20 ) plus własny lub dzierżawiony dekoder. W Polsacie, N różnie od 1 zł.

 

Ten co przechodzi ze starej Cyfry do NC+ ma dwie nieparowane karty tzw. Cameleon. Ci co przechodzą z N co NC+ mają dekodery parowane z kartami.

 

Chyba jasno wytłumaczyłem.

 

Ja mam dwie nieparowane karty i w każdej chwili mogę jedną kartę zabrać do znajomych albo na działkę lub gdziekolwiek gdzie jest dekoder mający czytnik kart Seca. I to jest najważniejsza zaleta nieparowanej karty oraz możliwość korzystania z własnego lepszego tunera z dyskiem twardym. Z nagraniami na dysku swoim robię co chcę w ramach dozwolonego osobistego użytku. Na przykład nagrywam na płyty DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom - usługa świadczona przez dostawcę telewizji satelitarnej umożliwiająca w ramach jednego abonamentu korzystanie z drugiego dodatkowego dekodera z tą samą ofertą tylko że taniej.

W zależności od dostawcy jest świadczona w formie:

1. Stara Cyfra+ = dwie karty działające z każdym tunerem - czytnikiem kart obsługujący system Seca - Mediaguard - nie musi być od operatora, np. Ferguson Ariva 120

2. Polsat = dwa dekodery ze sparowanymi kartami - brak możliwości korzystania z innego dekodera niż ten dostarczony od operatora.

3. dawna N - dwa lub więcej dekoderów ze sparowanymi kartami - jak w polsacie tylko dekodery od N

4. Orange dawna TP - wcześniejsze karty nie były parowane - aktualnie parowane - nie ma możliwości wzięcia usługi multiroom

 

Opłata za dodatkową kartę ( dawna Cyfra od 0zł do 20 ) plus własny lub dzierżawiony dekoder. W Polsacie, N różnie od 1 zł.

 

Ten co przechodzi ze starej Cyfry do NC+ ma dwie nieparowane karty tzw. Cameleon. Ci co przechodzą z N co NC+ mają dekodery parowane z kartami.

 

Chyba jasno wytłumaczyłem.

 

Ja mam dwie nieparowane karty i w każdej chwili mogę jedną kartę zabrać do znajomych albo na działkę lub gdziekolwiek gdzie jest dekoder mający czytnik kart Seca. I to jest najważniejsza zaleta nieparowanej karty oraz możliwość korzystania z własnego lepszego tunera z dyskiem twardym. Z nagraniami na dysku swoim robię co chcę w ramach dozwolonego osobistego użytku. Na przykład nagrywam na płyty DVD.

Dodam jeszcze że na cameleonach można używać spliterów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowałem. Od 1 sierpnia to co chciałem. Pełna Platyna 99 zł+HBO 0 zł.+MR Camele 10zł.+2 x Pejs 0 zł na 18 miesięcy.

hmm ja bym chciał prawie to samo.

Platyna + MR (cameleon) + 2x Pace na 18mc za 99zł - może być bez hbo.

Jutro ostatni dzień umowy, jak nie zadzwonią jutro to dzwonić wieczorem samemu do nich ? czy poczekać i w sierpniu zadzwonić pod pretekstem zapytania gdzie i kiedy sprzęt zdać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiego pvr za 0zł. raczej nie dadzą.
Migrowałem. Od 1 sierpnia to co chciałem. Pełna Platyna 99 zł+HBO 0 zł.+MR Camele 10zł.+2 x Pejs 0 zł na 18 miesięcy.

mam to samo migrowalem 3 dni temu ale bez dekodera zostal mi stary jeszcze sd powiedzieli mi ze nie wymeniaja ze zawsze mozna sobie dokupic do 2 karty

mam drugi dekoder ten pace wlasnie chyba na pewno hd do 1 karty, ale chcialem jeszcze jeden na zamiane tego sd

idzie jeszcze ten sd podmienic w punkcie czy juz przepadlo jak zmigrowalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...