Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj dostałem ofertę migracji: platyna + hbo + cinemax + multiroom(pace, phillips-2 karty) za 109. Chciałem do tego dorzucić jeszcze history, a kobitka mnie pinformowała, że po migracji nie będe miał na tym sprzęcie dostępu do tego kanału, na moje tłumaczenie i pytanie, że zdaje sobię sprawę, że nie będzie w hd i dlaczego teraz odbieram bez problemu w sd, a po migracji zostanie mi zablokowana taka możliwość to plątała się w zeznaniach i tylko stwierdziła, że mogę wykupić ta dodatkową opcję, a i tak nic nie będzie świeciło. Mam pytanie, przede wszystkim do tych do tych co zmigrowali z c+ i zależało im na history czy rzeczywiście jest taka lipa, czy po protu babka była niedoedukowana i [beep]zieliła farmazony.

Dzięki za odpowieź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecnie: C+komfort (6xCanal+)+HD komfort+Philips PVR HD za łącznie 64 zł

 

Wczoraj pierwszy tel. z nc+ - umowa do 30.09 (umowa bez wysłanego wypowiedzenia). Propozycja:

 

1. Pakiet Universe + 4xCanal+ (Canal+, Canal+ Sport, Canal+Film, Canal+Family)

2. Dekoder za 0 zł (dotychczas wynajmowany za 0zł Philips PVR)

3. Umowa na 12 miesięcy.

To wszystko za 59 zł

 

4. Zapytałem o możliwość korzystania z opcji Multiroom. Usłyszałem, że opcja Multi jest oferowana od pakietu Gold wzwyż, czyli cena wyjściowa rośnie do 79zł, plus obowiązkowa wymiana dekodera, za który musiałbym płacić 10zł/mies, plus 10 zł/mies abo za usługę multi.

 

Co do pierwszych 3 pkt nie mam większych zastrzeżeń, ale zależy mi na opcji Multi, ale żeby płacić za nią łącznie 40zł/mies to już nie bardzo. Faktycznie opcję Multi można wziąć dopiero od pakietu Gold?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecnie: C+komfort (6xCanal+)+HD komfort+Philips PVR HD za łącznie 64 zł

 

Wczoraj pierwszy tel. z nc+ - umowa do 30.09 (umowa bez wysłanego wypowiedzenia). Propozycja:

 

1. Pakiet Universe + 4xCanal+ (Canal+, Canal+ Sport, Canal+Film, Canal+Family)

2. Dekoder za 0 zł (dotychczas wynajmowany za 0zł Philips PVR)

3. Umowa na 12 miesięcy.

To wszystko za 59 zł

 

4. Zapytałem o możliwość korzystania z opcji Multiroom. Usłyszałem, że opcja Multi jest oferowana od pakietu Gold wzwyż, czyli cena wyjściowa rośnie do 79zł, plus obowiązkowa wymiana dekodera, za który musiałbym płacić 10zł/mies, plus 10 zł/mies abo za usługę multi.

 

Co do pierwszych 3 pkt nie mam większych zastrzeżeń, ale zależy mi na opcji Multi, ale żeby płacić za nią łącznie 40zł/mies to już nie bardzo. Faktycznie opcję Multi można wziąć dopiero od pakietu Gold?

 

Wczoraj zadzwoniłem do DUK z pytaniem czy zostało zarejestrowane wypowiedzenie. Konsultant potwierdził że tak, wiec mówię że dziękuje za informację i do widzenia. Wtedy otrzymałem pytanie dlaczego rezygnuje. Mówię że do tej pory miałem nieciekawe oferty. Pierwsza propozycja to comfort+ 6xC za 69 zł, odpowiadam że w tym pakiecie nie ma między innymi Eurosport 2, to druga propozycja Universe + 6xC również za 69 zł. Zadałem pytanie o dodatkową kartę ponieważ mam drugi dekoder. Odpowiedź że mogę otrzymać kartę drugą po przedłużeniu umowy za 0 zł (muszę dobrać drugą kartę jeszcze teraz na starej umowie). Co do dekodera posiadam DSI83 mógłbym wymienić na box+ za 0 zł lub PACE 250gb za 5 zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj dostałem ofertę migracji: platyna + hbo + cinemax + multiroom(pace, phillips-2 karty) za 109. Chciałem do tego dorzucić jeszcze history, a kobitka mnie pinformowała, że po migracji nie będe miał na tym sprzęcie dostępu do tego kanału, na moje tłumaczenie i pytanie, że zdaje sobię sprawę, że nie będzie w hd i dlaczego teraz odbieram bez problemu w sd, a po migracji zostanie mi zablokowana taka możliwość to plątała się w zeznaniach i tylko stwierdziła, że mogę wykupić ta dodatkową opcję, a i tak nic nie będzie świeciło. Mam pytanie, przede wszystkim do tych do tych co zmigrowali z c+ i zależało im na history czy rzeczywiście jest taka lipa, czy po protu babka była niedoedukowana i [beep] farmazony.

Dzięki za odpowieź i pozdrawiam

Farmazony gada i tyle. Ja wczoraj zmigrowałem z opcją History HD. Konsultantka uprzedziła mnie że bede ten kanał odbierał w wersjoi SD. Natomiast w HD tylko na ADB. Po uzyskaniu nowych uprawnień kanał świeci tak jak do tej pory czyli w SD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich ostatnia propozycja dla mnie:

 

C+Silver, wszystkie C+, multi jak dotychczas i te same dekodery - 89 zł.

 

Powiedziałem: daj pani choćby te 10 zł mniej, bo przyrzekłem, że więcej jak 80 zł miesięcznie za tv nie dam. Wielce obruszona powiedziała, że nic lepszego dla mnie nie ma i na pewno nie będzie. No to jej powiedziałem, że nie samą tv człowiek żyję.

 

2 minuty po zakończeniu rozmowy sms z info o konieczności zwrócenie sprzętu. Wygląda więc na to, że to już koniec, bo do końca umowy już niecały tydzień.

 

Ech... gdzie są Ci konsule z C+... Dzwonili bez [beep]enia o ofertach, co chcę oglądać itd, tylko konkretny pakiet, konkretna cena i aneks odczytany i zaakceptowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecnie: C+komfort (6xCanal+)+HD komfort+Philips PVR HD za łącznie 64 zł

 

Wczoraj pierwszy tel. z nc+ - umowa do 30.09 (umowa bez wysłanego wypowiedzenia). Propozycja:

 

1. Pakiet Universe + 4xCanal+ (Canal+, Canal+ Sport, Canal+Film, Canal+Family)

2. Dekoder za 0 zł (dotychczas wynajmowany za 0zł Philips PVR)

3. Umowa na 12 miesięcy.

To wszystko za 59 zł

 

4. Zapytałem o możliwość korzystania z opcji Multiroom. Usłyszałem, że opcja Multi jest oferowana od pakietu Gold wzwyż, czyli cena wyjściowa rośnie do 79zł, plus obowiązkowa wymiana dekodera, za który musiałbym płacić 10zł/mies, plus 10 zł/mies abo za usługę multi.

 

Co do pierwszych 3 pkt nie mam większych zastrzeżeń, ale zależy mi na opcji Multi, ale żeby płacić za nią łącznie 40zł/mies to już nie bardzo. Faktycznie opcję Multi można wziąć dopiero od pakietu Gold?

Co ma piernik do wiatraka.......Nie musi być żadnej obowiązkowej wymiany dekodera :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Obecnie: C+komfort (6xCanal+)+HD komfort+Philips PVR HD za łącznie 64 zł

 

Wczoraj pierwszy tel. z nc+ - umowa do 30.09 (umowa bez wysłanego wypowiedzenia). Propozycja:

 

1. Pakiet Universe + 4xCanal+ (Canal+, Canal+ Sport, Canal+Film, Canal+Family)

2. Dekoder za 0 zł (dotychczas wynajmowany za 0zł Philips PVR)

3. Umowa na 12 miesięcy.

To wszystko za 59 zł

 

4. Zapytałem o możliwość korzystania z opcji Multiroom. Usłyszałem, że opcja Multi jest oferowana od pakietu Gold wzwyż, czyli cena wyjściowa rośnie do 79zł, plus obowiązkowa wymiana dekodera, za który musiałbym płacić 10zł/mies, plus 10 zł/mies abo za usługę multi.

 

Co do pierwszych 3 pkt nie mam większych zastrzeżeń, ale zależy mi na opcji Multi, ale żeby płacić za nią łącznie 40zł/mies to już nie bardzo. Faktycznie opcję Multi można wziąć dopiero od pakietu Gold?

Co ma piernik do wiatraka.......Nie musi być żadnej obowiązkowej wymiany dekodera :!:

 

 

Dwa razy dopytywałem - musi być wymieniony dekoder. Na Philipsie nie można wziąć Multi - taką otrzymałem odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują comfort 6 c+ z.multi za 79

 

Sam comfort kosztuje 39zl, więc faktycznie za multi żądają 4 dyszki :shock:

 

Sam comfort faktycznie kosztuje 39PLN, ale masz informację, że w tej cenie proponują mu jeszcze "6C+", więc sam multi nie kosztuje 40PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj dostałem ofertę migracji: platyna + hbo + cinemax + multiroom(pace, phillips-2 karty) za 109. Chciałem do tego dorzucić jeszcze history, a kobitka mnie pinformowała, że po migracji nie będe miał na tym sprzęcie dostępu do tego kanału, na moje tłumaczenie i pytanie, że zdaje sobię sprawę, że nie będzie w hd i dlaczego teraz odbieram bez problemu w sd, a po migracji zostanie mi zablokowana taka możliwość to plątała się w zeznaniach i tylko stwierdziła, że mogę wykupić ta dodatkową opcję, a i tak nic nie będzie świeciło. Mam pytanie, przede wszystkim do tych do tych co zmigrowali z c+ i zależało im na history czy rzeczywiście jest taka lipa, czy po protu babka była niedoedukowana i [beep] farmazony.

Dzięki za odpowieź i pozdrawiam

Farmazony gada i tyle. Ja wczoraj zmigrowałem z opcją History HD. Konsultantka uprzedziła mnie że bede ten kanał odbierał w wersjoi SD. Natomiast w HD tylko na ADB. Po uzyskaniu nowych uprawnień kanał świeci tak jak do tej pory czyli w SD. :)

 

Dzięki za odpowiedź, coś mi nie pasowało z tą niemożnością odbioru history po migracji, poraża mnie brak kompetencji i wiedzy konsultantów. Dzwonię dalej negocjować warunki migracji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują comfort 6 c+ z.multi za 79

 

Sam comfort kosztuje 39zl, więc faktycznie za multi żądają 4 dyszki :shock:

 

Sam comfort faktycznie kosztuje 39PLN, ale masz informację, że w tej cenie proponują mu jeszcze "6C+", więc sam multi nie kosztuje 40PLN.

 

 

Aaaa.... Faktycznie. Mi konsul też coś wspominał o tym pakiecie - jeśli dobrze pamiętam, to 59zł z canalami. Wiec za multi 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dziś koleś w pracy pochwalił mi się że zmigrował wczoraj z Cyfry do NC+....

Nie powiedział jaki pakiet ale wszystkie Canal+ i....... koniec żadnych bonusów koszt takiej imprezy 109 pln(masakra)

Ile jest takich ludzi nie siedzących na forum i niemających bladego pojęcia o ofertach........

Już go nie dobijałem co ja mam za ofertę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam konczy mi sie umowa (wyslane wypowiedzenie i koniec nastapi 31 lipca) dzis odebralem tel z oferta:

uniwerse+pace500gb+6xc+paczka hbo= 49 zlotych na okres 12msc

czy walczyc czy juz raczej dobrze ?

jestem abonentem od 4 lat i wczesniej mialem 99 zlotych superpremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko Canal+Silver dzisiaj mi zaoferowano konsultant mówił o czterech Canal+ w tym pakiecie podczas gdy przed chwilą na stronce nc+ zobaczyłem że w tym pakiecie są tylko dwa.... ? więc jak jest>?

Ogólnie oferta taka: Canal+Silver za 69zł +multiroom za 0zł na 12 miesięcy, odrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon i od konsultanta dowiedziałem się dosłownie tylko tyle, że w tej chwili nie ma dla mnie żadnej atrakcyjnej oferty i jak coś się zmieni to zadzwoni. Masakra! :) Nie mam pojęcia w takim razie po co do mnie dzwonili. Nie przedstawili mi nawet oferty na platyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się taki zestaw:

- C+Silver - 69 zł,

- pozostałe C+ - 5 zł,

- pierwszy dekoder 0 zł, drugi 5 zł,

- MR - 0 zł.

Czyli za całość 79 zł?

Koniec umowy 31 lipca, chciałby wymienić jednego Phillipsa na Pace'a. Dziś mają oddzwonić, czekać na coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...