Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, marekpolek napisał:

Karty w Seca sprawdzałem na trzech tunerach (Ferguson, Starsat, Dreambox) i na wszystkich elegancko działają.

Nie do końca, bo część kanałów, a możliwe że nawet połowa lub więcej działa tylko z 1813. Natomiast te które działają z seca to efekt tego, że operator z jakiegoś powodu nie dokończył wyłączenia starego systemu kodowania na tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

To jasne. Mam namyśli, że na wszystkich działają eleganco, tzn. na wszystkich tunerach, oczywiście na kanałach, które jeszcze działają w Seca. Natomiast karty nie odkodowują żadnego kanału na Pace w Nagra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Nie, tego nie sprawdzałem. W Dreamboxie nie mam tego zainstalowanego. Z szafy wyciągnąłem żeby tylko sprawdzić czy karta nie uszkodzona, tak na co dzień nie używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

To stary Dreambox, sprzed 10 laty. Pytanie moje było o dekoder Pace, a nie o Dreambox. Ale ok, głupie komentarze zawsze muszą być szczególnie w wykonaniu jednej osoby. Pozdrawiam.

Edytowane przez marekpolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dla Ciebie to głupie, to znaczy że nie masz pojęcia w czym rzecz i wnioski w takim przypadku nasuwają się same. Czasami warto trochę zainteresować się tematem zamiast pisać że coś jest głupie. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę racji i trochę prawdy. Tak naprawdę sprzęty Linux są drogie. Wielu po pierwszych wyłączeniach kanałów spanikowało i wyprzedaje fajne sprzęty nawet 4k. Sam kupiłem 2 szt w fajnych pieniądzach po negocjacji. Wygoda w pace to aktualizowana lista kanałów ale jednak sztywna. Wygoda rekomenduje wszystko. Nawet jak ktoś nie potrafi, gdzie nie ubliżam tutaj nikomu personalizować dekodera wystarczy plugin w którym jest możliwość pobrania aktualizacji listy co prawda według uznania twórcy. Jednak uważam każdą z nich za bardziej intuicyjną od tej operatora, może po za listą gdzie tv republika jest na 3 miejscu :D Może po serialu „Król” zmieni siwieje upodobania. :D
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jalapeño92 napisał:

Trochę racji i trochę prawdy. Tak naprawdę sprzęty Linux są drogie.

To nie jest prawdą, chyba że drogo oznacza 200-400zł. :) Jeśli na nawet, to i tak koszt szybko się zwraca poprzez możliwości. Jeśli ktoś ma oferty prepaid np. tnk, to jeszcze szybciej.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Tuner Technisat DiGYBOXX HD C+ bez zmian,jak tu już pisałem,mam wszystkie kanały jakie miałem,bez problemów,nic się nie zmieniło od lipca,zresztą koledzy tu pisali,że na tym tunerze nie będzie ciemności,przynajmniej na razie.Niedawno byłem u kuzyna i u niego był jego kolega który powiedział,że od nowego roku będzie już ciemność w tunerach które nie są od canal+,ile w tym prawdy nie wiem,ja się na tym nie znam,nie wiem co wymyślą ich technicy.Dla mnie to bez znaczenia,w styczniu kończy mi się umowa i po 25 lata rozstaje się z nimi.

Przy okazji chciałbym podziękować kolegą za pomoc której mi tutaj udzielaliście,zawsze kiedy się zgłaszałem z jakimś problemem to mogłem liczyć na Was i na natychmiastową pomoc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lordaz67 napisał:

[...] w styczniu kończy mi się umowa i po 25 lata rozstaje się z nimi.[...]

Z ciekawości zapytam wieloletniego użytkownika TV SAT: zostajesz z TV SAT i zmieniasz dostawcę usług czy idziesz w świat IPTV, a może inne opcje (np. kablówka), tudzież całkowita rezygnacja z TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, bo cena nie jest adekwatna do tego co jest w tych pakietach. Co z tego że ponad 100 kanałów dostępnych skoro większości to powtórki i reklamy. Jest dosłownie kilka kanałów na których programy nie są przerywane reklamami i za co tu płacić? Jedynie co mnie trzyma przy telewizji to tylko sport (transmisje na żywo) pozostał chociaż ostatnio też mało oglądam. Reszta kanałów do niczego niepotrzebna, bo to dla mnie strata czasu. Jeśli nadejdzie taka chwila że można będzie kupić internetowy pakiet wszystkich kanałów sportowych od jednego dostawcy w dobrej jakości i za rozsądną cenę, to tv sat nie będzie mi już do niczego potrzebna.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tapatik napisał:

Z ciekawości zapytam wieloletniego użytkownika TV SAT: zostajesz z TV SAT i zmieniasz dostawcę usług czy idziesz w świat IPTV, a może inne opcje (np. kablówka), tudzież całkowita rezygnacja z TV?

Chyba przejdę do Polsatu,żona naciska,mają tam sporo siatkówki,a ona to była siatkarka,kilka lat trenowała i grała na poziomie 2 i 3 ligi więc lubi ten sport,a i ja na tym skorzystam bo jest też nasza liga koszykówki,która jest coraz lepsza.Interesuje mnie jakiś zwykły pakiet,z kanałami podstawowymi + 3 podstawowe kanały sportowe:Polsat sport,extra i news.Mam też nadzieję,że mają jakiś zwykły,ale solidny dekoder,bez żadnych "bajerów" typu twardy dysk w którym możesz samemu ustawiać sobie kolejność kanałów.

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lordaz67 napisał:

Chyba przejdę do Polsatu,żona naciska,mają tam sporo siatkówki,a ona to była siatkarka,kilka lat trenowała i grała na poziomie 2 i 3 ligi więc lubi ten sport,a i ja na tym skorzystam bo jest też nasza liga koszykówki,która jest coraz lepsza.Interesuje mnie jakiś zwykły pakiet,z kanałami podstawowymi + 3 podstawowe kanały sportowe:Polsat sport,extra i news.Mam też nadzieję,że mają jakiś zwykły,ale solidny dekoder,bez żadnych "bajerów" typu twardy dysk w którym możesz samemu ustawiać sobie kolejność kanałów.

 

Dzięki za odp., a tak odniosę się do tej zmiany kolejności kanałów. Miałem stary dekoder Sagemcom od NC+ (zdaje się DSI83) i już na nim mogłem zmieniać listę (testowałem chyba we wrześniu br.). Może to kwestia nowego softu, ale skoro na takim starym sprzęcie taka funkcjonalność jest, to na nowszych chyba również jest?

Pytam, bo niejedna osoba narzekała na brak możliwości zmiany kolejności kanałów, a chyba sytuacja się zmieniła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordaz67

Jak masz telefon w Plusie jako główną umowę to masz zniżkę 10 zł na ofertę TV w Polsacie.

Tu masz fajnie opisane:

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/telewizja-i-vod/cyfrowy-polsat-robi-rewolucje-i-wprowadza-nowa-elastyczna-oferte-telewizji

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...