Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wowo czy na tym dekoderze zdziałają kanały parowane? Czy ten dekoder działa na linuksie? Niby jak miałyby mu działać parowane kanały? 

Ps. Pytam bo nie znam tego dekodera, a jeśli trzeba konfigurować oscama to wątpię by koledze o to chodziło. On chciałby tylko włożyć kartę cameleon i oglądać ':) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, seatibiza napisał:

W tym modelu Technisata karta Cameleon od początku działała w Nagravision, a nie Seca, dlatego teraz też działa.

Czyli to jest to 6A? To brzmi optymistycznie tylko zastanawia mnie czy Canal+ nie dobierze się w jakiś sposób do niego. Ehhh... ? A co do pace pvr ze sklepów RTV na własność to tak myślałem że mogą być sparowane z kartą która jest w zestawie. Ale skoro taki pace jest kupowany na własność to jak ktoś tu pisał niedawno tylko ingerencja w oprogramowanie dała by możliwość odbioru z poziomu Nagra. Pytanie czy to wyższa polityka czy coś na zasadzie "wygraj z pendrive'a odpowiedni zmieniony soft". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, emarti napisał:

Czyli to jest to 6A? To brzmi optymistycznie tylko zastanawia mnie czy Canal+ nie dobierze się w jakiś sposób do niego.

W tej kwestii zapytałbym bardziej doświadczonych forumowiczów np. @ircios @tail# czy Technisat Digyboxx sobie z tym poradzi. Piszą użytkownicy, że w tej chwili Cameleon w globalu w tym tunerze działa.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inną kwestią jest to że dekoder ten jest praktycznie nigdzie niedostępny. Znalazłem teraz chwilę i nigdzie go nie ma. Ani w sklepach RTV ani na znanych portalach sprzedaży. Później zobaczę jeszcze zagłębiając się bardziej ale widzę że lipa z nim jest na rynku. 

Godzinę temu, seatibiza napisał:

W tym modelu Technisata karta Cameleon od początku działała w Nagravision, a nie Seca, dlatego teraz też działa.

Rozumiem że Cameleon dedykowany do Multiroomu nie będzie problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie sprzętów bez supportu, a zwłaszcza takich w których nie można nawet softu zmienić, bo nawet przy drobnej zmianie, to się skończy tym, że taki sprzęt będzie robił co najwyżej za podstawkę pod piwo.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, emarti napisał:

Inną kwestią jest to że dekoder ten jest praktycznie nigdzie niedostępny. Znalazłem teraz chwilę i nigdzie go nie ma. Ani w sklepach RTV ani na znanych portalach sprzedaży. Później zobaczę jeszcze zagłębiając się bardziej ale widzę że lipa z nim jest na rynku. 

Rozumiem że Cameleon dedykowany do Multiroomu nie będzie problemem? 

Ten kto ma to się nie pozbywa jak widać.

Chociaż ja jakbym wymienił moduł na 4K to Technisata za "stówę" sprzedałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, emarti napisał:

A to Unique to co to takiego bo nie spotkałem się z tym jak dotąd? 

Unique pairing to sposób parowania Cameleona, zapobiegający "powszechnemu" wykorzystaniu karty w modułach, czytnikach. Albo je sparują z konkretnym sprzętem albo wymienią na moduł ECP lub zestaw tuner/karta. Oby nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To wydaje mi się że prędzej czy później to nastąpi czytając ich "politykę zabezpieczenia treści". Tylko zastanawiające dlaczego odrazu tego nie zrobią tylko jeszcze wstawiają coś pośredniego czym jest 6A. Chyba mają świadomość że niektórzy będą chcieli ominąć to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...