Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakaś stronka z harmonogramem wszystkich sportowych transmisji z anten 5 kanałów, tj. CANAL+, CANAL+Sport, CANAL+Sport2, nsport+ i KANAŁ 38 . Są różne stronki ale wszędzie czegoś brakuje, albo nsportu, albo CANAL+Sport2 itd.

 

Coś na wzór:

 

PT 15.05.2015

17:55 Ekstraklasa || Lech - Legia || CANAL+

18:25 Serie A || Inter - Juventus || CANAL+Sport

19:55 Ekstraklasa || Wisła - Korona || CANAL+

19:55 Velux Liga Mistrzów || Vive - Kiel || nsport+

19:55 Ligue1 || PSG - Monaco || CANAL+Sport2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś stronka z harmonogramem wszystkich sportowych transmisji z anten 5 kanałów, tj. CANAL+, CANAL+Sport, CANAL+Sport2, nsport+ i KANAŁ 38 . Są różne stronki ale wszędzie czegoś brakuje, albo nsportu, albo CANAL+Sport2 itd.

 

Coś na wzór:

 

PT 15.05.2015

17:55 Ekstraklasa || Lech - Legia || CANAL+

18:25 Serie A || Inter - Juventus || CANAL+Sport

19:55 Ekstraklasa || Wisła - Korona || CANAL+

19:55 Velux Liga Mistrzów || Vive - Kiel || nsport+

19:55 Ligue1 || PSG - Monaco || CANAL+Sport2

www.taksiegra.com ;)

 

Kanal 38 uruchomil sie, bo dzisiaj juz od 17:00 lecial tam golf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne nazwano ten kanał serwisowy w dekoderach. Po prostu "38". Dobrze, że nie nSport+ 38, bo tylko bałagan był. Podczas transmisji z logo nSport+, w dekoderach również z taką nazwą, ale w zapowiedziach rozgrywek w każdych programach było mówione jako "Kanał 36", ew. "Kanał 37" jak i on był potrzebny. Szkoda, że nie będzie się to nazywało CANAL+ EVENT. Kiedyś niby było to planowane, ale nie wprowadzono tego, a szkoda. Lepiej by się to prezentowało.

 

Co do praw w CANAL+, to nie bardzo interesuje mnie żużel, ale Grand Prix Finlandii, które będzie w sobotę, to chyba nie są jakieś rozgrywki, które są obecne od lat u nas. Zawsze było coś ze Szwecji, albo właśnie Polski. Finlandii w ogóle nie kojarzę :) Oczywiście mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś stronka z harmonogramem wszystkich sportowych transmisji z anten 5 kanałów, tj. CANAL+, CANAL+Sport, CANAL+Sport2, nsport+ i KANAŁ 38 . Są różne stronki ale wszędzie czegoś brakuje, albo nsportu, albo CANAL+Sport2 itd.

 

Coś na wzór:

 

PT 15.05.2015

17:55 Ekstraklasa || Lech - Legia || CANAL+

18:25 Serie A || Inter - Juventus || CANAL+Sport

19:55 Ekstraklasa || Wisła - Korona || CANAL+

19:55 Velux Liga Mistrzów || Vive - Kiel || nsport+

19:55 Ligue1 || PSG - Monaco || CANAL+Sport2

http://www.taksiegra.com ;)

 

Kanal 38 uruchomil sie, bo dzisiaj juz od 17:00 lecial tam golf :)

 

Mysle ze to najlepsza strona z programem sportowym live http://www.teleman.pl/sport?live=1&stations=all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz,jeśli by to ode mnie zależało to już dawno bym to zrobił,jednak to rodzice decydują.Na szczęście umowa kończy się w lipcu,wypowiedzenie wysłałem to może uda mi się ugrać to co mam plus paczkę Canal+ w takiej cenie,aby rodzice się zgodzili.Będzie ciężko,ale mam nadzieję,że się uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne nazwano ten kanał serwisowy w dekoderach. Po prostu "38". Dobrze, że nie nSport+ 38, bo tylko bałagan był. Podczas transmisji z logo nSport+, w dekoderach również z taką nazwą, ale w zapowiedziach rozgrywek w każdych programach było mówione jako "Kanał 36", ew. "Kanał 37" jak i on był potrzebny. Szkoda, że nie będzie się to nazywało CANAL+ EVENT. Kiedyś niby było to planowane, ale nie wprowadzono tego, a szkoda. Lepiej by się to prezentowało.

 

Co do praw w CANAL+, to nie bardzo interesuje mnie żużel, ale Grand Prix Finlandii, które będzie w sobotę, to chyba nie są jakieś rozgrywki, które są obecne od lat u nas. Zawsze było coś ze Szwecji, albo właśnie Polski. Finlandii w ogóle nie kojarzę :) Oczywiście mogę się mylić.

 

Drugi raz będą w Tampere. I jaka Szwecja i Polska tylko? :D Australia/NZ, Anglia, Dania, Czechy, Lotwa, Słowenia...dużo tych Państw jest w Grand Prix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto dokupić wyższy pakiet niż ciągle narzekać i oczekiwać wszystkiego za darmo?

lukas_k za darmo?? No chyba nie skoro ma pakiet Comfort+Extra+Mluti+. Czy abonent będzie musiał więcej zapłacić by oglądać np. hitowe mecze przeniesione z kanału sportowego do Canal+ HD??

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma C+? Nie, a o ile mi wiadomo kanał 38 jest kanałem serwisowym C+, więc logiczne, że należy do paczki. Kiedyś po prostu może nie ogarnęli tematu i oferowali dostęp. Co do drugiego pytania: nie wiem, pewnie dostanie dostęp do C+ na czas trwania meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ofertę NC+ - widzę,że najtańsza opcja to niespełna 60 zł z paczką Canal+. Patrząc na zawartość oplaca się,a mówili,że NC+ takie drogie,a CP takie tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto dokupić wyższy pakiet niż ciągle narzekać i oczekiwać wszystkiego za darmo?

Nie no, nie ma jak płacić 50zł za pakiet i dostać za odpowiedź, że oczekuje się czegoś za darmo. Brawo, z takim podejściem to ja się spotkałem przy okazji PPV. Bo przecież Polsat Sport, TVP, NSport to się ma za darmo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle przejrzałeś, bo ta cena obowiązuje tylko do końca roku, potem 69,90 zł i w dodatku poza Canal+ tylko kanały z DVB-T i Polsat 2. Pakiet bez nsportu+, także okrojona oferta sportowa.

 

Wiszystko można wynegocjować, popytać, a w serwisie nawet postawić swoje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto dokupić wyższy pakiet niż ciągle narzekać i oczekiwać wszystkiego za darmo?

Nie no, nie ma jak płacić 50zł za pakiet i dostać za odpowiedź, że oczekuje się czegoś za darmo. Brawo, z takim podejściem to ja się spotkałem przy okazji PPV. Bo przecież Polsat Sport, TVP, NSport to się ma za darmo :lol2:

Tylko za te 50 zł ma chyba w umowie jakie są kanały.Czy jest tam kanał 38?Nie ma więc poniekąd oczekuje czegoś za darmo.Było bardzo dużo ofert Premium Sport za 5 zł czy to dużo?Lepiej oczekiwać i się łudzić że nagle co najlepsze zaczną pokazywać w nSport. Chyba wiadomo nie od dziś że jeśli chodzi o nSport i piłkę nożna cudów nie można się podziewać bo wszystko co najlepsze na C+.Polsat nie jest dobrym przykładem bo tam posiadając pełna paczkę sportową nie można być pewnym że wszystkie transmisje sportowe zobaczymy w CP.W NC+ posiadając pełna ofertę sportową raczej możesz być pewny że zobaczysz wszystko.Wyjątki to jeszcze chyba za czasów Cyfry+ jakieś tam PPV z tego co pamiętam jak mnie pamięć nie myli to np walka Adamka z Kliczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...