Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, że zostanę potraktowany jak klient w cywilizowanym kraju. Na moje zapytanie o numerki dostałem taką odpowiedź:

Szanowny Panie,

informuję, że nr karty jest cyklicznie wyświetlany podczas transmisji sportowych, w celu zabezpieczenia transmisji przed bezprawnym wykorzystywaniem praw autorskich przez osoby trzecie. Niestety nie ma możliwości wyłączenia tych komunikatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria w piątek w Gdańsku, a w niedzielę w Krakowie. :shock: Trochę dziwne, że rozpisali jej mecze, do których musi jeździć przez całą Polskę w niespełna 2 dni. Inną sprawą jest to, że znowu podczas LM Wolski dostaję studio zamiast komentatorkę. Jak można tak marnować chłopa! :roll:

 

P.S. Komentarz Twarowskiego i Nahornego podczas dzisiejszego hitu to czysta profeska! Dawno ich nie było razem, ale jak już wrócili to zaprezentowali się kapitalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolski szykuje sie na final, hehehe :D Ale ogólem fajni komentatorzy. Dziwne, ze w LE dali porzadnych, bo rok temu to ochlapy w LE dawali Waliszce, Kalinowskiemu, Kosowskiemu :P

 

@TimeSquare, z jednej strony i tak po drodze do domu czy redakcji w Warszawie musi wpasc, wiec co to za róznica. Na zulu to w 24h potrafila objechac trase Warszawa-Sztokholm-Warszawa-Tarnów-Warszawa itp... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSG Chelsea jak stawiacie ja moge teoretyzować że to pewnie powtórka z poprzedniego sezonu lecz inne wyniki.

W tej fazie to chyba wszystkie mecze będą live komentatorów ze stadionów?

 

@asafian, ja tylko zacytuje @bober1 "A sprawia Ci trudność przesledzenie 2 ostatnich stron wątku?" :D

Tam masz rozpiske ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria w piątek w Gdańsku, a w niedzielę w Krakowie. :shock: Trochę dziwne, że rozpisali jej mecze, do których musi jeździć przez całą Polskę w niespełna 2 dni. Inną sprawą jest to, że znowu podczas LM Wolski dostaję studio zamiast komentatorkę. Jak można tak marnować chłopa! :roll:

 

Samolot z Krakowa do Gdańska i jest na Wybrzeżu w godzinke. Nikt nie mówi, że musi jechać PKP.

 

P.S. Komentarz Twarowskiego i Nahornego podczas dzisiejszego hitu to czysta profeska! Dawno ich nie było razem, ale jak już wrócili to zaprezentowali się kapitalnie!

 

Moim zdaniem wczoraj słabo, szczególnie w pierwszej połowie trochę pomyłek, przejęzyczeń, ale ogólnie spoko, mają swój styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem, że te 130-150mln zł za Ekstraklasę to jak za frytki. Wczorajsze wyniki przetargu na Premier League tylko mnie w tym upewniają. 5,1mld funtów czyli 29 mld zł /3 sezony daje 9,7 mld zł za sezon!!! Dodajmy, że Sky i BT Sport nie mają praw do sobotnich meczów o 16.00, a wtedy grana jest połowa meczów w kolejce. Przetarg na Ekstraklasę obejmuje wszystkie mecze.

Dlaczego przetarg w Anglii trwał tak krótko? W piątek nadawcy dostarczyli swoje oferty w kopertach, a we wtorek były już wyniki. U nas przetarg trwa chyba już pół roku i końca nie widać. Miały być wyniki na początku lutego i cisza. Pewnie jak zwykle ktoś znów próbuje skubnąć coś dla siebie jak przy przetargu stulecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przeglądzie stulecia cała Ekstraklasa S.A była umoczona przez Canal+.

To nie był przetarg stulecia, tylko jawne pokazanie stawek ile dali konkurenci, oraz faworyzowanie jednego podmiotu.

W innych krajach gdyby doszło do takiego "przetargu stulecia" jak u nas byłoby ciepło ;)

 

Ekstraklasa przy PL to kropla w morzu liczone w miliardach. Ciekawią mnie mecze, które mają być w piątki w PL, czyżby sobotnie z godziny 16:00 kilka przejdzie na piątek 18.50 i 20.50? Zostanie ekstra monday match, sobota i niedziela. Więcej transmisji ogółem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nie tylko ja mam problem z wyskakującymi numerami na ekranie. Myślałem że to jakiś błąd dekodera ale z tego co tu piszecie ma to widzę inne zastosowanie. Co ciekawe owe numery wyskakują wyłącznie na meczach ligi angielskiej bo osobiście śledze również lige hiszpańską a tam nic podobnego nie miało miejsca. Numery wyskakują czasowo na ekranie w rożnych miejscach i o rożnych barwach. Poniżej zdjęcia przedstawiające to zjawisko...

 

ncpluszab_wxwsexw.png

 

ncpluszab_wxwseee.png

 

Osobiście trochę mnie to denerwuje i dekoncentruje w śledzeniu spotkania szczególnie jak akcja rozgrywa się właśnie na tym napisie.

Zastanawiam się czy nadawca może narzucać takie elementy na ekranie i jest to zgodne z regulaminem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może.

Możesz powoływać się do odpowiedniego urzędu ze stosownym pismem.

Szkoda też, że nie mamy prawa jak w Ameryce. Za takie coś na środku ekranu grozi wielka grzywna. Reklamy u dołu u amerykańców to co innego bo często wyskakują i mogą, loga inna brożka, zaś te numery by nie przeszły u nich.

 

Ps. Bywając często w kanjpie jadałem za darmo, bywając w KFC dokładali mi za darmo skrzydełka. Wystarczyło powiedzieć z większym tonem, że jest to przepalone i chcesz rozmawiać z kierownikiem, albo niech dorzucą 2 ekstra skrzydełka, ale z naciskiem na "ale.. już nie przepalone!". W kuchni zabijali się by zrobić mi idelne skrzydełka za friko, a ja smacznie zjadłem za friko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...