Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@MartinFC,na forum Canal + znalazłem coś takiego:

Średnia liczba widzów w nc+ :

Liga polska - ponad 100 tys . widzów

Liga angielska - około 70 tys . widzów

Liga hiszpańska - około 60 tys. widzów

Liga włoska - około 20 tys. widzów

Liga francuska - około 8 tys. widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz swoje statystyki oglądalności- trzy razy mniej niż liga hiszpańska i pięć razy mniej niż wyśmiewana przez wielu polska. Nie jestem prowokatorem, tylko piszę co uważam, a że Ty i jeszcze jeden miłośnik ligi włoskiej macie inne zdanie- Wasze prawo :). Nikogo nie obrażam, piszę o TERAŹNIEJSZOŚCI tej W PRZESZŁOŚCI wielkiej ligi. Teraz zostały tylko wspomnienia. Niektórzy podają, że Pogba przyćmi całą Borussię- ja się pytam co on do tej pory wygrał!? Gdzie mu do takich gwiazd drugiego dwumeczu jak Messi, Neymar i Suarez z jednej strony i Silva, Yaya Toure i Aguero z drugiej. Przyszłość, prawdopodobnie będzie jego, ale teraźniejszość to w/w gracze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia z którego roku te wyniki,ale widać tu sporą przewagę ligi polskiej,angielskiej i hiszpańskiej nad 2 pozostałymi ligami.Warto dodać,że oglądalność Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych jest na poziomie oglądalności ligi hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon czekam na statystyki, a nie jedną bez podania daty i to jeszcze innego użytkownika. NIe chodzi mi o to by udowodnić że Serie A jest genialna, tylko o to, że piszesz słowa bez podkładu.

coraz słabszej i cieszącej się coraz mniejszą oglądalnością Serie A

Rozumiem że porównanie dotyczy dwóch trzech lat. Czekam na dane. Albo zwyczajnie powiedz że rzuciłeś słowa na wiatr [bo mi (czyt. tobie) tak się wydaje].

 

Zapowiada się genialna sobota, do 13 trzeba się wyrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując najważniejsze jest utrzymanie Ekstraklasy i ligi hiszpańskiej. Ciekawe jak z oglądalnością nba, pewnie słabo bo godziny są nieodpowiednie dla polskiego widza, ale i tak mam nadzieję, że uda się przedłużyć prawa do tej ekscytującej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według nieoficjalnych informacji ze własnych źródeł ale prawdziwych Al jazeera i Fox Sports nie mają wgl planów wejścia do polski nie będzie więc żadnych przetasowań.

Rozstrzygnięcie najprawdopodobniej do 1 Marca będzie znane. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Nitrosa, ale nie mając dostępu do żadnych informacji możnaby to wywnioskować. To sa mało prawdopodobne rzeczy. Swoją drogą żadna stacja nie kupuje dziennikarzy, nie zatrudnia ich, więc nie ma mowy o starcie tych podmiotów. No chyba, że faktycznie ktoś oszalal i taki Fox znajdzie w trzy miesiące wystarczająco dużo ludzi, aby tworzyć kanal sportowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz swoje statystyki oglądalności- trzy razy mniej niż liga hiszpańska i pięć razy mniej niż wyśmiewana przez wielu polska. Nie jestem prowokatorem, tylko piszę co uważam, a że Ty i jeszcze jeden miłośnik ligi włoskiej macie inne zdanie- Wasze prawo :). Nikogo nie obrażam, piszę o TERAŹNIEJSZOŚCI tej W PRZESZŁOŚCI wielkiej ligi. Teraz zostały tylko wspomnienia. Niektórzy podają, że Pogba przyćmi całą Borussię- ja się pytam co on do tej pory wygrał!? Gdzie mu do takich gwiazd drugiego dwumeczu jak Messi, Neymar i Suarez z jednej strony i Silva, Yaya Toure i Aguero z drugiej. Przyszłość, prawdopodobnie będzie jego, ale teraźniejszość to w/w gracze.

 

Jeżeli ktoś umniejsza to co gra Pogba obecnie to widąc jakie ma podejście do piłki i ewidentnie jest nastawiony na NIE do calcio... ale nie jestem tutaj od naprowadzania takich osób, po prostu śmiać się chce jak wszyscy widzą tylko Messiego, Ronaldo, Neymara, ok w okół nich się kręci świat piłki, ale nie podoba mi się to strasznie. Jest mnóstwo wielkich piłkarzy w innych ligach, także w lidze włoskiej, tak niedocenianej przez Was w większości.

 

Dla mnie i tak jest ciekawsza para BVB - Juve bo raz, że to klasyk LM, dwa że rywalizacja zapowiada się bardziej wyrównanie i nie wiadomo jak dwumecz się zakończy.

W meczu City z FCB faworyt jest aż nadto widoczny, magia nazwisk to nie wszystko, Messi, Neymar, Aguero bla bla, ok ale to już było grane wiele razy, wiele razy sądziło mnóstwo osób jakie to szejkowie z City budują team oh ah, a oni dwa razy z rzędu z grupy nie wyszli haha :lol: Ok, mają kilka nazwisk, ale na tle Barcy wyglądają sorry ale słabo. Barca na Camp Nou im zrobi 3:0 i magia tego pojedynku tak mega się zapowiadającego się skończy,odpłynie...

 

Sorry, ale BVB - Juve ciekawsze i basta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak są piłkarze za dobrzy na daną lige i dla mnie Pogda traci czas w Juventusie nawet gdyby mu sprowadzili DZEKO i kij go tam więcej jeszcze. To tak jakbym zadał pytanie po co Drogba wrócił do Chelsea? Jak jest tam Hazzard który jest na poziomie Messiego jeśli chodzi o drybling tzw drybling udany oraz Costa z Fabsem i tak będą odwalać czarna robote z dodatkiem Oscara.

 

Taki Del Pierro nie powinien iść do Kangurów tylko Milan Inter takie coś tak jak Ibra.

 

Co do Juve BVB powiem tak BVB nie ma nic do stracenia i nie będzie żadnej presji

 

A pamiętam finał ligi mistrzów Juve BVB to Juve było ogromnym faworytem a BVB z nimi zagrało jak z realem wtedy na 4-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony brakiem meczu Bordeaux-Saint-Etienne w 25. kolejce Ligue 1.Według mnie mecz zapowiada się ciekawiej niż,np. mecz Lorient-Lyon pokazywany w niedzielę.Napisałem wiadomość do Canal + Sport na FB,ale jak na razie odpowiedzi nie otrzymałem.Minus za to dla nc+ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co smucić. Komentowanie ze studia daje większą szansę, że dzwięk znów o kilka sekund nie będzie wyprzedzał obrazu, albo na odwrót.

Tydzień temu to pisałem :). Amatorzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak są piłkarze za dobrzy na daną lige i dla mnie Pogda traci czas w Juventusie nawet gdyby mu sprowadzili DZEKO i kij go tam więcej jeszcze. To tak jakbym zadał pytanie po co Drogba wrócił do Chelsea? Jak jest tam Hazzard który jest na poziomie Messiego jeśli chodzi o drybling tzw drybling udany oraz Costa z Fabsem i tak będą odwalać czarna robote z dodatkiem Oscara.

 

Taki Del Pierro nie powinien iść do Kangurów tylko Milan Inter takie coś tak jak Ibra.

 

Co do Juve BVB powiem tak BVB nie ma nic do stracenia i nie będzie żadnej presji

 

A pamiętam finał ligi mistrzów Juve BVB to Juve było ogromnym faworytem a BVB z nimi zagrało jak z realem wtedy na 4-1

 

 

Nie no, co Ty? Del Piero to zbyt duża ikona Juventusu, żeby pójść do Interu lub Milanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...