Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę mecz nawet jednostronny z ciekawymi akcjami i ładnymi bramkami niż taki w którym nic się nie dzieje a jest wyrównany.Nie jestem anty fanem Realu ale lubię gdy przegrywają bo wtedy jest szansa że będzie się coś ciekawego działo.Są sytuacje podbramkowe i gole jest ciekawie a nie gra w środku pola i sytuacje podbramkowe trzy na mecz lub kończące się na linii pola karnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno nie widziałem tak bezradnego Realu. Ja się cieszę, nie tylko dlatego że sympatyzuję z Barcą, ale też zwiększy to atrakcyjność walki o mistrzostwo Hiszpanii. Ogólnie, wbrew narzekaczom, bardzo fajna sobota. Świetny mecz Arsenal- Tottenham, niesamowita dominacja Atletico w derbach Madrytu, a nie zapominajmy o fantastycznym meczu nba między Atlantą i Golden State. To chyba tylko w Polsce można jeszcze mimo wszystko marudzić, zastanawiam się dlaczego jeszcze nie powstała partia pod nazwą "Jestem na nie" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Świetne podsumowanie. Real nie grał słabo, nie grał fatalnie. Real nie grał nic! Tragiczny mecz Królewskich :P

Jeszcze derby Merseyside, ciężko będzie, bo derby na White Hart Lane były niesamowite, więc ten mecz "pod presją". Na koniec musze zobaczyć SerieA; dawno nie oglądałem, a Juve-Milan zapowiada się podobno jednostronnie, muszę sprawdzić ten Milan co to się wtrabia. A juteo? Jutro LYON-PSG <3 ;)

No mecz GSW z Hawks fantastyczny. Szkoda; że tak z rana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja jestem zboczony, ale chyba nawet wolę ten komentarz z szumem niż krystalicznie czysty :D niesamowity mecz i REWELACYJNY jak zwykle komentarz Wolskiego.

 

 

Ja osobiście bardzo lubię taki komentarz "niekrystaliczny". Wtedy czuć prawdziwe emocje. Też myślałem, że coś ze mną nie tak, ale widzę, że nie jestem jedyny. Nie tyle mi to nie przeszkadza, co nawet odpowiada.

 

Co do dylematu na jutro, to dla mnie mecz dnia będzie na Eurosporcie. Finał PNA WKS - Ghana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 1 zasadnicze pytanie. JAK ŻYĆ NORMALNIE skoro cała sobota w Canal+ praktycznie od 13:40 to piłka na najwyższy światowym poziomie!? Żeby tu jeszcze jakieś przerwy były, ale nieeee skąd! Mecz za meczem. Ani chwili wytchnienia. I tak aż do samej nocy. :brawo: Czasami aż mi smutno się robi jak pomyśle o abonentach solorzy, którzy w ten weekend WYJĄTKOWO będą mieli okazję zobaczyć piłkę nożną na poziomie....na gali tygodnika "Piłka Nożna" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota bez Ligi polskiej, a działo się sporo, w zasadzie od 13.15 do 22.40 warto było zarezerwować dzień dla C+Sport. Po takim dniu czuć że 79,90 opłacane co miesiąc jest czymś wiecej niż biletem na calodniowy przejazd po najlepszych meczach w europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota bez Ligi polskiej, a działo się sporo, w zasadzie od 13.15 do 22.40 warto było zarezerwować dzień dla C+Sport. Po takim dniu czuć że 79,90 opłacane co miesiąc jest czymś wiecej niż biletem na calodniowy przejazd po najlepszych meczach w europie.

 

A za tydzien wraca wspomniana ekstraklasa, bedzie i LM pilkarzy recznych z udzialem medalistów MS. Super. A w mojej wtorkowej rozpisce najprawdopodobniej takze LM i LE :3

Nic, tylko zapraszac przed telewizory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Świetne podsumowanie. Real nie grał słabo, nie grał fatalnie. Real nie grał nic! Tragiczny mecz Królewskich :P

Jeszcze derby Merseyside, ciężko będzie, bo derby na White Hart Lane były niesamowite, więc ten mecz "pod presją". Na koniec musze zobaczyć SerieA; dawno nie oglądałem, a Juve-Milan zapowiada się podobno jednostronnie, muszę sprawdzić ten Milan co to się wtrabia. A juteo? Jutro LYON-PSG <3 ;)

No mecz GSW z Hawks fantastyczny. Szkoda; że tak z rana :P

 

 

Bedą mieć serdecznie dosyć materaców. Nie wiele brakuje Cholo by dogonić rekord Guardioli ten brzmi 5 meczy bez zwyciestwa realu na własnym stadionie z rzedu a na Vincente Calderon wygrali tylko raz copa del rey 2013 2x karne z niczego. Tak teraz w sumie powinno być więcej jak 4-0

 

Nie miał kto posyłać piłek do Cristiano Bale gra na takim poziomie jak z początku debiutu. Teraz to zaczyna się dziać realowi został najtrudniejszy wyjazd 22 marca Camp Nou . Poza tym z taką grą do 1/4 ligi mistrzów to jest dla nich max. Cóż Carlo mówił " ten zespół nie potrzebuje rotacji" no i właśnie ma efekty Kross zajechany Bale bez formy Ramos gra tylko w ataku Varane jest w takiej formie że zakładają mu siatki.

Co to będzie jeśli tym razem to real wylosuje w 1/4 Atleti :brawo: w lidze mistrzów

 

Warto dodać że Cholo więcej wygrał od Mou jak ten był trenerem w ciągu 3 lat a jakich piłkarzy ma Atleti i jakimi pieniędzmi dysponuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie widać było, że w meczu gra najlepszy piłkarz świata, to już Bale miał więcej udanych akcji. Miał rację Simeone mówiąc, że Messi jest lepszy niż cały tercet BBC :). Trzeba przyznać, że ten trener oprócz wyników pokazuje, że Atletico może też ładnie grać w piłkę. To też różni go od Mourinho. Nie zapominajmy, że przed sezonem stracił Diego Costę i Filipe Luisa! Poza tym jestem pewien, że gdyby ich zamienić miejscami, to Simeone bez transferów zrobiłby lepszy wynik z Chelsea, a na pewno graliby ładniejszą piłkę :). Wolski i Orłowski udowodnili wczoraj, że są najlepszymi komentatorami La Ligi, a Wolski w całej redakcji Canal+!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedzieć, to teraz Atletico może wygrać 100 razy z rzędu, ale głupio przegranego finału LM nikt im nie wróci i nic nie zrekompensuje. Tam dla nich był mecz stulecia, a tu tylko może roku. Potwierdziło się, że sztucznie niska kara dla Ronaldo mu ni pomogła, bo takie zakulisowe działanie przeważnie kończą się klapą. Pewnie Ronaldo też grał ze świadomością, że tam go nie powinno w ogóle być. Śmieszne będzie, jak kiedyś Ronaldo dostanie czerwień jedną kolejkę przed meczem z Barceloną - bo pewnie go zawieszą, ale po dwóch tygodniach, jak ten mecz z Barcą już zagra. Co do Wolskiego to zgoda, komentuje z emocjami, choć na pewno też są tacy, którym przy każdym zagraniu na bramkę podnoszeniu głosu przez komentatora się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...