Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Borek bez przyczyny takich pytań nie zadaje.

Coś mi się tu kroi na to, że Canal+ albo straciła prawa, albo straciła część.

 

Bo Borek nie zapytałby się o przetarg od tak, a na pewno sam już zna wynik.

 

Ostatnio w Lidze Plus extra Panowie mieli miny inne niż zwykle, takie "smutne", p[beep]szone, może oni również wiedzą już coś? Może faktycznie coś się stało niedobrego i albo ktoś zgarnął prawa Canal+, albo prawa podzieliło kilka stacji TV a wtedy będzie masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek bez przyczyny takich pytań nie zadaje.

Coś mi się tu kroi na to, że Canal+ albo straciła prawa, albo straciła część.

 

Bo Borek nie zapytałby się o przetarg od tak, a na pewno sam już zna wynik.

 

Ostatnio w Lidze Plus extra Panowie mieli miny inne niż zwykle, takie "smutne", p[beep]szone, może oni również wiedzą już coś? Może faktycznie coś się stało niedobrego i albo ktoś zgarnął prawa Canal+, albo prawa podzieliło kilka stacji TV a wtedy będzie masakra

A w której części CF było to pytanie bo nie oglądałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi obojętne kto pokaże Ekstraklasę, bo mam 2 platformy, ale C+ ma jednak lepsze zaplecze. Owszem Borek jest moim zdaniem najlepszy w kraju, ale potem jest w Polsacie przepaść. Pakiet 3-4 spotkań dałby jeszcze radę, ale gdyby oni mieli mieć całą ligę to komentować musieliby także takie "asy" jak Przybysz czy Rojek.

 

Kilka tygodni temu było jednak głośno o zainteresowaniu Polsatem I ligą. Dodajmy do tego Puchar Polski, całe elim. Euro2016, Cafe Futbol więc gdzie miejsce dla e-klasy?

 

Myślę, że wszystko zostanie po staremu. Ew. Eurosport dostanie może 1-2 mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Polsat otworzyliby nowy kanał dodatkowo płatny z ekstraklasą, 1 ligą oraz pucharem polski. Taka wyłączność tylko ich, kanał np., 20 zł dodatkowo płatny.

 

ale jest to nierealne, ponieważ mają zdecydowanie za mało komentatorów, chyba że jakimś cudem z innych stacji by ogarniali typu Mirosławski, Święcicki, i ten ze Sport Klubu z Radio Brazylia.

Od jakiegoś czasu Polsat przegrywa prawa, nie bawi się w LM i inne prawa, możliwe że jakąś kasę większą nazbierał a teraz wyskoczy z czymś. Ale wątpię w to, gdybyś każdy może.

 

Realne jest jak dla mnie pakiet meczów, czyli Canal+ 3 mecze, Polsat 3 mecze i reszta Eurosport np. Z tym, że może być tak, że Canal+ może otrzymać spotkania niższego wyboru, czyli 4-6 kategoria meczów. Zobaczymy, ale uśmiech Borka i to o co pytał w Cafe Futbol może przerażać. Bo nie widze ekstraklasy nigdzie więcej niż w Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie tak, że Polsat zgrania 3 najlepsze spotkania pierwszego wyboru, Canal+ pozostałe 2 lub 3 i ostatnie Eurosport czy ktoś inny. Dla mnie taki scenariusz byłby najgorszy.

A najgorsze byłoby rozdrobnienie praw, czyli 3 spotkania pierwszego wyboru lecą w Polsat/Canal+, pozostałe 3 w Polsat/Canal+ i żadnych retransmisji, albo meczów live w głownej stacji.

 

Oby wszystkie mecze były w Canal+, a reszta może być za darmo nawet w polsatach czy gdzieś indziej. Tylko oby Canal+ nie stracił ani jednego meczu live bo będzie klops.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek bez przyczyny takich pytań nie zadaje.

Coś mi się tu kroi na to, że Canal+ albo straciła prawa, albo straciła część.

 

Bo Borek nie zapytałby się o przetarg od tak, a na pewno sam już zna wynik.

 

Ostatnio w Lidze Plus extra Panowie mieli miny inne niż zwykle, takie "smutne", p[beep]szone, może oni również wiedzą już coś? Może faktycznie coś się stało niedobrego i albo ktoś zgarnął prawa Canal+, albo prawa podzieliło kilka stacji TV a wtedy będzie masakra

A w której części CF było to pytanie bo nie oglądałem?

 

Borek sam z siebie o to nie zapytał, to Leśnodorski przy rozmowie o budżetach klubów zaznaczył że w przyszłym roku będzie wieksza kasa z praw TV. A ten wątek był w drugiej części CF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu o bzdetach a LM wraca! :)

Dopiero to zobaczyłem, o kompletnie mi wypadło z głowy z masy informacji na temat Durczoka i innych.

 

Kogo dziś obstawiacie? :)

 

Pierwszym meczek jest arcy hit PSG vs Chelsea. Tutaj liczę na uśmiech Chelsea i rozjazd PSG. PSG gra słabo w lidze, w LM jest wybrakowanym produktem. Chelsea w lidze gra ładnie w LM jeszcze ładniej. Obstawiam 0:3 dla Chelsea. Chelsea zawsze uwielbiało grać we Francji, szczególnie w PSG.

Drugim meczem jest Shakhtar vs Bayern. Bayern rozjedzie 5:0. Shakhtar bez formy, Bayern ma do udowodnienia, że w LM też są doskonałym produktem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu było jednak głośno o zainteresowaniu Polsatem I ligą. Dodajmy do tego Puchar Polski, całe elim. Euro2016, Cafe Futbol więc gdzie miejsce dla e-klasy?

Myślę, że wszystko zostanie po staremu. Ew. Eurosport dostanie może 1-2 mecze.

 

Oficjalki zakupu 1.ligi nie było jak się nie mylę.

Powiedzmy sobie też szczerze, e-klasa czy też 1.liga nie grają wtedy, gdy rozgrywany jest Puchar Polski czy mecze eliminacyjne (dot. e-klasy). Jak dobrze kojarze to 4 dniową rozpiskę po 3/5 meczów na dzień jakoś ogarniali. Zawsze mogą się kimś wspomóc.

 

Wracając do tematu, wydaje mi się że poświęcenie 7 minut na drugi mecz dnia, to zdecydowanie za mało.

Utratę części praw do TME można sobie zrekompensować np. Pucharem Anglii, Capitol One Cup. Wiadomo że TME najważniejsza, ale są też inne ligi/rozgrywki które są aktualnie przedłużane, i są także dosyć ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox jest w Holadnii z Eredivise w Italii z wszystkimi ligami zagranicznymi + FA Cup czego NC+ nie ma ale to głownie dla fanów tejże ligi jest tam też UFC w Belgii no ale nie ma Foxa np w UK we Francji itd w Europie tylko kilka krajów ma FOX.

 

Poza tym gdzieś podawali link do FOXa tyle że jaki to miał być?

 

Pytanie brzmi po co FOXowi Ekstraklasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...