Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orange Sport był kanałem dodatkowo płatnym - 10 zł nie posiadając Canal+, 5 zł posiadając Canal+. Mieli tam całą ekstraklasę, a Canal+ 3 spotkania czy 4 live tylko.

 

Tak więc liczę na Fox Sport, by weszła do Polski i pokazała jak się robi prawdziwe transmisje, oraz podkupiła Canal+ resztę kończących się praw. A jest to całkiem realne spojrzeć na kończące się prawa sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji sportu na nc+ wczoraj po raz pierwszy w życiu wolałem oglądać TVP 1 z komentarzem Szpakowskiego, niż Canal+ z Twarowskim.

Szpakowski ciekawiej gadał, przybliżał statystyki, otoczkę meczu fajnie zrobił, a włączając co jakiś czas Canal+ był to tylko suchy komentarz, komentował bo komentował i tyle. Za to Szpakowski robił to zdecydowanie ciekawiej od Twarowskiego.

Różnica była niczym maluch do mercedesa. Nie wiem czy to słaby dzień Twarowskiego ale wczoraj się nie popisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy dla Twarowskiego ale Szpakowski wczoraj lepiej wyglądał niż słynny Twaro :)

Szpakowski może i przekręcał piłkarzy "Farane", zamiast "Waran", no ale gość gadał fajnie, przybliżał statystyki, historię, itd. Twarowski komentował bo komentował. Nie wiem czy to od niechcenia czy był zmuszony do tego, ale wyglądało to dla mnie bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:40 | nSport+ | Juventus - Borussia Dortmund (C.Olbrycht - T.Lipiński myślałem ze Przemek Pelka dostanie mecz Juventusu z Borussia

 

20:40 | Canal+Sport | Arsenal - Monaco (R.Dębiński - K.Przytuła)

20:40 | nSport+ | Bayer Leverkusen - Atletico Madryt (P.Karpiński - K.Węgrzyn) nie spodziewałem się ze Piotr Karpinski dostanie szanse kometowac ten mecz myślałem ze Bryla dostanie szanse lub Durda

 

Nie złe duety komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze z ośmiu komentowane ze stadionów... słabiutko, myślałem, że Arsenal-Monaco skomentuje duet Rosłoń-Nahorny z racji ich obecności w Anglii dzień wcześniej. No a z Karpińskim to ogromna niespodzianka, bardzo jestem ciekaw, jak się sprawdzi. W ręcznej jest super, fajnie komentuje multiligę, więc dajmy mu szansę, chociaż robienie takich eksperymentów w fazie pucharowej LM jest dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez trochę dziwne w tamtym roku chyba wszystkie były z stadionu

szkoda ze nie pojada do Turynu i Londynu. Może mecze Rewanże będą z stadionu

 

Do tycząc Wczoraj meczu to Basel -Porto fajny mecz .

Ten rewanżowy powinien być pokazywany na canal+sport a Real z Schalke 04 na nsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, Basel-Porto zapowiada sie ciekawiej, no, ale zapewne Real jest produktem 'bardziej premium', wiec pokaza tam mecz z Madrytu. 1/4 ma byc prosto ze stadionu. Wszystkie mecze :P

Co do meczu w Turynie jeszcze bede informowac czy cos sie zmienia w kwestiach wyjazdu na stadion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji sportu na nc+ wczoraj po raz pierwszy w życiu wolałem oglądać TVP 1 z komentarzem Szpakowskiego, niż Canal+ z Twarowskim.

Szpakowski ciekawiej gadał, przybliżał statystyki, otoczkę meczu fajnie zrobił, a włączając co jakiś czas Canal+ był to tylko suchy komentarz, komentował bo komentował i tyle. Za to Szpakowski robił to zdecydowanie ciekawiej od Twarowskiego.

Różnica była niczym maluch do mercedesa. Nie wiem czy to słaby dzień Twarowskiego ale wczoraj się nie popisał.

 

Zgadzam się, mnie również podobał się komentarz Szpakowskiego, aż się zdziwiłem, że tak dobrze kojarzy fakty. Można powiedzieć słowami premiera Oleksego: "Był ostry jak brzytwa" czyli coś na miarę Twara w szczytowej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długim czasie i mam pytanie do użytkownika ARTEK1008.Co dzieje się z Sergiuszem Ryczelem bo cos go nie widać w rozpiskach ani słychać i czy planują go przywrócić do komentowania albo chociaż jakaś reporterka lub studio bo nie ukrywam że osobiście lubię tego komentatora.Pozdrawiam wszystkich a co do ekstraklasy to napewno zostanie w nc+ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest komentatorem rezerwowym, pracuje w redakcji newsowej od czasu do i przedstawia informacje w TVN24. Nie ma stałej pensji, pracy stałej raczej też nie :D Wydaje mi się, że raczej go nie przywroca. Chyba, że w nowym sezonie, gdy nc+ przedłuży swoje prawa i beda mogli sobie pozwolić na większy luksus (patrz więcej ludzi pracujących przy LM przykładowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...