Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym tygodniu faza grupowa ligi mistrzow jakiś mecz z stadionu będzie?

chyba wydaje mi się ze w tvp będzie komentować szpakowski mecz realu z liverpoolem

kto komentuje mecz Turkish Airlines Euroliga Mecz fazy grupowej: Panathinaikos Ateny - PGE Turów Zgorzelec ? chyba wojtek michalowicz z kijanowskim a reporterem lopaciński .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Legia gra w Lidze Mistrzów? :shock:

Mecz Legii w środę, czy pomyłka?

 

To nie pomylka, sprawy polityczne :)

@slawers, mecz piatkowy skomentuja Wojciech Michalowicz i Arkadiusz Koniecki ze studia w Warszawie.

A co do LM/LE ze stadionu, to na razie chyba tylko mecz Legii z Kijowa bedzie robiony.

 

W LE w koncu ciekawe mecze i dobrzy komentatorzy, a nie tzw.'od wszystkiego'. Fajny duet moze byc Pelka-Surma,a w LM ciekawy jestem Bandycha w tak dobrym i ciekawym meczu (az dziwne, ze on dostal hit) i duet Surma-Jagoda ciekawy, bo ten Pan nr.1 slabo daje sobie rade jako komentator prowadzacy, bo ekspertem i prowadzacym studio jest super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem Laboga dostaje taki hit?

 

 

Panie jaki hit Los Blancos przewiduje 6 pkt w dwumeczu

 

jesli ktoś przegrywa Bazyela która wcześniej została zjedzona przez Blancos który spacerkiem ich przeszedł to na co może liczyć z Liverpoolem?

 

Blancos są słabsi z ekipami które graja tak jak oni czyli kontra za kontre i mają dobra obrone 1 zawodnika nie ma i nie ma kto strzelać

 

Roma Bayern to tak

 

następna kolejka to będą te same mecze lecz inne stadiony odpowiednio dom /wyjazd faza rewanżowa

 

obstawiam że biali wygraja wyżej u siebie niż na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, kolejny dyslektyk na forum, ale nie ma się co dziwić jak kibicuje realowi. To prawda, liverpool nie gra w tym sezonie tego co w poprzednim a tak naprawdę stracili tylko (sic!) Suareza i Sturrige, ale ten moze wróci bo dochodzi do siebie po kontuzji i raptownie grają inną piłkę. A Real? Real wcale nie musi mieć tak łatwo, bo ich forma to taki rolleycoster, a już wielkimi krokami zbliża sie chyba jeden z większych meczów ostatnich lat zważywszy, że pierwszy raz w ataku Barcelony zagra Wampir. Mam nadzieję, że wpuszczą go od początku i będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf i rugby też, hehehe

 

Właśnie rugby. Pamiętam jak kiedyś (tamten sezon?) była informacja, że francuski C+ zakupił prawa telewizyjne do francuskiej TOP14. Była niby też informacja, że polski oddział C+ też mógłby korzystać z tych praw na terenie Polski. I tu mam pytanie @Artek1008, wiadomo coś o tym? Bo fajnie byłoby gdyby pokazywano transmisje dajmy na to z fazy play-off oraz/bądź ewentualnie wypełnić ramówkę na nSport+ jak jest miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laboga zwany w pewnych kręgach -O! Laboga nadaje sie do wszystkiego ale na pewno nie do komentowania Barcelony.

coz,znowu jeden GD komentarzem spierniczone:(

dobrze ze Orlowski bedzie bo chociaz bedzie kto mial przetlumczyc pomeczowe wywiady bo O!Laboga jezykow sie uczyc nie zamierza.

 

Może coś mi umknęło, ale nic mi nie wiadomo, żeby El Classico miał komentować Laboga. Rozmawialiśmy o meczu Liverpool-Real.

 

Poza tym Laboga zna hiszpański, przeprowadzał w tym języku wywiady przecież. Inna sprawa, że nie ma tego poweru w głosie co Wolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Laboga potrafi o wiele lepiej hiszpański niż Leszek Orłowski. Poza tym w trakcie LM tłumaczy je Filip Afamus; który dostaje tekst angielski (a ten język potrafi) i tłumaczy na polski i czyta do mikrofonu ;) Przynajmniej w większości przypadków tak to działa.

 

@Strain, to bardzo ciekawe pytanie. Nie wiem, ale się dowiem jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy tylko 1 mecz w kolejce będzie pokazywać nc+Turkish Airlines Euroliga ? Tylko zgorzelec będzie pokazywany a nie inne mecze Koszówki ligi mistrzów?

Mówiłem, że zazwyczaj będą 3 mecze w kolejce i się okazało, że mam racje. Na FB Ci odpisali, ze beda tez mevze innych drużyn (zapewne już od 2/3 kolejki). Spotkania komentować będą Dryła, Durda no i Michalowicz :D

 

@waldek, obiecywano przed rewanzami 4.rundy eliminacji na FB C+, ze Multiliga będzie od 1.kolejki. Klamalai. Później pisali, ze w kolejnych fazach...a teraz, ze w 5 i 6 kolejce będzie. Moje informacje są sprzeczne, bo wszystko wskazuje na to, ze będzie Multiliga od 1/8 (w LE 1/16), ewentualnie 6.kolejka. Mam nadzieję, że coś się faktycznie zmieniło, ale w ramowkach wstepnych na koniec listopada Multiligi nie widzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, Ty nie rozumiesz o co chodzi z tym hitem... 5-10 pucharów Europy, a Ty uważasz, że to nie hit?

A po za tym o ile sobie przypominam to Basel w ubiegłym roku wygrało 2x z Chelsea, a 3 lata temu odprawiło z kwitkiem MU, które odpadło po fazie grupowej.

 

raz że nie jestem fanem Blancos

 

dwa kiedy ostatni raz Liverpool coś wygrał pomijam fuksikarsko zdobyty puchar ligi mistrzów z Milanem z 0:3 na 3:3 i karne

 

wszystko przez Beniteza taktyka gdzie pójdzie tam go zwolnią.

 

o Man Utd mi nic nie mów ta ekipa i tak potrzebowała rewolucji kadrowej a RVP to nie wiem po co doszedł z Arsenalu maja teraz Falcao który jak nie dostanie piłki to nic nie strzeli i ratuje ich głownie Di Maria gościa bardzo cenie ale jako Argentynsczyka nie jako dawnego Los Balncos.

 

basel ograła Chelsea pamiętam ale i tak wyżej w tabeli była Chelsea.

 

Bilbao w lidze Europejskiej sklepało jak chciało Utd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Man Utd mi nic nie mów ta ekipa i tak potrzebowała rewolucji kadrowej a RVP to nie wiem po co doszedł z Arsenalu maja teraz Falcao który jak nie dostanie piłki to nic nie strzeli i ratuje ich głownie Di Maria gościa bardzo cenie ale jako Argentynsczyka nie jako dawnego Los Balncos.

 

O Falcao to ciężko przesądzać teraz, gdy klimatyzuje się w nowej drużynie i jest świeżo po kontuzji. "a RVP to nie wiem po co doszedł" tego kompletnie nie rozumiem... To w dużej mierze dzięki niemu MU wygrało ligę zaraz po nabyciu RVP. Generalnie teraz są za duże zmiany w tym klubie by przez okres przejściowy z nowym trenerem i nową połową kadry, przesądzać o czymkolwiek.

 

Co do Liverpoolu to tak już jest, że klub pomimo braku sukcesów ostatnio, jest znaną marką na świecie, klubem który ostatnio sobie trochę gorzej radzi bez Suareza i Sturridge'a (kontuzja bodajże) ale nadal mają potencjał. Moim zdaniem bez wątpienia jest to najciekawszy mecz tej kolejki ze względu na sposób gry obu drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...